Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Opice, kočka, všechno se nám to plete, nehledě na to, že vtip je dementní. Ale v rauši bych to ani já líp nesvedl.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Piju destilovanou vodu, tak tři dny, nic víc, pak se tělo postupně začne připravovat (na smrt asi),pak se tělo začne připravovat a pálit tuky, pak stále po třech dnech stále piju destilovanou vodu...

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

paní co praktikuje urinoterapii...

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Doufám, že moč vlastní a že ji ředí alespoň v pivu. To je jak z toho vtipu. Jde Čech v moskvě do restaurace a harmonikář hraje na přání hostům. V tom přiběhne kočka a vymočí se hostovi do polívky. Host se vzpouzí a reklamuje : "Proč ta opica močila do mojho supé" A harmonikář začne : "Pröč ta opica móčila do mojho supéé, la la la"

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Jde o to jak se člověk cítí, když se cítí dobře, tak může klidně i držet hladovku, nebo anorexii...
Marcelka : "Kdyby to bylo jen na mém pocitu, tak bych tu již nebyla. Cítila jsem se čím dál tím lépe a umírala jsem na anorexii." To je zase máte slovo. To snad není možné. Tam poučuje nějaký 16ti letý hošánek primáře interny na slovo vzatého odborníka s Thomayerovi nemocnice, který se péči o lidi s poruchami stravování stará celý život a vidí ty terminální stádii lidí co začínali u podobných poradců zdravého životního stylu jako stojí naproti v Máte slovo. To bych normálně rovnou zavíral a cvakal poutama. To jsou množírny zlých rad se zhoubnými následky na zdraví lidí jako tzn. množírny psů na zdrav psů.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

A propos. Jedinec, který se duší plnému psychickému zdraví, těžko může mít postavu baleťáka, ale spíše je lehce oplácaná tlouštík, který má i dost možná pupek. Co se týče zdraví je na tom se srdcem, plícemi, trávením a hlavou. Krátkodobě, je možné mít tělo kungfu bojovníka, ale pokud nejste již mlád, tak není zdravé mít nulový tuk. Na podobný omyl doplatil i Bruce Lee, a též syn bojovníka Brandon Lee, oba zemřeli vlastně na srdeční selhání.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Nejdřív jsem dodržovala zdravou výživu, snažila se dodržovat její pravidla, jíst celozrné pečivo a nejíst bílé, pak jse nejedla ani celozrné, nakonec jsem jedla třeba tři kousky zeleniny celý den. Následky mám doteď. Viz. Máte slovo.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Jsem toho názoru, že důležité jak se člověk cítí, ne že se budu každý den před zrcadlem jak šampón pozorovat, zda mi naskočil nějaký sval.

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Tržba je tržba. Když chce divadlo mít pěkně příjmy, jdou herci do naha, a je to. Někdy to je ovšem na zvracení - to když se na jevišti svlékl Zounar.

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 14:02)

Je možné, že tady jsou lidé, kteří nevědí, že Zimbardo své pokusy zfalšoval? Kdo nemá v pořádku vstupy, pak na výstupu jen mekotá nesmysly. Šmudlo, přidej.

Touha (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

ááááá, Rakato mě předběhl

Ad/Zimbardo (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Z 50ti lidí se proti neregulérnosti ozvala jen jedna účastnice. V sociálních výzkumech není invalidita, pokud jeden článek nesouhlasí jako v matematice, ale jde o procenta. Část výsledku nevycházejících je ještě validní.

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

Vědci zjišťují, že srdce a mozek reagují na budoucí události – ještě dříve, než k nim dojde. Blíže https://www.cestyksobe.cz/vedci-zjistuji-ze-srdce-a-mozek-reaguji-na-budouci-udalosti-jeste-drive-nez-k-nim-dojde/33532 --------------------- Někdy i vědci jsou kreténi, a propadají víře, v tomto případě v nadpřirozeno. (Konstatují nadpřirozený jev a moc se neobtěžují jej vysvětlit. Podle mě jde o interakci těla a obrazovky prostřednictvím elektromagnetické záření, žádná záhada.)

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Každou vteřinu na internetu přibude jedno vidou. Letmo koukám. Bod ze spodu. Úder na játra. S tím strážníkem bych šel do klece. Mám tři syny, dceru bych nechtěl ani za nic. Makala jsem za dolar na den...
------------------------------------------------------
Chápu, že zakladatelé internetu v ČR žasnou. Dnes je kompletně počítačová mobilní generace, která bude mít silné problémy, ostatně jako každá jiný generace měla v něčem silné problémy.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Už se to projevuje i v muzikálech, které jdou na ruku a na vkus dnešní generaci (a jářku generaci matek dnešní generace, které chtějí být in) a v divadle se dějí neuvěřitelné věci, sprostota a vulgarita na jevišťi.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Kdo se chce znechutit i pobavit ať skoukne demagog.cz!
Kalousek např. má skvělou bilanci v mluvení pravdy (300pravd a jen 60 lží). Je fakt, že mezi těmi pravdami jsou spíše věty jako. ANO. ANO máme. ANO, hlasovali. ANO, předložili. A v těch lžích jsou hodinové projevy, ale jinak dobrý...

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Trola, toho hnusného, jak se ukázalo, má v sobě každý. Netřeba to dál dokazovat. Tento jev ověřil Standfordský vězeňský experiment již v šedesátých letech (resp.1971). Každý pokud má moc a vedení k tomu, tak se chová jako p.rase k druhým.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Hlavní závěr, který Zimbardo učinil z tohoto experimentu, byl názor, že brutální zločiny například v době války nejsou dílem žádných psychopatů ani lidských zrůd, ale obyčejných lidí, vystavených nepřekonatelnému tlaku okolností.

Touha (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Stanfordský experiment byl po desítkách let zpochybněn. V tom smyslu, že byl tak trochu zinscenován...najdi si o tom na Googlu, i v češtině myslím. Problém je ,že z něj roky vycházela kriminalistika. Když to přeženu, tak z experimentu vyplývalo, že lidé ve válce nevyvádějí zvěrstva kvůli nějaké idee nebo že jsou k tomu vedeni autoritou, ale protože se v každém z nich probudí zrůda. A toto zjednodušení se dnes zpochybňuje

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Richtig. Za neuposlechnutí rozkazu byla v armádě kulka. Takže i když se mnoha Němcům nelíbilo, co vymyslel Berlín a co následně přikazoval velitel, splnili rozkaz a udělali zvěrstvo. No a potom si už zvykli a moc o tom nepřemýšleli. -------- A zvěrstva Čechů na odsunovaných Němcích? Pomsta - zvěrstvo za zvěrstvo.

Reklama

Přidat komentář