Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Tak díky za info.Tak to maš teď taky? No je to teda zajímavý jak je to bez kašle,krku,rýmy.Tak jestli to tak je tak se ale teď bojim abych to nechytla prozměnu já.Je to vše jak naschvál sotva tam začnem a ještě k tomu ty řeči aby šel i nemocnej.Chápu že je to pro ně divný že jeden den v práci a hned nepřijde ale bohužel je to prostě smůla.No tak aspoň tu máme dalšího jihočecha na diskuzi.Zatim si to ty a Ota.A jemu přesně naoapk Paralen mu tolik neulevil jako Ibalgin,zajímavý jak to máte opačně.

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Sem mluvil s bráchou, ten maká v Soběslavi a taky to chytil. Ale začal k horečce hodně kašlat, tak je doma už 8 den. Já hodně hulím, tak mi ten kašel ani nepřijde. Ale asi se mi to nějak ve středu zhoršilo, to jsem začal i víc kašlat. Tak abych ti nelhal, že jsem byl úplně bez kašle. Jsem si to neuvědomil. Rýma naštěstí ne.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Jak to popisuješ tak je to hodně podobný jemu fakt že jo,i on taky už se v pondělí necítil dobře a včera dělal i s tim že mu bylo blbě.A on právě taky občas kašle i když mu nic neni tak se to u něj ani moc nepozná,jako si to napsal o sobě.Sice cigarety už teď dýl neměl ale tu elektronku používá pořád.Takže nepšíká ale občas zakašle jako asi teda ty a už pozdě,já vedle něj spim pořád:-( no ale ruce si víc myju to je fakt a nasadila sem Céčko to je asi tak co můžu udělat a teď mi nezbývá nic než čekat.A ty s bráchou taky děláte ve fabrice? A tvoje žena to od tebe nechytla??? Tak to tu máme na tom jihu pěkně prolezlý.Já se toho bojim.Andy udělam jak mi píšete ale mam co dělat abych zase se kontrolovala.Ono to nevíte ale teď mam třeba co dělat držet pláč.Nevim jestli mi to Ad.pustí ale brečet se mi chce.Je mi tu nepříjemně doma a cítim se nepohodlně.Jo Andy kdyby to měl ten nadřízenej sám jak by se choval on.Je to hrozný jak by tam chtěli i člověka nemocnýho:-(

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Já dělám na stavbě, takže venku. A v pátek sem šel na bagr. Byl jsem rád že sedím na zadku. Kdybych měl dozor nebo nedejbože lopatu, to bych nedal. Kde sem to chytil ví čert. Asi v obchodě. Je tan vedro a lidi kašlou. Brácha je řidič autobusu. Tak to je mi jasný, že to chytil od děcek. A taky, že dokud nebude ok, tak do práce nesmí. Ale už ho zaměstnavatel taky nahání. Hele Milu, mojí ženě řekl magistr v lékárně, že má brát céčko 1000 s prodlouženým účinkem. Ale 3x denně. Tak ho do sebe hází a je v pohodě. A z ložnice mě vykopla do "děcáku" hned. Teď mi tady mluví, že na ten žaludek to chce ten vývar s nudlema a masem. A nebuď smutná, za chvilku bude jaro :) a bude dobře.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Moc díky.Píšeš moc hezky.Chodíš sem často?? Asi si tě lehce pamatuju ale už sem tě možná dlouho nečetla,nebo nevim kdy jinak píšeš.Někdo mi tu píše občas hezky tak třeba si to byl ty.Já mam Akut C imunit a má se brát jedna tableta denně a postupně se uvolňuje.No ale stejně se bojim.A bojim se abysme si tu nezačli lézt na nervy.Vidim jak oba koukáme zamračeně a já sem byla u dětí v pokoji a ty tady teď nejsou a teď bych je potřebovala aby mě rozveselili a nějak jak sem tam viděla jen jejich věci tak mi pláč už vylítl ale Sergej to neví,nechci aby to viděl.Ten vývar budu vařit zítra.Dnes on neměl chuť moc jíst a chtěl jíst jen to co máme v ledničce.A jak si dlouho měl teploty ty? Už mu prášek neučinkuje a má teď 37-37,5 co se 3x měřil.Tak teplota lepší ale je unavenej.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Co to zase meleš, že se cítíš nepříjemně a nepohodlně? Koukej se starat o Sergeje a ráno jít do práce :((((

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Debile, se starej o sebe. Ji nech na pokoji.

