Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

dv (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Povšimněme si, že nyní, v době koronavirové krize (!!), se zde nikdo nechce vyjadřovat k Jezájovi "JezuKristovi" Pomazanci. Možná to souvisí s tím, že se lidé nyní, když se cítí ohroženi, bojí toho, že kdyby dotyčná duchovní autorita přecejen existovala a oni ji naštvali, že by mohli tuplovaně zemřít na covid-19. Nebo se mýlím?

Rakato (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Nikdy neříkej nikdy. Jistotu nemáš, aspoň takový dojem se snaží vyvolávat křesťané. A na tebe to zabírá, když jsi tady dlouho nebyl.

dv (Pá, 27. 3. 2020 - 14:03)

To i Blaise Pascal. A tys tu taky dlouho nebyl.

Amira Syahira (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

https://youtu.be/89k16aXl4pY

dv (Ne, 23. 2. 2020 - 16:02)

Jinak Pop Smoke bydlel na Hollywood Hills, což je lepší čtvrt v L.A., kde bydlelo nebo bydlí i spoustu jiných celebrit. Není proto zjevné, zda jako oběť vraždy ze strany zločinců, kteří se násilně vlámali do jeho obydlí, udělal nějakou podstatnou chybu. Tu by udělal, kdyby třeba bydlel v nějaké luxusní rezidenci v nějaké chudinské, zaplivané čtvrti plné drog, zločinnosti a násilí, a přitom se nepostaral o adekvátní ostrahu svého domu.

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 18:02)

Máš to bezpečnostně popletené, nicméně je dobře, že jsi o tom načal, aspoň ti to mohu vysvětlit. Co by dělali lupiči v chudinské čtvrti, a co by tam dělal milionář Jackson? Majetek je hlavně v luxusních čtvrtích, a tak tam lupiči jezdí loupit za tmy, a to ze dvou důvodů: a) negři nejsou ve tmě vidě, b) je tam hodně lehce zpeněžitelných věcí. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jackson byl blbý jak tágo a podle toho asi vypadala i jeho ochrana domu. Vždyť svou adresu zveřejnil. Kromě toho - měl tolik kriminálních kamarádů, že dvěma z nich klidně mohl sám otevřít. A pak se ukázalo, že to až takoví kámoši nebyli.
---------------------------------
Než zbohatl, byl to pěkný hajzl: He claimed to have been kicked out of the eighth grade after bringing a gun to school, and told XXL that he started selling drugs when he returned home from prep school. Read More: https://www.nickiswift.com/189691/the-untold-truth-of-pop-smoke/?utm_campaign=clip

dv (Ne, 23. 2. 2020 - 20:02)

Výroky typu "negři nejsou ve tmě vidět" ukazují na pravou inteligenci těch, kteří je pronášejí. Máš můj opravdu bezmezný obdiv...

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

Proč jsi tak netolerantní?

Rakato (Ne, 23. 2. 2020 - 21:02)

Tvoje negrofilství je na pováženou mnohem více, protože (ve srovnání s bělochy) je skutečně neskutečně těžké na negrech najít něco k obdivu. Nakonec jako všichni skončíš u toho, že umí dobře skákat, běhat krátké tratě, tančit a zpívat. Mě to k jejich obdivu nestačí. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdežto já mám k jejich kritice mnohem více munice, jako například, že jich jsou v USA plné věznice, že dokonce i ve filmu byli doposud presentování často jako přitroublíci, že nikdy nevybudovali žádnou pořádnou civilizaci, že v Africe to vedou od deseti k pěti, že v Africe nechali zarůst české rybníky, které jsme jim tam vybudovali atd. (Ale jako otroci byli fajn, právě jsem dokončil ideový námět na počítačovou hru "Lovec otroků", a je to bomba. Doufám, že si ji zahraješ za bílého massa.)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vypadá to tak, že jsi rasově ve vývinu, a že za chvíli tady budeš troubit, že rasy neexistují. To bude ovšem konec naší diskuse, protože na fantasmagorie nejsem zvědavý.

