Reklama

Incest

Anonym (Po, 24. 2. 2020 - 19:02)

Protože bratr a máma plánuji dovolenku že pojedou jen spolu...

Kája (Pá, 13. 3. 2020 - 00:03)

A kolik jim je? Přeci jen, do určitého věku to může být normální.

Anonym (Ne, 15. 3. 2020 - 14:03)

29 a 49

Marek (St, 18. 3. 2020 - 21:03)

29 a 49 ženská a chlap co dodat...

luci (St, 18. 3. 2020 - 23:03)

Potom nezbývá , než jim přát ať si tu dovolenou pěkně užijí .

luci (Pá, 13. 3. 2020 - 10:03)

Je to o tom pro koho je cokoliv normální ?

luci (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

potom není co řešit .

Anonym (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Proč

luci (Po, 24. 2. 2020 - 23:02)

Protože je jasné proč tam jedou samy a nepotřebují aby jim u toho někdo "svítil " . Kdo nic neviděl , nemůže nic říct . A myslet si může co chce .

Simča (Čt, 20. 2. 2020 - 13:02)
surap (Ne, 26. 7. 2020 - 15:07)

Simono proč ti mam volat?

MK (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

Jsem ujetej na sex mom-son, chtěl bych sex s matkou a je mi jasné že k tomu nikdy nedojde, tak jsem to zkusil jinak. Na netu jsem si našel zralé ženy podobné mé matce, věk, postava, prsa, vlasy, které provozují sex za peníze. I když píšou že na SMS nereagují tak jsem to zkusil a napsal pěti ženám, kolik je mi let a zda by u sexu bylo možné si zahrát na matku a syna. Dostal jsem tři kladné odpovědi s tím že mám zavolat. Nakonec jsem se odhodlal a navštívil tu co mě nejvíce rajcovala, měla pro mě pochopení, bylo to moc hezké a občas si takhle spolu zablbneme.

P (So, 22. 2. 2020 - 07:02)

Hra na incest je dobrá, taky to tak občas se staršími kurvičkami dělám, některé to i dost rajcuje a pěkně si to užívají.

MK (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

Jsem ujetej na sex mom-son, chtěl bych sex s matkou a je mi jasné že k tomu nikdy nedojde, tak jsem to zkusil jinak. Na netu jsem si našel zralé ženy podobné mé matce, věk, postava, prsa, vlasy, které provozují sex za peníze. I když píšou že na SMS nereagují tak jsem to zkusil a napsal pěti ženám, kolik je mi let a zda by u sexu bylo možné si zahrát na matku a syna. Dostal jsem tři kladné odpovědi s tím že mám zavolat. Nakonec jsem se odhodlal a navštívil tu co mě nejvíce rajcovala, měla pro mne pochopení, bylo to moc hezké a občas si takhle spolu zablbneme.

Udon (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Hm, piš pravdu!

Milan (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Moje máma jde občas zapařit do města, nedávno si ale přivedla domu mladíka mohlo mu být tak dvacet let a prcali u ní v ložnici snad do rána. Ráno blbeček vypadl, zanedlouho se v kuchyni objevila ještě přiopilá máti. Jenom jsem jí nadnesl že to v noci bylo trochu přes čáru, máti se strašně rozčílila, a začala na mě ječet, co si to vůbec dovoluju, co si vlastně o sobě myslím, že na ní jen žárlím, že není slepá a dobře ví jak jí pořád okukuju a hrabu se jí ve spodním prádle, že ví na co čumím na netu, matka souloží se synem, že si tak akorát jen dokážu potajnu honit péro a jinak jsem k ničemu, pak se zavřela v ložnici a já radši vypadl ven. Bylo mi všelijak, měl jsem za to že máma o mých tajných touhách nemá ani tušení. Večer jsem vrátil domů, doma vše v pohodě, jako by se ráno nic nestalo. Chováme se doma i k sobě jako před tím, akorát je mi trapně když se dívám na mámu, ona se dívá na mě a vlastně ví že bych s ní chtěl sex.

petr (Út, 4. 2. 2020 - 12:02)

Mou jsem skurvil přes alkohol. Jednou měla absťák. postavil jsem na stůl flašku. Už i předtím jsem ji měl, ale nyní se měla sama nabídnout za sklenku vodky. Vzrušující bylo, jak se rozhodovala, viděla, že je to na ní. A žena nad 50 je povolnější i ke synovi. Samolibost ženy a odhozena pýcha, pro skleničku a více. Alkoholička se stane i synovou sexuální služebnou. A nikdy nemusela litovat, jen teď zažila opravdový sex s Orgasm, a celonoční soulož. Důchodkyně je ještě čiperná.

touzim po zrale (Ne, 26. 1. 2020 - 14:01)

Toužím poznat ženu ve věku mé matky. Kralovehradecko : [email protected]

Majo (St, 22. 1. 2020 - 11:01)

Jsme s mamkou uz dlouho sami a vzdy se mi libyla,pri onanii jsem si ji predstavoval jak ji lizu a soulozim az se mi to splnilo,je to moc hezke a jsem stastny ze to mamka citi jako ja

Lumir (Ne, 26. 1. 2020 - 18:01)

Ja sem s matkou taky sam a chtěl bych si sni otom promluvit ...

Reklama

Přidat komentář