Debil (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Tak jo. Máš volno

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Ty taky strašíš všude.

Debil (St, 12. 2. 2020 - 21:02)

Tak co ty trumbero, pochlub se, jak na tom jsi, když nadáváš

Debil (St, 12. 2. 2020 - 20:02)

Jojo, taky jsem debil. A co ty, jak jsi na tom s IQ?

Sledující (St, 12. 2. 2020 - 19:02)

Hlavně u něj nespi. A myj si ruce. Jestli kolem sebe neprská, chytit bys to neměla. Měl sem to minulý týden od pondělí dopoledne. Hrozně rychlej nástup. Ráno v pohodě a v deset jsem byl ko. V pátek sem šel na odpolední šichtu. Ještě se mi klepaly nohy, ale už to bylo dobrý. Hlavně ho nenech hladem. Ať má tělo sílu bojovat. Mně ibalgin nezabírá na nic. Ale jeden aspirin nebo dva paraleny a teplota aspoň trochu klesne a hlavně se vypotím. Držím vám palce. A ty choď brzo spát, ať máš taky sílu.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Ta starost o něj je ještě horší než ta únava.Myslíte může to tak být že jsou jen teploty/horečky a nic se neprojeví??? Myslim jestli to může být při obyčejnym nachlazení nebo viroze??? Já právě chvilku už ležela a sem jak zblblá.Ale vývar bych mohla uděpat.Lallo ty myšlenky mi nejdou zastavit ani přes AD.no je to moje svědomí taky no.Třeba cvokatim z toho.Nevim jak to máš ty ale jak jste se Sany psaly že máte milence tak já to neumim tak zahodit z hlavy že mi chytly myšlenky jestli neni nemocnej kvuli tomu.Třeba už sem blázen ale já už fakt nevim a nevim jak to děláte vy před manželem když ulítnete??

Sany11 (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

To jsem nejak nepochopila, Milco, to jak pises jestli neni nemocnej kvuli tomu. Kvuli cemu ma bejt nemocnej? Vzdyt vis, ze radi chripky a myslim, ze jizni Cechy na tom jsou nejhur.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Jo jih je na tom špatně.Ale jestli to jde chřipka bez rýmy,krku,kašle??? Nevíš???Má jen tu teplotu a bolest hlavy a trochu v žaludku divno cítil a bolest svalů.No Sany jak občas cvokatim z hivu tak mi napadali další věci.Třeba sem si představila kdybych od někoho zas něco chytla a jemu by se to začlo takhle projevovat a já bych zatim byla bez příznaků.Já nevim Sany,cvokatim prostě.Nevim co dělat.Sem nesvá i přes prášky.A čekam až zas pujdu do práce.A je hrozný jak by ho tam chtěli i nemocnýho.Když sem to Sergejovi řekla tak se zlobil a říkal že nepujde když je rád že je rád.

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Oni by chtěli v práci aby tam šel i nemocnej:-( I když sem jim řekla že večer měl pomalu 39 tak mi nadřízenej řekl že je to chlap a že musí něco vydržet:-((

Lalla (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Výborně, Milu, zvládla jsi to. A žádné tragické myšlenky a nápady

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 15:02)

Milu, jak jsi to dnes zvládla,snad už jsi doma.Ted je to všechno na tobě jak se s tím porovnas

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Doma už sem ale sem totálně unavená.A pořád mam starost o Sergeje.Ráno měl 38 a pořád k tomu nic jinýho nemá.Tak nevim co to může mít? A v práci byli nasraný na něj.

Čtenářka (St, 12. 2. 2020 - 16:02)

Jdi si lehnout, chvilku si zdřímni, pak uvař pořádný vývar, ať se oba posilníte. Sergej to vyleží, bude dobře, uvidíš.

Reklama

Přidat komentář