Jude (Pá, 21. 2. 2020 - 10:02)

Plnou a poklonit turci zero mori

dv (Pá, 21. 2. 2020 - 07:02)

Další mladý americký rapper mrtev. Tentokrát si přišla smrtka s kosou pro Pop Smokea. https://www.bbc.co.uk/news/newsbeat-51563795

Rakato (Pá, 21. 2. 2020 - 14:02)

Tzv. rapeři jsou v show bussinesu největší dementi. Většinou negři, kteří neumí ani pořádně psát, s bídou vylezli ze základky, hudební vzdělání nula, světonázor omezen na ghetto, tak tito debílci dělají to jediné, co negři umí a co je baví - zpívají a tančí. ------------ Samozřejmě že tak v hudbě vznikají nové směry - když nemáš na co navázat, nezbývá než být originální (viz jazz).------------ Co však u některých raperů uznávám je, že dokáží vydělat. A cash je cash. ------------------- Dobrého výdělku dosahují proto, že podobných vypatlaných smažek jako jsou rapeři je v Americe mnoho, takže jejich zdegenerované pseudoumění má odběratele. -------------------
Každý, kdo rapery obdivuje, je ubožák, to ti dám písemně. Konečně je příznačné, jak ti debílkové umírají - většinou násilně nebo na předávkování.

dv (So, 22. 2. 2020 - 12:02)

Tomu poslednímu se někdo naboural do domu, a pak ho zamordoval. Třeba se i tobě ještě stane něco podobného, a pak o tobě někdo taky napíše, žes byl debílkem, a debílkovi debílčí smrt...

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Debílka si neodpářeš tím, že zemřeš. Blbečka jsem neznal osobně, takže na pietu zde není místo. ----+-------------------
Co si dát další téma - český zpěvák Landa s kohoutem? Nebo spíše znáš cikána Radka "Gypsy" Bangu, kriminálníka odmala? https://www.super.cz/376975-nejznamejsi-romsky-zpevak-skoncil-na-policii-uz-ve-ctrnacti-letech-co-tenkrat-provedl.html

dv (So, 22. 2. 2020 - 15:02)

Kdyby sis ty sám získal following fanoušků, kteří by tě živili tak dobře, jako ty rappery, měl bys ovšem příjemnější starosti, než na této diskusi nadávat do debílků finančně úspěšnějším lidem, než jsi ty sám.

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 21:02)

Já přece do debílků tomu raperovi nenadávám. Já jen konstatuji fakt (že byl debil), což je pravda pravdoucí a Jackson to dokázal svým trapným životem.

dv (So, 22. 2. 2020 - 22:02)

Tvé znalosti normálního rozložení jsou tak zhruba na jeho úrovni. On a ti ostatní úspěšní rappeři však kromě toho i uměli, co ty ne, a podle toho si i vydělali. To se tobě velmi pravděpodobně nepodaří, což tě, jako rasistu, obzvláště mrzí i vzhledem k tomu, že to ještě navíc byli mulati či černoši. Nemám, co dalšího k tomu dodat.

Rakato (So, 22. 2. 2020 - 22:02)

Jak jsem psal: dobrý pocit ze života ti nedávají jen peníze. Ovšem ty jsi výjimka, ty vidíš jen ty prachy, co si rapeři vydělali. Dívat se na svět jen přes peníze a vážit si lidí jen proto, že je vydělají, je ubohost, a dokazuje, že jsi chudák, který si neváží sebe, protože sis nedokázal vydělat tolik, jak sis představoval. (Jinak si neumím představit, proč ty peníze tak obdivuješ.) --------------------------------- No vida, začíná se nám rýsovat tvůj profil.

Tonda Vlas (Ne, 23. 2. 2020 - 17:02)

Já mám jeho profil vyrýsovaný, ještě když psal na politiku. Takovou směsku neoliberalismu a neomarxismu, co on tam vyprodukoval, jsem tehdy viděl úplně poprvé. Dnes ale vím, že to není vůbec tak neobvyklé, jak jsem si u jeho produkce myslel.

dv (So, 22. 2. 2020 - 23:02)

Jsem plně otevřen i jakýmkoli dalším přesvědčivým alternativám. Proč bych si tedy měl vážit například tebe? A jak bych měl takto nasměrovaný respekt projevovat?

Reklama

Přidat komentář