Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Návštěvník (St, 2. 10. 2002 - 07:10)

"Jdi domu Ivane, čeká tě Nataša..."

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 19:10)

Nechte Ty keci a zůstaňte u tématu. Já si myslím, že onanie je hodně vzrušující, ať vidím dělat to muže nebo ženu. Nedovedu si ale představit, že bych se jen nezúčastněně dívala. To pak můžu jít do nějakého sex-podniku. Baví mě, když můžu také reagovat svojí masturbací a partnerovi to oplatit. Jistě se také rád podívá. Nebo si myslíte, že se to nemá?

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 14:09)

RE: moj nazor je odvedeny po 21 rokov manzelstva, a mam 46 rokov. Tak sa tu anonyme neurazej. Este raz vdaka

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 13:09)

RE: ten anonym nech sa pozrie do vlastnej duse, co v nej ma, nemam nic proti cechom, tak nech neuraza slovakov, dakujem

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 11:09)

Re: "Jdi domu Ivane, čeká tě Nataša..."Das Tschechische volk ist eine Simulantenbande. Mysliš si, anonyme, že žiješ na východě nebo na západě? Zastav se a přemýšlej.

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 11:09)

"Jdi domu Ivane, čeká tě Nataša..."

Návštěvník (Čt, 26. 9. 2002 - 08:09)

neboj sa mu to naznacit, ved ked on vie zacat sa spracovavat, preco by si nemala aj ty raz naznacit, ved sa dobre poznate, nie je to hanba. Keby mal namietky, povedz, a ty to mozes prva zacat? Teraz zacnem ja. To je moj nazor. Drzim palce.

Návštěvník (St, 25. 9. 2002 - 14:09)

Děvčata, kdo stím (myslím se společnou onanií s partnerem) u vás začíná a co vlastně k tomu dá podnět? U nás je to vždy můj partner. Docela ráda bych to někdy také vyprovokovala, vzláště když mám chuť a on dělá něco jiného. Nevím ale jak začít abych se neschodila a také se sama dost stydím. Přidat se už je snažší. Jak to praktikujete vy?

Návštěvník (Út, 24. 9. 2002 - 11:09)

Videt sveho partnera onanovat prede mnou je nesmirne vzrusujici...kdyz vidim, jak ho drzi a co s nim provadi jsem vzdycky uplne vlhka a zacnu sama onanovat pred nim... Souhlasim s nazorem, ze je to kolikrat natolik vzrusujici, ze je to lepsi jak samotna souloz... udelam se i nekolikrat za sebou... ;o)))

Návštěvník (Po, 23. 9. 2002 - 18:09)

Myslím, že stejně jako muže vzrušuje sledování ženské masturbace, líbí se i nám dívat se na muže, když drží úd ve své ruce a onanuje. Proto já to často dělá otevřeně před mým přítelem a on zase předemnou. Někdy to nahradí i opravdovou soulož. Také máte zkušenosti se vzájemnou onanii, nebo se raději jen podíváte?

Ľubomír (Po, 20. 6. 2022 - 15:06)

Máme v tom desať ročnú skúsenosť,fakt je to niekedy nahradí ozajstnú súlož.Je stále vzrušujúce.Prečo onanovať sám a nepodeliť sa z niekým koho máte radi

Anonym (Čt, 26. 5. 2022 - 08:05)

Sme starší manželský pár na čaro pred sebou onanovať sme prišli asi pred piatimi rokmi.Vždy má vzrušovala predstavá aby má manželka videla ako onanujem tiež vidieť ako si to robí oná po dlhšom čase sa dala prehovoriť zo začiatku len pozerala na mňa ako onanujem asi po mesiaci môjho sólo predvádzaní sa neočakavane predviedla bez toho aby som naliehal . Mne stačilo že má vidí onanovať pre mňa to bolo viac vzrušujúce ako sex.

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2002 - 05:08)

nezmám lepší fatazii než si představovat svého muže jak onanuje. Hlavně když jsme na pár dní každý někde jinde a mě se zasteskne a masturbuji sama... to si pak doma špitáme kolikrát jsme se "spolu" milovali ...

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2002 - 21:08)

Moc mě vzrušuje, když si to dělá můj přítel sám a já ho můžu při tom pozorovat.Když nejsem s ním, je to má nejčastější sexuální fantazie.

Návštěvník (So, 10. 8. 2002 - 10:08)

Taky to mám ráda.

Návštěvník (St, 17. 7. 2002 - 00:07)

vidět kluka, jak si to dělá sám a jak se pomalu přestává ovládat je strašně vzrušující

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2002 - 14:07)

To je zvlastni.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2002 - 10:07)

To je dobré!

Návštěvník (St, 3. 7. 2002 - 06:07)

Mám ráda, když můj muž onanuje do košíčků mé podprsenky a já si jí hned obléknu na sebe. To se ještě potom několikrát uděláme (už společně). Sperma mi pak po rozetření dělá dobře na kůži na prsou. Vyzkoušejte to, je to fakt dobré.

Návštěvník (Út, 2. 7. 2002 - 22:07)

Pro mě osobně je to velmi vzrušující podívaná při které ráda asistuji, a to podle přání a reakcí svého partnera :-)

Reklama

Přidat komentář