Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Nechovej se jako cvok. Živé video neoblafneš. Aplikace, co maj asijské země, ty tady neseženeš. Zkrátka je to Květa. Shodila pár kil, má nové zuby, vlasy, řasy. Tak vypadá dobře. Se s tím smiř. Normální člověk jí to přeje. Ta flundra co ji tu pořád zoufale pomlouvá, je na hlavu. O Sommerový ani nepíšu :).

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

Jsi debil s těmi aplikacemi? Ty nevíš, co je dnes možné díky filtrům a appkam? Tak to te lituji, důvěřivý blbecku.

Drnda (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Viděla jsem jí ve skutečnosti,naživo
A tak vím své

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

No vždyť já taky. Proto vím jak se od dob léčebny zvedla. A je mi jedno co má falešný. Když se upraví je pořád kočka. Že hodně shodila to je na ní vidět a hodně. Ty sysle to mají být tváře??? Tak ty má normální. Oči mám v pořádku a jako 26 letá žena jsem ke starým dost kritická. Nemám důvod Květu obhajovat, ale líbí se mi, když na sobě někdo dokáže máknout.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Jsi 60 letá posahana Ježková a všude na netu lžeš, hraješ chvilku ženy , chvilku muže. Květa je stará rakovina i na upraveném videu je patrné, že má vytahany tváře a tučný lalok na krku. Před pár lety vysílala naživo a měla přesně to samý, vypadala jako otyla podsaditá stará ženská. Jenže to ty vůbec nevíš, protože jsi prudila jinde blázne.

Judita (Ne, 16. 2. 2020 - 11:02)

Jasně Markéto, nandej jí to :)))

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

A co ten Standa, se kterým údajně chodila po novém roce? Ten už vzal roha, a nebo nikdy neexistoval?

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 08:02)

Staník je její přítel. Jenže přeci jen se Arouš vytrestala s Tomem, tak si Standu nechává pro sebe. Navíc on je inteligentní, je to stavební inženýr, tak jí to možná i zatrhl aby o něm psala. On bydlí na Zbraslavi a je to těžkej pohodář. S nim udělala terno.

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 15:02)

Ha ha Standa je stavební inženýr. Ještě před měsícem to byl realitní makléř :-))) . Jo Květo, to ti jde vymýšlet si imaginární Lanceloty a Standy. Ale pamatovat si takové detaily, to už ne.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 15:02)

Ona není sama, má toho mamanka se psama....nedávno řešila , že matky mluví do vztahu svých synů. Ona by totiž chtěla aby sloužil 24 hodin denně k ruce a on bydlí s maminkou.....

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

Jestli Eden bydlí s maminkou, tak Květa nemá šanci. :-)))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 17:02)

No dyt to jednou psala, že s ním to na budoucnost nevypadá .......a když je s ní o víkendu , vypadá to skutečně spíš na mamánka.......

Návštěvník (Ne, 16. 2. 2020 - 00:02)

Tomu nerozumím. Jak jsi to myslela? Co mám víkend společného s mamánkem?

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

Ano, je těžké najít služku jako byl chudák Raven, když má baba na krku padesátku, s vizáží neudržované petasedesátky a ještě je v domácnosti k ničemu.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

To myslíš Edena? Ten bydlí s maminkou?

A (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Jasně, vše ti věříme, že nepoužíváš žádné filtry, že tě chlapi žerou. Tak proč jsi se psem a kocourem sama?

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Nasrala

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 13:02)

Já věřím, jen tou co opravdu vidím na živo. V dnešní době se dá kouzlit se vším. Znám toho dost od ex manžela jako fotografa. Takže si tu můžete klábosit co chcete. Jelikož sem Květu viděla a je to stará baba obludná. Tak věřím svým očím bez filtru. Zajímalo by mě jak by to ta baba udělala kdyby chtěli s ní natočit reportáž. :-))

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Perfektní názor. Souhlasím. Píšete jako normální člověk s přehledem a inteligencí. Přeji vám hezký den. Ty blázny, co se tady sprostě hádají s úsměvem prehlizim.

Návštěvník (So, 15. 2. 2020 - 14:02)

Sommerka zase jede svou ligu. Opět souhlasí sama sese sebou. To už tu bylo...

Reklama

Přidat komentář