Reklama

Antidepresiva

Nemáte (St, 6. 5. 2015 - 20:05)

hanko- malé pivo si nedávej...pravdu,naopak sklenička piva je zdraví prospěšná.To nikdynikomu nemohlo ublížit.Samozřejmě nepijeme,pokud bereme nějaké léky.

hanka (St, 6. 5. 2015 - 19:05)

no já jen fakt přiležitostně to male pivko po jidle na traveni

pokr (St, 6. 5. 2015 - 18:05)

Ještě k té paní, co se bojí naznačit své staré matce, aby se jí nedejbože nedotkla...jste tak trochu k smíchu, nebo se sama ráda litujete.

Fjola (St, 6. 5. 2015 - 18:05)

hanko- malé pivo si nedávej a žádný alkohol, bylo by ti blbě a nakonec, proč bys měla pít alkohol? Tady se lidí bojí antidepresiv i když mají skutečné a dlouholeté potíže, ale skleničku si dají klidně - nejvíc ničí mozek právě alkohol.

A (St, 6. 5. 2015 - 17:05)

co se vlastně stane,pokud někdo bere antidepresíva a užívá alkohol?

David (St, 6. 5. 2015 - 17:05)

Já beru Trittico a několik dalších léků a do toho chlastám jako duha a jsem v pohodě.

Steve (St, 6. 5. 2015 - 15:05)

Když bere Trittico "na spaní" přes den ale nic tak to pivko si dej co nejdřív - čili co nejdál od braní léků. Ale jak zde bylo psáno, jen jako výjimku a opravdu jen jedno malý. Každopádně si na to nezvykej jako pravidlo.

Tak (St, 6. 5. 2015 - 10:05)

Dobrý den,chtěla bych se...klenička,nebo malé pivo asi s tebou nic neudělá,ale jsou to antidepresíva,takže lepší,když se alkohol nepije vůbec,to je jasné.

July (St, 6. 5. 2015 - 09:05)

July,myslíš že téměř v...A ty mámě řekni, že to buď uděláš posvém nbo vůbec. Na to máš právo

July (St, 6. 5. 2015 - 09:05)

July,myslíš že téměř v...To nebyla kritika tebe, ale toho, kdo apriori uvažuje o osmdesátiletém člověku jako o psychické trosce.

hanka (St, 6. 5. 2015 - 09:05)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zdali jak začnu uživat antidepreseiva tritico na spani,zdali si mohu občas třeba vypit malé pivo? Děkuji

mám s tím zkuše (St, 6. 5. 2015 - 08:05)

Je mi osmdesát let a jaksi...July,myslíš že téměř v 60 letech nemám zkušenosti s domácností?Manžel si nikdy neztěžoval.Já se se synem a snachou bavím normálně,nic jim nepřikazuju do ničeho nekecám.Ty okna to bylo na podzim. Ted si máma na to vzpoměla když jsem řekla že umývám po zateplení u nás v domě.A jsou hodně špinavá.Včera jsem to zmákla v pohodě.Manžel v práci,nikdo mi neradí,za chvilku bylo hotovo.Podle mě mýt okna pudingem ve studené vodě a leštit novinama je nesmysl.Snacha by taky ráda pomohla,ale pořád přemýšlíme jak naznačit že to uděláme po svém.Aby si to máma nevyložila špatně.Máme jí rádi,ale to kibicování nám všem vadí.

Hana (Út, 5. 5. 2015 - 18:05)

Pochopím že je 80 letá stará a už jí to myslí jinak - babky neurážejte se a nebuďte zlé, každou to víc či míň čeká. Rozhodně ale dejte najevo vy dcery a snachy, kdo je v domě pánem-paní. Peskovat se nenechají ani děcka.

Klidek (Út, 5. 5. 2015 - 18:05)

July ty máš už taky demenci, přesně tak se to projevuje-hned se urážíš a štěkáš.

To (Út, 5. 5. 2015 - 17:05)

no tak závislá,to jsem asi...leze na nervy,to chápu,ale asi už těžko to změníte.Každá to chce mít podle svého a jak si to maminka neudělá sama,tak se jí to nelíbí a kybicuje.Musíte brát,že je to už přece starší osoba.Řekněte narovinu,že uděláte podle svého,nebo vůbec.

July (Út, 5. 5. 2015 - 14:05)

V 80 ma stařeckou demenci a...Je mi osmdesát let a jaksi žádnou stařeckou demenci nemám. Zato tebe , jak tak čtu, postihla hloupost z nezkušenosti a z neopodstatněného přebytku sebevědomí

mám s tím zkuše (Út, 5. 5. 2015 - 12:05)

ale při jejím věku?...no tak závislá,to jsem asi přehnala.Ale zkrátka vyžaduje mojí neustálou pozornost a péči.To ale nemůžu,mám svou rodinu a své problémy.Matka je na svůj věk soběstačná.Dojde si nakoupit a podobně.Já jí ráda pomůžu.Ovšem představte si toto:umývám u ní v bytě okna.Matka mě sleduje a kibicuje.Vodu dej studenou,né teplou.Do studené vody puding né Jar.Pořádně to vylešti,a ještě nakonec starýma novinama znova vyleštit.To by snad každému ujely nervy.Jak jí mám taktně naznačit že mi to vadí?Udělám to po svém taky dobře.Asi by jsme si to měly vyříkat aby jsme se zbytečně nedohadovaly.Já mladým neradím,to jen dělá zlou krev.

Nevím, (Út, 5. 5. 2015 - 10:05)

to jste špatně pochopil.Já...ale při jejím věku? Možná více pochopení by to chtělo.Jinak jasně,do toho nikdo nevidí,vy sama víte nejlépe,jak to je.

Mojimír (Út, 5. 5. 2015 - 09:05)

Od té doby co jsem tcháni zasadil kopřivy na zahradu a musí vždy do práce projít těmi kopřivami se cítím mnohokrát lépe.

Mojimír (Út, 5. 5. 2015 - 09:05)

V ZDRAVÉM TĚLE zdravý Duch,to věděli již naši předkové a chodili cvičit,pak po koly vozu neskončili nebo hbitým úskokem a s veškerou rozvážností překonávali vozovku.
Ale poučka pravidel všech meta :
Onanie škodí zdravý neb vysává s těla mízu.

Reklama

Přidat komentář