Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Nočník vole.
To mě po..r

Klára (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Někdo zase píše za mně.

Klárka (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Jo,mamča byla v práci a Nikolka na nočníku

Klára (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

Super, teď jsem otevřela mail z dopoledne, že máme čtvrtek a pátek volno kvůli chřipkám. Tak budu s Nikolkou doma. Skvělá zpráva!!!

Klára (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

Libor přijel a ségra byla odpoledne u sebe a mamča v práci a tak jsme se zamkli u mne v pokojíčku a on to tak chtěl být u mne a v mé pipince ,že byl úplně, že by mně až znásilnil a hned v pelíšku byl v mé pipince až mě to trochu bolelo a hned vystříkl do mně jeho teplý proud z lásky a pak jsme zůstali v takovém objetí až to neumím napsat, jak to bylo krásný. Brzy se mi chtělo čůrat a jsme šli spolu do koupelny a zamkli se i tam a já jsem mu vydatně počůrala ruku a on byl znovu natěšenej a šli jsme opět ke mně a znovu byl v mé pipince a už vydržel se nevypustit dlouho a bylo to krásný a když se udělal tak se mi to stalo taky a to jen holky mohou vědět jaký to je , když někoho milujete. Nikola nás neotravovala, já jsem jí řekla ,že budu mít Libora u sebe a ať nás neruší. Ona ví asi, co jsme spolu taky dělali, já jsem byla potichu, ale když se mi to stalo chtěla jsem strašně vykřiknout až jsem si dala na pusu polštář a ani jsem se moc nekontrolovala, asi jsem vykřikla do polštáře, ale to už je stejně jedno. Libor se šel na domeček podívat a ještě přijde za chvíli na večeři. Nikola přes den byla dobrá, ale teď jsem u ní byla a viděla jsem, že měla načůráno do nočníku ,ale ona prý, že nás nechtěla rušit, kdybysme byli v koupelně a tak se radši vyčůrala tady a hned jak jsem přišla to šla vylít. Nebylo toho tolik, ale asi měla stres a tak se preventivně vyčůrala, ale zase ji za to nebudu trestat. Naopak mne velmi dostalo, že ona takhle myslí na mne a na Libora. To je prostě něco neobvyklého a já ji mám i za toto moc ráda jako moje největší zlatíčko a poklad. Ještě ale má malou teplotku, tak budu večer u ní a zítra půjdu do školy.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 17:02)

A mamča byla doma a slyšela to..... Já být Libor,tak tě unesu do Liberce a tam tě ošukám v klidu a pak tě vrátím domů.

¨Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Matka přece byla v práci ))))))))))))

Martina (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Holky pozdravuju. Měla jsem fofr a tak píšu až teď. Jsem ráda,že je vám lépe a myslím na vás každý den!

Agáta (St, 12. 2. 2020 - 14:02)

Vůbec se Lence nediv. Mně tak šmíroval taky jeden kluk a já prostě byla nastydlá a musela jsem hned. On čuměl a já prostě s tím nemohla nic dělat, jen to přetrpět než budu hotová. Já jsem z toho byla úplně na nervy, dostal druhý den po papuli od mého bráchy ,který ho znal.

Pisu s chybou (St, 12. 2. 2020 - 09:02)

Povalujeme ne považujeme. K.

Klára (St, 12. 2. 2020 - 09:02)

Já Honiče neřeším a ani na ty stránky se dívat nebudu. Jestli bude na Zanzibaru tak se s ním pozdravím a uvidíme. Dnes se považujeme. Niki je lepší ikdyž kašle a teplotu nemá. Byly jsme čůrat v noci na záchodě a sice se nám chtělo oběma hodně a nechala jsem ségru čůrat první,ale pipinku jsem měla taky na rychlý čůrání ale bylo to v pohodě a pak jsme chrněly až do osmi. Mamča dnes má pro nás oběd v krámku a je tam sama tak si pro něj před polednem dojdu. Libor nakonec přijede až dnes a už se na něj moc těším. Radime,když má k tobě holka důvěru, tak s ní můžeš být když se vyčůrá,jinak bys měl být tolerantní a nechat ji to udělat samotnou nebo se jí nekoukat tam jak čůrá.

