Reklama

Vzrušení z vlastního syna

mano (Po, 10. 8. 2009 - 16:08)

Vy jste hovada, nejste lidí ste jak zviřata ,ty to taky dělají ,a je jim jedno , jak na ně příjdu pud,,,,,,,

tomastajny (Po, 10. 8. 2009 - 15:08)

Proč by matka nemohla dělat se synem a museli by zde psát samý fantastové???? Viz případ: Matka své dva syny měla pohlavně zneužívat od ledna 2007 do srpna 2008 v bytě na Havlíčkobrodsku. Nejprve jim oběma přikázala svléknout se a sama nahá je osahávala. Také je nutila, aby oni osahávali ji. Postupem doby jim hlazením a třením pomohla k erekci a nutila je k souloži. Když se pokusili odmítnout, pohrozila jim zbitím vařečkou.
Sama v předchozích výsleších vypověděla, že jim chtěla na přání manžela vysvětlit a ukázat, jak funguje sex mezi mužem a ženou. Vždy o tom manžela následně informovala, muž tedy podle ní o všem od počátku věděl.

Titina (Ne, 5. 7. 2009 - 19:07)

Simono, tak...docela tě chápu, nech to tedy na otci, nakonec by sevše mohlo otočit i proti tobě....

Simona (Ne, 5. 7. 2009 - 19:07)

Titi,jsi hodná a děkuji.Jenže to není tak lehké.Je mi těžko jen když na to pomyslím.Nejsem z těch kdo na takové ústní řešení má žaludek.Možná se s tím svěřím jeho otci a at to s ním vyřídí on a třeba psycholog.Já se na to necítím.Je mu ted 15 let,tak už má občanku a mám z něj strach a také aby mě nakonec on a jeho otec nežalovali. Že?

Titino, (Ne, 5. 7. 2009 - 15:07)

nechápeš že to píše chlap a honí si ho u toho?

Titina (Ne, 5. 7. 2009 - 13:07)

Simono-oprava v první větě mělo být "nemluvila bych o tom"....myslím zpočátku

Titina (Ne, 5. 7. 2009 - 13:07)

Simono, mluvila bych oi tom, nehcodila před ním jen v prádle a kdybych ho znovu "načapala" tak bych mu řekla ať si hledá cizí holky jeho věku.
Nepíšeš, kolik je mu teď.Přece jen nejsi jeho krev a že ho přitahuješ "jako cizí", to je možné.
V zájmu klidu V CELÉ RODINĚ bych to co nejdřívě nějak s klidem a bez přítomnosti manžela klukovi vysvětlila.Pokud by to pokračovalo a prádlo se ti ztrácelo dále, pak asi s ním musí pohovořit táta.
Tak drží palce a jsem ráda, že se mi podobná situace vyhnula....

Simona (Ne, 5. 7. 2009 - 01:07)

Mám už delší dobu problém s mým nevlastním synem.On mě pozoruje od jeho 13 let vždy když mám na sobě doma jen prádlo.Dokonce se mi stalo,že mě to jeho sledování i vzrušilo.Jenže pak se to stalo.Začali se mi před 2 roky ztrácet kalhotky.Nejprve jsem podezřívala svého partnera otce svého nevlastního syna,že mi je bere,protože jsem mu kdysi dávno jedny tanga dala na motorku.On mi přísahá,že to nedělá,že takové věci nemá za potřebí když má mě.Dobře,šla jsem do pokoje mého nevlastního syna když byl ve škole a našla jsem spoustu svého prádla na jeho posteli pod peřinou,protože má sám dvojpostel a převlékám mu povlečení jen na posteli kde spí.Tak se mi zhnusil a nevzrušuje mě.Naopak se mi odcizil.Co ted?Máte zkušenosti?

Líza (So, 4. 7. 2009 - 22:07)

tak pardon, špatně jsem se podívala na datum, patřilo to k Drban, Taky matka a Domina ze srpna loňského roku

Líza (So, 4. 7. 2009 - 22:07)

Můj názor je obsažen ve třech předešlých příspěvcích!
Předpokládám, že Diana nemá partnera a její syn je asi exhibicionista!V lázních chodil v průhledných, přiléhavých spodkách?
Asi by oba měli najet opět na vztah matka-syn, toto není normální.
Normální je od matky si takových reakci nevšímat a jít si po svém....

Návštěvník (So, 4. 7. 2009 - 18:07)

A ty jsi ho ještě nedohnal viď?

Návštěvník (Pá, 3. 7. 2009 - 20:07)

jsou tu samí honiči a honič to založil.....hihi

Petr (Pá, 3. 7. 2009 - 11:07)

Tak takovou maminku bych chtel!Nechce si nejaka zena z Prahy zahrat na maminku a syna?

milous (So, 27. 10. 2012 - 12:10)

svou dceru picham pravidelne,nekdy i s kamosem ve trech a nestezujem si nikdo

Slavomir (Ne, 23. 9. 2012 - 21:09)

Dospěláci dobrovolně a...Deti nedobrovoľne - to je už trestný čin. Nepleťte si to.

Slavomir (Ne, 23. 9. 2012 - 20:09)

Víš, Slavomíre, jedna věc...Ako chcete kontrolovať ľudí v súkromí a zakázať im to? Mnoho ľudí takto žije, a dobrovoľne... Prečo by som to mal odsudzovať, keď to dvom, povedzme, dospelým ľuďom vyhovuje?

xyz (Ne, 23. 9. 2012 - 20:09)

Víš, Slavomíre, jedna věc jsou nekonvenční a neškodné sexuální fantazie některých zdejších přispěvatelů (nebo provokace). Druhá věc je, že ty to zřejmě myslíš vážně a to je dost smutný

xyz (Ne, 23. 9. 2012 - 19:09)

Nemám deti. Ale vieš koľko...Ty jsi se definitivně zbláznil

Jana (Ne, 23. 9. 2012 - 19:09)

Nemám deti. Ale vieš koľko...Debile

mil (Ne, 23. 9. 2012 - 13:09)

Doháje!To už je ale fakt...já tedy myslel na sex tak od 6, takže kdyby za mnou přišel někdo ženského pohlaví i třeba z rodiny tak mi to bude příjemné, osmiletí co nemyslí na nahou ženu a nějaké zkoumání jsou podle mě zaostalý, jsem vysokoškolsky vzdělaný člověk, slušný a seriozní , mám dlouholetou přítelkyni

Reklama

Přidat komentář