Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 17. 2. 2020 - 01:02)

alkohol Zhoršuje se schopnost sebeovládání,"Já jsem si řek, že s tím skončím, protože jsem byl strašně agresivní. Dokázal jsem seřezat několik lidí najednou, když jsem si dal do hlavy dva litry rumu. Já když jdu pít, tak jdu třeba do Prokopáku, sednu si stranou od lidí, protože vím, jakej jsem idiot. Ještě pořád jsem hodně agresivní." Podobné problémy má i další 50letý muž: "Když chlastám, tak dělám bordel. Já o tom vím, hele, po druhém litru vína už s tím nic neudělám, protože mě chytne ten můj rapi, tak všichni utíkají, to rovnám všechno."

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 23:02)

Nacistické německo nebylo jen o náccích, tedy o místních rváčích typu hospdoských vyhazovačů co původně vznikli, že zastrašovali protestující a chránili nacistické mítingy a jejich řečníky, ale o vědcích, o militantech co se těšili na odvetu po porážce po I. světové, o učitelích německého Bildung takzvané selfkultivace hlavně středních vrstev, které byli jakýmsi romantickým ideálem školeni přímo rodiči a to dost stejným způsobem měli být jádrem národa, oprti klasickým meritorkatrickým elitám katolických zemí, které se samy vynikajícími výsledky dostali do vrcholných pozic.
Produkt zvrhlého bildungu byl patně i Hitler , kterého driloval jeho otec, sám zvrhlá úřednická státní kreatura a alkoholik, což kontrastovalo s Hitlerovou mladou a citlivou matkou. V Hitlerovi to vzbudilo nenávist k otci, který mu konkuroval o jeho matku. Celý se zblbl do ideologie a posednutá antisemitismem vymyslel své nesmyslné nevzdělanecké pamflety tzn . jeho idiotské veledílo a debílkové podobně školení bildungem na to skočili.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 23:02)

Takže na těch památnících II.světové má být věda a technika a průmyslový modla a vědeckofantastické filmy o zázraku jako ta Metrolpolis od Fritze Langa. Někdo to bral jako vizi skvěléhosvěta, kde polovina lidí bude otroky a ta druhá sibude skvěle žít.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 23:02)

Německo respektive Prusko, byl velmi útočný stát s státním náboženstvím, něco jako Islámský stát. To ovládlo celé německo. Ty vojenské špičky Pruska pak ovládli celé Německo.
Protestantismus hlásá podivné účení, tedy ten Luteránský, že o osudu člověka je již rozhodnuto a ten kdo se narodí špatný,tak bude stejně zatracen, to samozřejmě je blbost a bylo to akorát využito,zneužito k válečnému drilování opět co nejmladších mas lidí.
Ti co za II. světovouskutečně mohou jsou jejich rodiče, kteří se vlastně druhé světové coby vojíci neúčastnili. Veškeří náckové byli velmi mladí. Náckům pomohli průští vojenští zelení mozkové a ti pak vlastně ovládli společně celé německo a jeho mládežnické organizace, kde si vychovali mladé vojáky k boji. Jak je to možné, prostě špatné okolnosti, velká bída tomu taky napomohla a potupné nespolnitelné Francouzské reparace uvalené na Německo po I. světové.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 22:02)

Wietnamská válka byla ze strany USA naprostý nábožensko-materialistický kapitalistický marasmus. Průměrný věk vojáka byl navíc 22 let, tudíž v nejkritičtějších letech byli nuceni toto dělat, bojovali mimořádně surově.Pak logicky skončili na drogách a sebevraždou, respektive oni byli na drogách i během těch bojů a většinu času mezi boji.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 22:02)

Naštěstí ano, na vojně, a tím teď nemyslím skutečnou brutální válku, ale vojenský záklaďácký výcvik, jsou i charaktery, které při optimálních podmínkách tu vojnu tak nějak zvládnou, že coby mazáci neparticipují na těchto uchylných šikanách a díky tomu ty vojáci nemají tak zhnusenou vojnu.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 22:02)

Válka ve Wietnamu je trpkým místem americké historie. Právě stanfordský vězeňský experiment ukázal tu schopnost válečného soukolí dělat z mladých mužů vraždící maniaky.

16.2. (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Krev symbolizuje život,individualitu,moc.V černé magii se krví podepisovaly smlouvy s Ďáblem.

16.2. (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Pokud se letos chystáte na svůj první půst,držím palce.

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

Půst je mimořádně zdravá věc, ale dnešní generace jsou tak rozmazlené a s tak malou vůlí, že jej nedají. Kromě anorektiček, které se na každý půst těší, protože během něho nemusí jíst a nikdo je do jídla nenutí.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Indický konstrukční pracovník porazil record Bolta v běhu na sto metrů , kterého v indii dosáhl v běghu s dvěma býky.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Toho dosáhl jen s opratěmi a v bederní roušce.

Touha (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Někteří vojáci tam byli z povinnosti ne? A ti nejvyšší byli jaksi profesionálové? A v případě problému s mravností mohli z armády odejít, ne?

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 19:02)

Za války odejít z Wehrmachtu? Ale no tak.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

S plazili vojáci jak hadi v bahně v 18ti letech a doma měli mladé manželky co čekali s nimi děti a vrátili se na vozíky od pasu dolů bez citu.
No a pan Chitetsu Watanabe do svých 104 aktivně pracoval na zahradě a pěstoval bonsaje, nyní se dožívá úctyhodných 112ti let.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Langerův známý pral pro vnitro prádlo za 54 milionů
---------------------------------------------------------------------------Předmětem zakázky bylo praní uniforem. Společnost získala kontrakt v roce 2008. Kromě 54 milionů firma dostala od ministerstva také možnost pronájem areálu kolínské prádelny za úsměvných 5000 korun měsíčně. Podle znalců měl však nájem činit nejméně 210.000 Kč. Informují o tom úterní Hospodářské noviny.
---------------------------------------------------------------------------
Živnosťák na praní prádla získali až v den podepsání zakázky
----------------------------------------------------------------------------
Tomáš Paclík je současným majitel klubu FC Plzeň.
----------------------------------------------------------------------------
Ministerstvo vnitra bylo potrestáno pokutou od státu do státu 0,5mil Kč.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

A pak volte pravici. Všechno jedna chobotnice.

Rakato (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Ať už je to jakkoliv, na zprofanovaného Zimbarda se dnes odvolává jen dement.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Ty máš taky pár let a půjdeš do kopru. To se ti líbí víc ?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 16:02)

Držme všichno hladovku a půst, nejlépe i urinoterapii. Ať to stojí za to, žijeme jen jednou, no ne. Za pěkné tělo musí někdy člověk obětovat i to vlastní zdraví...

Reklama

Přidat komentář