Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Nám se jedna nová pracovnice představila jako Jana a my slyšely Anna, tak jsme jí dlouho oslovovaly Aničko, a ona se tím bavila, nevadilo jí to.:-)

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

Tak si to pak taky pustim jestli se v nich uvidim.Tak sem to v práci zvládla dneska těsně zase když už sem nemohla.Dneska mi nedostala tak ospalost jako ty záda,to je takovej kazič posranej! A to si je masíruju,mažu gelama,prášek sem včera měla a v práci opět začli.Zato sem tam spokoená s kolektivem,jsou to hodně cizinci a tak si tam sama připadam jak v cizině a nikdo mi z nich nebuzeruje.To je snad první práce kde vycházim s kolektivem.Dokonce mi i jedna řekla že vypadam jak švédka.Ono si každej dělá a nebo to u pásu navazuje a nějak je to jiný než ty obchody kde mi znervozňujou pohledy nakupujících nebo v nemocnici kde když člověk chytl sestru megeru tak to všechno kazilo.

Největší (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

obětí byl za poslední dobu asi Jirka. Jinak většinou obecně každý, kdo jí padnul do rány, to nějak odnesl.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

Jaká oběť prosim tě?? To píseš jak kdybych byla vrah!!

... (Pá, 21. 2. 2020 - 15:02)

Ta slečna je ti podobná smýšlením, ne vzhledem. Jako je tvá reakce : "Jaká oběť prosim tě?? To píseš jak kdybych byla vrah!! " Černá nebo bílá, nic mezi tím. Oběť není jen člověk, který přišel o život díky násilnému činu, ale i ten, kdo je v partnerství s manipulátorem a neví si rady, jak vše řešit.

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 18:02)

To je už jen o názoru kdo je oběť.Klidně sem to mohla být já.Záleží jak kdo to vidí.U cikánů sem to byla já jak mi podělal ten zmrd o peníze.Ale nemá cenu už to rozebírat tu hnusnou minulost.Teď chci mít chvíli tady doma konečně svuj klid a pěkně mi začíná provokovat že zase už tam slyšim kluka posmrkávat! Od Sergeje to nechytli a teď zas posmrkává!

Miluna (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

toho má víc než jen HPO

? (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Kdo je více postižený touto poruchou?
Ota nebo Miluna?

... (Pá, 21. 2. 2020 - 11:02)

Na You tube je možné sledovat výpověď dvou dívek ( jedna češka, druhá slovenka ), které jsou poznamenány mentální poruchou HPO ( hraniční porucha osobnosti ) a jejich nároky, jak by se měli chovat lidé v jejich okolí. Jsou velmi podobné tomu, co čteme od Miluny : s námi je potřeba jednat v rukavičkách a plnit nám naše přání, vy buďte shovívaví k našim úletům. Jedna z nich se rozčiluje, že jsou i videa, která před soužitím s lidmi s různými mentálními poruchami varují, lépe řečeno uvádějí např., co u běžného člověka je rozmar, u těchto lidí trvalý neměnný stav. Je dobré si to informativně projít a mít na paměti, že "zaháčkovat" se mohou pouze lidé, kteří mají malé sebevědomí a nedostatečnou sebeúctu.

Návštěvník (Pá, 21. 2. 2020 - 12:02)

Já si vždycky říkal že Miluna je nějaká divná,jiná.Je to poznat podle psaní.A myslim že v pořádku neni ani Ota ani Sergej.Víte co myslim,vrána k vráně.A jak se přesně jmenuje název videa,taky bych koukl.Je tam toho víc tak nevim jaký konkrétní jsi viděl(a).

... (Pá, 21. 2. 2020 - 13:02)

Ano, na JT je toho víc. Mne zaujala Eraill Clé ( češka ), u které je možné vypozorovat "nádech" Miluny a Alessandra de Noir ( slovenka ) v trošku jiném stylu. Jan Dvořák 12. O hr. poruše osobnosti - zabývá se o HPO a jiných mentálních poruchách z druhé strany ( podle všeho si sám prožil partnerství s nimi ). Taky si myslím, že Ota a Sergej jsou svým způsobem "oběťmi", ale to je taky jen pohled zvenku, nejsem v jejich hlavách

Lalla (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

Já tam rozdíl vidím v popisu důvodů promiskuity a samozřejmě v intelektu, má vůli, je VŠ. Co mě u HPO těchto lidí fascinuje je ten důraz na své Já Já Já. Po mně potopa. Svět kolem nich musí...

... (Pá, 21. 2. 2020 - 16:02)

Jsou rozdíly stejně jako u běžného člověka, nikdo není stejný. Jde o společné faktory. V jednom videu říká, že lež není podstatná, v jiném, že nelže. V dalším, že HPO jsou promiskuitní a když od partnera nemá, co chce, jde za sexem jinam, jinde říká, že je věrná ( sex nebere jako nevěru ) atd.

Lalla (Pá, 21. 2. 2020 - 17:02)

Jo, máš pravdu

Miluna (Čt, 20. 2. 2020 - 21:02)

Kačo to je dobře že si se ozvala.Ty i Andy jste možná trochu podobné aspoň mi to takhle přijde;-) ..hodily byste se mi k sobě jako kamarádky.Já sem v té práci taky v celku spokojená,lepší než v obchodě a v nemocnici to bylo náročnější musim přiznat.Jo už si zase toho vážim tak jak to je teď.Jen ten sex kdyby byl takovej jak bych chtěla jak sem psala ale pouštim to teď z hlavy.Tak ať se daří s domkem.Já můžu na dům koukat akorát na procházkách:-) :-(

Ulm (Čt, 20. 2. 2020 - 22:02)

I ty krásko

Kača (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

A zdravím všechny stálice. Mějte se co nejlépe to jde. Sany 11...s velkým zpožděním děkuji za přání k svátku :). Andy, tip na knížku: Manželka mezi námi. Jsem ji zhltla za noc, když jsem marodila...Hlavně buďte všichni zdraví. Ahoj všem Kača.

Andrea (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Milu,no a jsi klidnější viď? Ať ti to v práci uteče, a až půjdeš z práce do peři,tak ostatní budou pracovat,tak si to říkám já,ahoj

Miluna (Čt, 20. 2. 2020 - 06:02)

Jo Andy už mi to přešlo a sem klidnější.Dobrý na tom bylo že nezaváhal a odpověděl hned-tak snad to tak je.A přesně akorát se chystam spát a on už začal pracovat.A tim jak je trochu jinej tak sem se během toho roku všimla že je vždy takovej když mu tělo přestane potřebovat na nějakou dobu sex.Říkal smutně že za to nemůže.On to jinak chce někdy denně někdy obden nebo 2x týdně ale pak se mu někdy stane že udělá pauzu na 1-3 týdny a pak je v chování jinačí a začne být lepší až když sex máme,tohle už sem vypozorovala.No tak už se chystam jít spát.V práci sem to zvládla dnes líp ale musela sem pít silný kafe co mi on udělal do práce do termosky a pomohlo.A líbilo se ti divadlo?

Andrea (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

Milu,divadlo super,jak jinak,no a teď gruntuju a vařím,víkend bude s celou smečkou výlet,kdy jdeš zase do práce, já myslela, že chodíš na zkrácený úvazek

Reklama

Přidat komentář