Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (St, 19. 2. 2020 - 22:02)

Milu,no a jsi klidnější viď? Ať ti to v práci uteče, a až půjdeš z práce do peři,tak ostatní budou pracovat,tak si to říkám já,ahoj

Miluna (Čt, 20. 2. 2020 - 06:02)

Jo Andy už mi to přešlo a sem klidnější.Dobrý na tom bylo že nezaváhal a odpověděl hned-tak snad to tak je.A přesně akorát se chystam spát a on už začal pracovat.A tim jak je trochu jinej tak sem se během toho roku všimla že je vždy takovej když mu tělo přestane potřebovat na nějakou dobu sex.Říkal smutně že za to nemůže.On to jinak chce někdy denně někdy obden nebo 2x týdně ale pak se mu někdy stane že udělá pauzu na 1-3 týdny a pak je v chování jinačí a začne být lepší až když sex máme,tohle už sem vypozorovala.No tak už se chystam jít spát.V práci sem to zvládla dnes líp ale musela sem pít silný kafe co mi on udělal do práce do termosky a pomohlo.A líbilo se ti divadlo?

Andrea (Čt, 20. 2. 2020 - 11:02)

Milu,divadlo super,jak jinak,no a teď gruntuju a vařím,víkend bude s celou smečkou výlet,kdy jdeš zase do práce, já myslela, že chodíš na zkrácený úvazek

Miluna (Čt, 20. 2. 2020 - 17:02)

Chodim na šest hodin Andy a jdu zase na noc a Sergej často chodí dvanáctky.A těch šest hodin je fakt pro mě strop.Protože mezi 4-6h už mam kolikrát co dělat.Teď mi slušně rozboleli záda a leze to až do hlavy a oka tak nevim jak se toho zbavit.Sem si záda i masírovala už 2x a mazala gelem a dalo to pokoj jen na chvíli a teď sem byla nakoupit a nesu nákup a mam to znova.A kam pojedete na výlet?

Andrea (Čt, 20. 2. 2020 - 17:02)

Milu, máš si vzít na nošení tašek děti,jen je zapřahni,jsi po noční a jdeš na noční,tak si musíš odpočinout.Vylet bude na hory, spíš chození než lyžování

Miluna (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

No s dětma je to trochu těší,vždy se musim rozčílit abych je k něčemu donutila.Tak sem si musela vzít prášek to se nedalo.Zatim pomohl tak napůl.Tak máte hory rádi viď.To já čekam jestli budu mít víkend o samotě.On by měl od zítra do neděle odjet tak bych byla moc ráda chvíli být sama,už sem nebyla dlouho tak mam teď náladu na samotu.A ty máš doma manžela teď? Sem ráda že píšeš.Mě to teď tak stačí že mi ani nechybí momentálně setkání s kamarádkama a stačí mi psát že vim že tu mam internetové kamarádky.

Kača (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj. Tak jsem po dlouhé době dorazila a co nevidím...Milu to je skvělé, že máš práci. Přijdeš na jiné myšlenky, sedět celé dny doma, to je na hlavu přeci. Trochu jsem četla zpět a ty jsi éro. Proč vymýšlíš ty katastrofy? Pamatuj si, že 98% obav se nikdy nesplní :). Děti máš skvělé, máš dobrou práci, máš domov, máš chlapa...tak nevymýšlej blbosti a těš se z toho co máš. Není to tak dávno, co jsi byla ve studené cimře se třemi muži... Já jsem v nové práci, jsem tam moc spokojená. Hlavně si nemohu zvyknout, že už nesměnuji. A volné víkendy...jupí :). Ale jsem v zápřahu od 6 do 20-22 hodin. Pracujeme všichni dle sil na baráčku. Vzdálený strejda manžela chce měnit s námi jeho domek za náš byt - už máme smlouvu, ale potřebuje pomoci s vyklízením. Tak přijdu z práce, navařím, poklidím a jdu vykydávat domeček - nastřádané věci za 50 let. Jde to pomalu, ale baví mě to. Večer padnu, ani na net nechodím. Co je to sex??? Už začínám zapomínat :)). A po knížkách jak se mi stýská...a divadlo. Trochu přeháním, ale fakt toho mám teď nad hlavu, ale bude lépe :). Milu, prosím, nepokaž si to co máš. Mám tě moc ráda, objímám tě.

Andrea (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Milu, manžela mám doma,on hodně cestuje po světě dost léta,jsem ráda, že tu je,ale jsou chvíle kdy jsem ráda jen sama,to se mi moc nestává.Kdyz jsem pak sama tak si čtu nebo vařím a peču to mě taky moc baví.Ja mám teď dlouhé volno tak si to užívám.Preju ti, ať si užiješ klidu,potřebujeme to viď?

