Reklama

Bílá magie a láska

Mare (So, 29. 11. 2008 - 19:11)

A také bych chtěl zareagovat na zadané téma, ....ano, vždy se platí...za jakoukoliv magii, za bílou i černou....Vy neznáte Fausta a Markétku....?

Mare (So, 29. 11. 2008 - 19:11)

Odpovídám ti Kajo, i když jsem tady prvně a vlastně ani nevím, jestli se tady ještě vyskytuješ. Taky takhle spoléhám na Boha, ale není v rozporu to, že já udělám maximum, třeba si podám inzerát, když to jinak nejde....Já mám na základě toho skvělé manželství...Co ty na to......?Nebo, co vy na to...ostatní....?

Návštěvník (So, 29. 11. 2008 - 03:11)

pro mě je štěstí-láska

Kop. (Út, 11. 11. 2008 - 01:11)

Každý si je strůjcem svého štěstí:-)

Návštěvník (Út, 11. 11. 2008 - 00:11)

Pokud nebudou šťastní...

Granvin (St, 15. 10. 2008 - 00:10)

Jak dlouho ještě budou lidé hledat kouzla lásky a díky tomu se zaplétat do oprátek osudu, než pochopí, že to není správná cesta...?

Sona (Út, 14. 10. 2008 - 22:10)

Dobry den Petre, chtela bych se zeptat, zda neznate kontakt na nekoho, kdo by se zabyval timto kouzlem lasky. Predem diky za odpoved

Veronika (St, 2. 7. 2008 - 09:07)

Já musím říci...v Boha tak úplně nevěřím. Mnoho lidí se k němu modlí a on vyslyší jen 1/3..to podle mě je jen vyústění situace..prostě se něco podařit má a podaří...něco nemá, tak se to nepodaří ani modlitba tomu nepomůže.Tím samozřejmě nechci znevažovat vaši víru.Já věřila v sebe a ve své schopnosti.Věřila, že tento rituál mi opravdu přinese lásku, kterou si přeji.A to je ono...věřit, že to co děláme nám naše přání splní...v duchu si říkat:,,ano, to se splní." to je podle mě na tom to nejdůležitější :-)

Kaja (St, 2. 7. 2008 - 08:07)

Prave kniha, o ktere se tu zminuji, popisuje veci tak, ze je dobre sverit sva prani do rukou Bozich, to je, ze prat si a modlit se a mit neco za cil je nezbytne, ale take sverit tu zalezitost do Bozich rukou a duverovat, ze On nas vyslysi, cehoz se snazim drzet ja. Nekdy je tezke udrzet si nadeji a viru, protoze clovek ztraci pudu pod nohama, rika si, ze mu utikaji dny a tydny a mesice, a zivot je kratky, ale chci zustat vytrvala a trpeliva, protoze mi na tom proste hodne zalezi... Diky Vam za Vase rady.

Granvin (Út, 1. 7. 2008 - 22:07)

Obávám se, že to snad ani v podstatě nejde popsat. Někdo tvrdí, že pokud na něčem lpíme, tak je pro nás zjištění, že to nedostaneme zdrcující. Možná snad podle toho by se to dalo poznat.

Kaja (Út, 1. 7. 2008 - 20:07)

granvin: Jak se tomu vyhnout? Myslim, jak vystihnout tu hranici mezi silnym intenzivnim pranim a lpenim?

Granvin (Út, 1. 7. 2008 - 19:07)

KajaNení nic špatného na tom něco si přít, ani se za to modlit a usilovat o to, ale dejte si pozor, abyste nepřekročila tu jemnou hranici, kdybyste na tom začala lpět!

