Reklama

spodní prádlo u chlapců

Marek (Po, 7. 9. 2020 - 16:09)

Na jaký sport si bere jocksy?

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

závodně na atletiku, rekreačně na kolo a na lezeckou stěnu

Návštěvník (Pá, 4. 9. 2020 - 14:09)

Já jedině boxerky se zkrácenými nohavičkami, připadají mi lepší než když jsem nosil slipy.

Kuba (St, 2. 9. 2020 - 23:09)

Já nosím slipy. Pořád. Každý má rád svoje spodní prádlo.

Martin (Čt, 3. 9. 2020 - 19:09)

Slipy jsou klasické spodni prádlo mužů. Nemáš se za co stydět. Líp ale vypadají podle mně na stihlem muži.

Návštěvník (St, 2. 9. 2020 - 15:09)

Já se koupu v džínách a netrápí mě co je v módě a lepší.

Klára (Po, 31. 8. 2020 - 22:08)

Ahoj , moc tomu nerozumím, jsem ženská ,ta síťka zabrání tomu lepení na stehna ?
Syn teď jde do školi a má mím plavky tak mě zajímá co koupit, u dcery je to jasný, tam chcou plavky v celku, nejlépe černé.

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 21:08)

v bermudách se dost blbě plave, a když vylezete z vody ty mokrý nohavice se lepí na stehna a je to hnusný pocit a taky se přilepí na penis a vy se musíte pořád kontrolovat jestli vám ty bermudy nevylísují vaši chloubu., to u slipovích plavek neřešíte.

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 21:08)

Zase žvatláš, slipaři. V bermudách dávno nikdo neplave. Jsou to obyčejný krátký trenkový plavky, kde je vevnitř vložená "síťka". V klasických slipových plavkách se promenádujou už jen starý dědci.

Linda (St, 2. 9. 2020 - 12:09)

Můj syn v patnácti určitě není starý dědek, ale na koupání používá minimalistické slipové plavky, teď má aktuálně troje rúznobarevné Areny. Trenkové plavky se všitou sítkou nosí přes ně, když jde na koupálko, na cestu zpět si plavky sundá a jde jen v těch trenkových plavkách. Slipové plavky má hodně jeho vrstevníkú, tak je to bez problémů.

Jakub (Út, 8. 9. 2020 - 10:09)

Kdo to vyzkoušel, tak mi potvrdí, že nejpříjemnější koupání je bez plavek. Fakt je, že na koupalištích to nejde. Ale kdekoliv u přírodní vody jsem nahatý. Lidi to v naprosté většině berou v pohodě, střetů s puritány bylo jen malinko. Spíš se mne ptají, proč to dělám. Jsou to nejčastěji mamky kluků, co si nejsou jistý, jestli nechat syna ještě bez plavek nebo mu je nutit.

Martin (St, 2. 9. 2020 - 14:09)

Není zbytečné dávat pod sortky na plavání, kde je ta sitka ještě slipove plavky?Vždyť ona ty slipy zastane.

Linda (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Když se jede koupat, oblékne si plavky doma a na ně si dá ty šortky. Když jde domů, jede jen v šortkách, mokré plavky má v batohu. Síťka na tu cestu stačí a nemusí se u vody soukat do spoďárů.

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 22:08)

jem ten "slipař"
myslíš šortky se sítkou??? to jsem ještě neviděl.
díky, podívám se na to.

Martin (Po, 31. 8. 2020 - 16:08)

Stejně ale udrží vercajk na místě u těla i tanga nebo jocksy .Nejzdravejs budou asi opravdu volné trenky.Tam to opravdu větra.Moderni Styx jsou na úrovni doby.

Martin (Ne, 30. 8. 2020 - 19:08)

100 % souhlas.Je to ale o tom v čem se cítíš dobře .A je jedno ,jestli jsou to trenky,slipy,boxerky,tanga nebo jocksy.

Linda (Po, 31. 8. 2020 - 10:08)

Trenky, tanga nebo jocksy ponechám klukovi na vlastním uvážení až v dospělosti. Do té doby jsou ideální slipy nebo boxerky, dostatečně přiléhavé, aby pevně drželo nádobíčko na svém místě. Při klučičích aktivitách je to prevence případného úrazu genitálií. Dobře se cítíte v tom prádle, na jaké jste od mala navyklí.

dav_7 (Ne, 30. 8. 2020 - 17:08)

Kolem roků 1992 až 2000 skoro všichni kluci a chlapi nosili slipy a bylo to tehdy moderní. Slipové plavky měly tak odvážný střih, že by si je dnes vzal jenom málokdo. No a teď jsou zase moderní hlavně boxerky.

Návštěvník (Po, 31. 8. 2020 - 18:08)

To je pravda, plavky vypadaly jako dámské kalhotky, ale ty s velkou úsporou látky. Teď je doba, že kdo je má větší je asi největší borec. V takových se musí pěkně blbě plavat.

Návštěvník (Ne, 30. 8. 2020 - 21:08)

Nosím prádlo i svršek snad kvůli pohodlí ne ?

Reklama

Přidat komentář