Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Út, 11. 2. 2020 - 15:02)

I těch pár měsíců práce je v dnešní době dobré, tak ti přeji ať tam vydržíš co nejdýl. Protože si Milu doopravdy nemůžeš vybírat, a to co by člověk chtěl, to většinou v životě nedostane.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 13:02)

.............................

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

Proč píšeš jen tečky?

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 13:02)

Ne anonyme to neni žádnej Hrdlička.Ta práce neni v Písku.Miu tak už sem doma už máme auto konečně,jinak ta práce těch šest hodin je přesně na mě asi tak akorát.No Miu mam tak dvojí pocity.Jako neni to špatný ale náročný to po víc hodinách je.Já sem seděla 4h a pracovala ručně a poslední dvě hodiny sem šla k pásu kde se balilo zboží a překládalo k odvozu a tam už trochu byl pohyb.Ale je to masakr ty systémy,jak tam vše navazuje na všechno.V sedě byla taková řada kde se sedělo a každej něco dělal ručně a u pásu pak kolektivní práce která navazuje.A připadala sem si tam sama jak v cizině:-) Čechů tam tolik neni,za to Sergej tam je mezi svýma.A ještě do toho další národnosti a i Slováci,Bulhaři v docela vyššim počtu.A líbilo se mi vidět Sergeje jak dělá,když já seděla tak on práci v sedě neměl vůbec.On pořád kolem pásu a taky tahal těžký věci a lítal sem tam a jezdil s paleťákem a tak různě.No mam dobrej pocit z toho že sem vyráběla než u kasy kde jen člověk bere peníze a kouká na frontu lidí.A v 16h musim pro Sergeje jet aby nemusel vlakem kterej možná ani kvuli větru nejede.Počasí šílený.A zítra to má být zase ten vichr.Jak je u tebe Miu?

Mia 22 (Út, 11. 2. 2020 - 11:02)

Milča bude mít za chvíli první šichtu za sebou. Jsem zvědavá, jak se jí tam líbí a jestli vydrží 6 hodin sedět na místě a pracovat. Tak jí držím palce.

Fernando (Út, 11. 2. 2020 - 00:02)

Tak Miluno, ať ti to vyjde! - Lallo, tys ve mně vzbudila silné chutě! (Myslím s tím jídlem, jako samozřejmě.)

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 07:02)

:)Víš co ti řeknu, Fernando? Ta jsem se tak zamyslela koho mi trochu připomínáš. :) Zdeňka Svěráka v mladším provedení. Tím jazykem, stylem a tak. Mimochodem od Ježíška jsem dostala Strážce nádrže, doporučuji, kniha moudrá, laskavá a chlapská. A druhá možnost je, že jsi učitel. Učitel češtiny. To mě napadlo až nedávno v souvislosti s naší diskuzí o češtině. Jo a já má tchána učitele. Je poloviční Slovák a poloviční Američan. Čeština pro něj nebyla nikdy rodný jazyk a kombinace učitelství a nutnosti s češtinou se poprat jej nutila vymýšlet zlepšováky neboli jak zjednodušit češtinu. Naposledy to byl nápad zrušit i/y v příčestí minulém a psát všude i. Prý to tak mají Slováci. Jsem myslela, že se z něj zblázním. Pro mě je problém i gymnázium místo gymnasium:) Na druhé straně, dnes se przní čeština daleko hůř než "počeštěním" latinských slov . Dobré ráno

Miluno, (Út, 11. 2. 2020 - 00:02)

ty jdeš pracovat k Hrdličkovi jako montážní dělník? Na 6hodin?

Miluna (Po, 10. 2. 2020 - 20:02)

Bianko máš pravdu je to líp placený,víc třeba než ta práce v nemocnici.A chci to teda zkusit těch šest hodin jak sem na tom,jestli aspoň to vydržim.Chci vyzkoušet sama sebe,zároveň mu pomoct a využít toho abych si ho ohlídala (aspoň trochu).Neni mi to příjemný aby byl beze mě mezi kde je víc ženskejch.Ráno už jdem do roboty,už to říkam jako on:-) Od 6h začínáme a já končim ve 12h a on zítra v 16h.Oto to je blbý kdybys tam byl najednou taky.Prostě se ukázalo že vše co jsme měli společný dělal jen kvuli mě a když si zachtěl víc tak se sekl a kašle na to.Já už naopak o tobě ani mu neříkam.

Oto (Po, 10. 2. 2020 - 19:02)

ty nedáš pokoj, dokud ti to Sergej nevysvětlí ručně?

Ota (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

Co to zase píšete? Mně prostě Miluška chybí tak co mám dělat.

Oto (Po, 10. 2. 2020 - 19:02)

Práci Sergejovi sehnal jeho kamarád UK a Sergej s sebou bere Milunu. Kdyby ti Sergej projevil dobrodiní a vzal tě s sebou, čím by ses mu odvděčil? Bonzováním Miluně, kde která se na něj koukla. To si myslíš je fér?

bonzoval (Po, 10. 2. 2020 - 19:02)

by Miluně, bonzoval by Sergejovi, je to slizoun. Jasně mu Sergej řekl svůj názor, že už s ním nic. A tak je otázka, zda je Oto tak hnloupej, nebo tak splachovací.

tak (Po, 10. 2. 2020 - 19:02)

se normálně domluv se Sergejem, jako chlap s chlapem, a ne proti němu. Chceš ho hlídat, aby ses Miluně vlichotil?

on (Po, 10. 2. 2020 - 19:02)

se chce vlichotit do jejich života. Do jejich vztahu, do jejich domácnosti, prostě taková nazničitelná veš.

(Po, 10. 2. 2020 - 16:02)

myslím,že Ota není prvoplánově zlej, on je jen strašně hloupej a z toho vychcanej. Jako Miluna. Sergej je úplně jinej, pracovitej. Teda oproti těm dvěma

no (Po, 10. 2. 2020 - 16:02)

prvoplánové zlo je čitelné, tomu se můžeš vyhnout. Ale plíživé zlo se jinak tváří a jinak smýšlí. Takové lepkavé něco

Ota (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

Nejradši bych tam šel dělat za váma i já.Napíšeš mi Miluško kde to je? V krámu už mě to nebaví.Pomohl bych ti Sergeje ohlídat;) A podporovali bychom se vzájemně.Že to včera nevyjde a nepřijedeš jsem si myslel.Ale já se nezlobim.

Teda (Po, 10. 2. 2020 - 16:02)

Ty jsi hajzl!

tak (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

to by byl Sergej nadšenej! On tě nechce mít nablízku, Oto, pochop. Po tom, cos navrhoval, na tebe změnil názor. Jsi takový plíživý podvratník, tvářil by ses jako kámoš a po straně Miluně donášel. Pfujtajbl

Reklama

Přidat komentář