Kaja (Út, 1. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj Veroniko, ja jsem zrejme starsi, nez Ty, a hodne se timto tematem v posledni dobe zabyvam. Povazuji se za vericiho cloveka a dostala se mi do rukou kniha Sila pozitivniho mysleni, kterou napsal pastor Peale. Hodne z te knihy cerpam, uplne diky ni ozivam. Jsem hodne zamilovana do cloveka, ktery zije daleko ode me, a protoze nemame moznost se bezne vidat, jedine, co muzu delat, je prace s energiemi. Modlim se k Bohu, v nehoz verim, aby mi splnil opravdu jedine prani, ktere mam, aby mi ten clovek dal sanci a otevrel mi sve srdce. Kazdopadne se mi to zatim nedari, snad to chce hodne trpelivost a dlouhou vytrvalost, nevim... Pokud Te napada neco, co bych mohla delat spatne, zkus mi prosim poradit. Jinak verim, ze pokud clovek opravdu o neco silne stoji a usiluje, Buh mu to prani splni...

Veronika (Út, 1. 7. 2008 - 12:07)

Granvin:Asi ano..už je to pár let, kdy tento vztah skončil..ale ze zkušeností vím, že když se chce, všechno jde :-)

Granvin (Po, 30. 6. 2008 - 19:06)

VeronikaŽe vy jste si ten vztah příliš idealizovala?

Veronika (Po, 30. 6. 2008 - 18:06)

Tímto se zabývám již od 14 let.Až po 4 letech jsem zjistila, že ze všeho nejdůležitější, je věřit, soustředit se a vkládat enegii.V 18-ti jsem jedno takové kouzlo s pomocí vnitřní energie a víry opětovně vyzkoušela.Nebylo na něm nic manipulativního.Chtěla jsem jen kluka, jenž by mě opravdu milovat a kterého bych milovala já. Do 24 hodin jsem ho opravdu měla..a měla jsem ho dlouho..3roky.Pak mě začal bít a vztah skončil..ale nevím, jestli za takový konec může vliv toho kouzla nebo možná moje negativní myšlení..

Granvin (Ne, 29. 6. 2008 - 23:06)

Právě jsem napsal, že ano, ale že je možné jeho sílu posílit Silvovou metodou anebo i modlitbou, či meditací apod.;)Myšlenka je ve svém principu samotným základem světa.

Petra (Ne, 29. 6. 2008 - 01:06)

A co pozitivní myšlení, funguje? Co myslíte?

Eurys (Čt, 26. 6. 2008 - 07:06)

Moc Vam dekuji, rozumim, co myslite. O Silvove metode jsem slysela, urcite si zjistim vic. Zdravim a preji Vam hodne stesti.

Granvin (Čt, 26. 6. 2008 - 01:06)

EurysNejdříve je důležité si uvědomit, že jsou zde síly, které s námi mají jisté záměry - můžeme jim říkat třeba osud, boží mlýny, karma - a je dobré občas v tichu duše vyciťovat a sledovat jejich záměry a snažit se nejít proti nim. Pokud bychom ale šli proti nim, tak to může dopadnout různě.Nicméně pokud bychom si ale chtěli k něčemu pomoci, tak je dobré na to pozitivně myslet - je dobré si uvědomit, že naše myšlenky utvářejí náš svět, a jde jen o to, kolik energie do nich vložíme - říká se, že pokud před důležitou schůzkou pomyslíte, že ta schůzka nevyjde, tak na ní ani nemusíte chodit. Je dobré své myšlenky upínat k pozitivním myšlenkám k vysněnému cíly, k čemuž může pomoci i Silvova metoda, která vašim myšlenkám dodá na síle.Současně je ale potřeba mít na paměti, že by na tom člověk neměl lpět, to totiž škodí jeho duši a mohou se tím nastartovat karmické procesy, které vám vaše úsilí zkazí jen proto, abyste si uvědomila, že nemáte lpět na ničem na tomto světě (ani na těch ostatních).Je to taková zvláštní rovnováha, kdy na něco pozitivně myslíte, vkládáte do toho co nejvíce energie ale zároveň na tom nesmíte lpět.

Reklama

Přidat komentář