Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Cítim se tak protože sem nervozní a bojim se abych to nechytla a pak děti a aby to nedostali i rodiče a tak.Prostě mi chytaji strachy a nejde mi to ovládat a kontrolovat a bere mi to sílu:'(

Andrea (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

No,no,no anonyme, proč tak zle

Andrea (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Milu,ten váš šéf je pěkný blbec,s horečkou do práce, už vidím jeho jak maká,jo holka je to teď na tobě ale zvládáš, šikulka.Neboj,bude zase dobře,z práce jsi unavená,tak až zítra přijdeš,tak si na chvilku natahni,pak si dej kafčo,to je dobré i na migrénu,no a pak bude další směna doma, drž se

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Ještě ti dám tip na noc. To mi udělala žena. Koupila pivo dvanáctku. Ohřála ji na 40 stupňů (hřeje, ale nepálí) a osladila medem. Jsem myslel, že blázní. Ale byla to dobrota a spal jsem jako zabitej a propotil pár triček. Recept od ženy jednoho známého sládka. Zkus, uvidíš.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Nevim jestli by to pil ale můžu zkusit kdyby to chtěl:-) nikdy sem o tom taky neslyšela ohřátý pivo s medem.

Znám (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

to je stará babská rada.A dobrá.Si dej taky na posilněnou.

Lalla (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

Ano Milu, je to chřipka, znova říkám žádné tragické scénáře. A nás se Sany neber tak vážně, často žertujeme, přeháníme. Své manžele milujeme a rodina je pro nás na prvním místě. A svěřím ti tajemství: já žádného milence nemám

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

Já myslela jak tu někdo psal že chřipka je zaručeně jen 38,5-40°C a hůř se to sráží a člověku je na nic i s Ibalginem.Jemu Ibalgin pomáhá a teď byl i bez teploty tak čeká až přestane učinkovat jestli se mu bude teplota obnovovat.No prostě mi chytl o něj strach.Aha tak milence nemáš tak ho má Sany ta to přiznala.No já taky nemam milence,vše byly jen úlety.

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

To bude chřipka. Někdo má 40, někdo 38 stupňů. Já to taky chytil. Během hodiny, teplota 38,5 večer, ráno skoro bez teploty, večer zase 39. Ibalgin mi na teplotu nezabral, paralen jo. Bez kašle, bez rýmy, jen bolest celého člověka, svaly, klouby. Jsem hrabal bolestí nohama. Nedělej si hlavu. Uvař tu polívku jak si psala. V práci to zvelič, že má čtyřicítky a že dorazí v pondělí. Však se kvůli 3 dnům neposerou. Hlavně choď do práce ty, ať vidí, že je na vás spoleh. Že nejste povaleči. To by si pracovitý Sergej nezasloužil. Teď je to na tobě, tak to nepokaž. Jsem od Jindřichova Hradce a fakt ta chřipka tu lítá.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Tak díky za info.Tak to maš teď taky? No je to teda zajímavý jak je to bez kašle,krku,rýmy.Tak jestli to tak je tak se ale teď bojim abych to nechytla prozměnu já.Je to vše jak naschvál sotva tam začnem a ještě k tomu ty řeči aby šel i nemocnej.Chápu že je to pro ně divný že jeden den v práci a hned nepřijde ale bohužel je to prostě smůla.No tak aspoň tu máme dalšího jihočecha na diskuzi.Zatim si to ty a Ota.A jemu přesně naoapk Paralen mu tolik neulevil jako Ibalgin,zajímavý jak to máte opačně.

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Sem mluvil s bráchou, ten maká v Soběslavi a taky to chytil. Ale začal k horečce hodně kašlat, tak je doma už 8 den. Já hodně hulím, tak mi ten kašel ani nepřijde. Ale asi se mi to nějak ve středu zhoršilo, to jsem začal i víc kašlat. Tak abych ti nelhal, že jsem byl úplně bez kašle. Jsem si to neuvědomil. Rýma naštěstí ne.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Jak to popisuješ tak je to hodně podobný jemu fakt že jo,i on taky už se v pondělí necítil dobře a včera dělal i s tim že mu bylo blbě.A on právě taky občas kašle i když mu nic neni tak se to u něj ani moc nepozná,jako si to napsal o sobě.Sice cigarety už teď dýl neměl ale tu elektronku používá pořád.Takže nepšíká ale občas zakašle jako asi teda ty a už pozdě,já vedle něj spim pořád:-( no ale ruce si víc myju to je fakt a nasadila sem Céčko to je asi tak co můžu udělat a teď mi nezbývá nic než čekat.A ty s bráchou taky děláte ve fabrice? A tvoje žena to od tebe nechytla??? Tak to tu máme na tom jihu pěkně prolezlý.Já se toho bojim.Andy udělam jak mi píšete ale mam co dělat abych zase se kontrolovala.Ono to nevíte ale teď mam třeba co dělat držet pláč.Nevim jestli mi to Ad.pustí ale brečet se mi chce.Je mi tu nepříjemně doma a cítim se nepohodlně.Jo Andy kdyby to měl ten nadřízenej sám jak by se choval on.Je to hrozný jak by tam chtěli i člověka nemocnýho:-(

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Já dělám na stavbě, takže venku. A v pátek sem šel na bagr. Byl jsem rád že sedím na zadku. Kdybych měl dozor nebo nedejbože lopatu, to bych nedal. Kde sem to chytil ví čert. Asi v obchodě. Je tan vedro a lidi kašlou. Brácha je řidič autobusu. Tak to je mi jasný, že to chytil od děcek. A taky, že dokud nebude ok, tak do práce nesmí. Ale už ho zaměstnavatel taky nahání. Hele Milu, mojí ženě řekl magistr v lékárně, že má brát céčko 1000 s prodlouženým účinkem. Ale 3x denně. Tak ho do sebe hází a je v pohodě. A z ložnice mě vykopla do "děcáku" hned. Teď mi tady mluví, že na ten žaludek to chce ten vývar s nudlema a masem. A nebuď smutná, za chvilku bude jaro :) a bude dobře.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Moc díky.Píšeš moc hezky.Chodíš sem často?? Asi si tě lehce pamatuju ale už sem tě možná dlouho nečetla,nebo nevim kdy jinak píšeš.Někdo mi tu píše občas hezky tak třeba si to byl ty.Já mam Akut C imunit a má se brát jedna tableta denně a postupně se uvolňuje.No ale stejně se bojim.A bojim se abysme si tu nezačli lézt na nervy.Vidim jak oba koukáme zamračeně a já sem byla u dětí v pokoji a ty tady teď nejsou a teď bych je potřebovala aby mě rozveselili a nějak jak sem tam viděla jen jejich věci tak mi pláč už vylítl ale Sergej to neví,nechci aby to viděl.Ten vývar budu vařit zítra.Dnes on neměl chuť moc jíst a chtěl jíst jen to co máme v ledničce.A jak si dlouho měl teploty ty? Už mu prášek neučinkuje a má teď 37-37,5 co se 3x měřil.Tak teplota lepší ale je unavenej.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Co to zase meleš, že se cítíš nepříjemně a nepohodlně? Koukej se starat o Sergeje a ráno jít do práce :((((

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Debile, se starej o sebe. Ji nech na pokoji.

Debil (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Tak jo. Máš volno

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Ty taky strašíš všude.

Debil (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Tak co ty trumbero, pochlub se, jak na tom jsi, když nadáváš

Debil (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Jojo, taky jsem debil. A co ty, jak jsi na tom s IQ?

Reklama

Přidat komentář