Radim (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Kláro to byla kamarádka a já se nechtěl dívat, ale měl jsem velkou touhu se dívat. Já se za to omluvil té holce,a ona to vzala,ale taky řekla, že jí zo nebylo příjemný ,že si myslela,že jen budu pozorovat aby nikdo nešel. Ale to vaše psaní o čůrání je krásný. Asi jsem divnej ale nemůžu za to, mně to čůrání láká dívat se na holku.

Hanka (St, 12. 2. 2020 - 22:02)

Radime neomlouvej se. Patříš mezi ty kluky, co se jim líbí dívat se jak holka vykonává malou potřebu. Jen to musí být v situaci, kdy ta dívka se nebude bát to udělat u tebe, jako ta o které jsi psal. Kdyby to bylo v situaci jak například napsala Lenka, myslíš, že bys z toho měl radost, že by se kvůli tobě trápila a nemohla se vyčůrat a potřebovala by tolik, že by se počůrala cestou domů? To by tě nemohlo vůbec těšit a takový kluky já odsouzuji. Lenka psala že šly s plesu, tak asi měli něco vypito,ale i tak je úcta k dívce je základ a dívka, pokud měla něco vypito, tak malou potřebu nemůže držet dlouho a když už se jí chtělo tam, tak bylo jasné, že to dlouho nevydrží. Radime, nikdo tě za to neodsuzuje a tady ta diskuze je pro kluky i holky, kterým se to líbí, ale i tak by člověk měl zachovávat určité hranice slušnosti, když se dívka bojí nebo se stydí nebo si to nepřeje aby na ní koukal jak čůrá.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 22:02)

Proč?

Kikina (St, 12. 2. 2020 - 12:02)

To by tě stejně nezajímalo. Navíc honič se tam objevil v době kdy tam zrovna nějaká partička recesistů psala docela solidní výmysly a byla tam zjevná snaha vyrovnat se v aktivitě téhle diskuzi. Už jenom podle těch nicků virtuálních "holek" kdy se tam postupně objevily Markéta Martina Nikola Verča a Miška. Už jsem jenom čekala kdy se tam objeví i někdo pod nickem Klára :0) no honič je fakt zoufalý a chytá se úplně na všechno to je fakt. Nemyslím si že by si dělal srandu. On je fakt schopný na ten Zanzibar jet akorát teda nevím co si od toho slibuje.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 09:02)

Klárko ale koukat holce tam jak čůrá, když zrovna čůrá, to je to nejhezčí.

Lenka (St, 12. 2. 2020 - 10:02)

Víš jak se ale při tom holka cítí hrozně blbě? Každý slušný kluk se nedívá,protože ví ,že je jí to nepříjemný, když se holka musí vyčůrat a není nikde záchod. Každá holka má své tajemství a tohle je jedno z nich v těch místech na čurání . Já bych se radši počurala než abych čurala kde jsou cizí kluci.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 10:02)

A už se ti to stalo,že ses pochcala než abys to pustila kde jsou lidi a hlavně chlapi?

Lenka (St, 12. 2. 2020 - 10:02)

Stalo,protože jsou některý kluci blbý. Dokonce tak blbý, že když jsem šly z plesu tak mně nenechali to udělat v klidu v rohu. Čuměli jak debílci,ale já jsem víc stydlivá a prostě to nemůžu . Tak jsem to nakonec v bolestech pustila před barákem a přišla mokrá od shora dolů, jen šaty jsem zachránila.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 11:02)

A to tě tak bolel močák ,že byl plný nebo až to čůrání?

Reklama

Přidat komentář