Miluna (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Jo Andy potřebujeme,ten klid je taková psychická očistka viď.Ale když v té práci někdy dělam v sedě tak si vždy vzpomenu na tebe když zrovna dělam v sedě protože si říkam že vyrábim jako když ty vyrábíš něco.Teď mi Sergej na cestu na robotu dělá zase kafe,abych dobře vydržela do 4h.My tu máme kávovar a on hodně kafuje.Už mi prášek zabral tak sem za to ráda.

Miluna (St, 19. 2. 2020 - 21:02)

Jo anonyme nechává telefon bez dozoru.On tam teda má zámek na otisk prstu jako já ale věčně to nezamyká a nechá rozehratou hru zaplou na displeji a jde třeba do sprchy,tak kdybych chtěla mohla bych se podívat takhle ale neudělam to.A o fotce sem už řekla a bez žádnýho rozmýšlení odpověděl že tam má fotky z filmů tak že to muselo být z toho a usmíval se že sem se bála.Řekl mi že právě on se bojí o mě.Tak se to prolomilo a já takhle poznala že bych to nezvládala kdyby měl někoho jinýho,tak Andy měla pravdu se zeptat.Tak teď ještě v té práci aby to šlo,teď mi veze akorát na noční.Oto já mu věřim jeho vysvětlení,nemam důvod tomu nevěřit.Byla to reakce hned bez žádnýho zaváhání.Tak to prostě tak budu brát to co mi řekl.

Fernando (St, 19. 2. 2020 - 18:02)

Miluno, vůbec se tím nezabývej, zbytečně se nervuješ. Dobře ti píše Andrea. A kdo ví, jak to s tou fotkou je. Já jsem fotil v Rumunsku východ slunce u moře a do záběru mi nevědomky vlezla nááádherná ženská. Samozřejmě jsem si tu fotku ponechal; jen jsem radši rychle zdrhal z pláže pryč, aby mi nějakej prchlivej turista nerozšlapal foťák...

Lalla (St, 19. 2. 2020 - 19:02)

Fernando, Fernando, jestli ty jsi spíš nefotil krásnou ženu a nevlezl di do toho východ slunce:))))

Oto (St, 19. 2. 2020 - 18:02)

ty se divíš, že se Sergej s tebou nechce bavit jako s kamarádem, ale viděls někdy, aby Uk svolil, že budou s kamarádem šukat jeho ženu? On tebou pohrdá a je nepředstavitelné, abys byl na jeho úrovni. Asi nechápeš

ubožáku (St, 19. 2. 2020 - 17:02)

tobě vůbec nevadeí, jak na tebe Miluna kálí a jak se o tobě vyjadřuje? Uvědomuješ si vůbec, že jsi pro ni důležitý jako lejno u cesty. Ty nejsi nic, na tvém místě může být kdokoliv, kdo jí ve chvíli, kdy má potřebu vyhoví.

Miluno (St, 19. 2. 2020 - 17:02)

ono se ti jen vrací to, o jsi sama vyslala do éteru. Stejně jsi divná, žárlíš jako Otello a zároven nastrčíš kde se dá.

Ota (St, 19. 2. 2020 - 15:02)

Miluško já myslim že se nedá věřit prostě nikomu.Může ti nakecat cokoliv jen pro klid.Podívej jak změnil názor u mě.Nevim co ti jinak poradit aby tě to nežralo.Ale lidi se k tobě nechovaji hezky.Cikáni tě oblbovali,Denis tě nechal,nelíbí se mi to jak se pak kvůli někomu trápíš.A pozdravuju Andrejku.

tak (St, 19. 2. 2020 - 17:02)

to radí ten pravý.

Andrea (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

Milu, mám se dobře, migréna mi po 3 dnech dala pokoj,dnes jdeme s manželem do divadla,moc se těšíme,dnes jsem si udělala velkou radost,koupila jsem si 4 knížky, já taky mimo jiné ráda čtu, koníčků mám hodně, já právě relaxují tím, že něco vytvářím, mě to baví,Milu,kdy jdeš zase do práce?

Miluna (St, 19. 2. 2020 - 14:02)

To já se sekla a nemůžu se prostě soustředit na nic kvuli němu.Nemůžu si užít ani to volný odpoledne a pak jdu zase na noční.A to sem naspala jen dvě až tři hodiny ale prostě mi spát nešlo a nejde.To si jak Alešek jak ráda čteš.Večer máš dobrý program tak se ti to líbí.Taky koukam že nějak zmizela Kača i Radka už ani jako kamarádsky nenapíše myslim ted Radku.A tu migrenu koukam že jsme měly obě tři dny.Já si to odbyla minulý týden.

Návštěvník (St, 19. 2. 2020 - 17:02)

A nechává Sergej telefon někdy bez dozoru?

Reklama

Přidat komentář