Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Pěkný fetiš, ale něco by se dalo vybrat.

Lenkanabal... (Čt, 9. 4. 2020 - 11:04)

Tak jak teď v nebezpečí nakažení virusem chodíte ven? Já nosím většinou přes pusu a nos uvázaný šátek,mám jich několik,tak že je střídám. Dneska ráno jsem viděla na nádraží jednu slečnu v péřové vestičce,na hlavě měla kulíška a přes pusu uvázanou docela silnou šálu s uzlem vzadu.Jestli pak takhle půjde ven i odpoledne?

Account suspended (So, 4. 4. 2020 - 01:04)

Mám nápad, přestaňme se ve fetiši drápat a začněme se mu věnovat. Brečet nad tím, kolik je na světě fetišistek nebo fašistek je úplně k výkalu. Vraťme se k tématu prošívaného oblečení, co vy na to?

MMSK (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

ty jo to fakt neviete ani nemate tusenie kolko fetisistickych zien je na svete?, pozrite sa na youtube, pinterest a podobne a budete zasnut, viac zien ako muzov ma fetise, neratam SR a CR, tu to krestanstvo vymyva zeny ze musia byt normalne a ak sa nieco vymyka norme nema to existovat, preto vravim krestanstvo nema daleko od islamu

KM (Čt, 2. 4. 2020 - 18:04)

Zeny maji fetise a bude jich zhruba stejne jako muzu, potiz je v tom, ze zeny maji uplne jine fetise. Ty, ktere meni vzhled partnera (nejen bundy, ale I latex, masky a podobne veci na ktere sice nejsem, ale hodne lidi kolem fetisisticke komunity ano) se u zen temer nevyskytuji. Muzi jsou orientovani vizualne, zeny socialne, takze zenske fetise jsou temer vyhradne zamerene na navozeni ruznych situaci.

wt (Po, 30. 3. 2020 - 06:03)

Já si myslím, že velkou roli v těchto věcech hraje určitý pocit jistoty. Ženská (z pohledu ženy vlastně i ten chlap) zřejmě musí pořád žít v určitém strachu či nejistoty ze ztráty toho druhého, aby to za něco stálo. Váš vztah sice do detailu neznám, ale zkusil bych při nějakých příležitostech jakoby nenuceně naznačit něco ve stylu že není jediná ženská na světě. Nicméně i kdyby jsi asi udělal cokoliv, vrátit vztah před ten bod zlomu už asi nic nedokáže. Na mně už taky čím dál víc doléhá ta frustrace z ignorace mojí partnerky. Dřív jsem pohled na náhodně viděnou hezky oblečenou holku měl jako inspiraci a vzrušení, dnes díky té její ignoraci při takovém pohledu cítím spíš vztek a frustraci, zvlášť když si uvědomím, že právě ten pohled dokazuje že jiné ženy se hezky obléknou i bez toho, že by to dělali kvůli nějaké drobné úchylce jejich partnera...

Triskelion (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Napadlo někoho, proč teda ty módní salóny ženám nabízejí ty sexy věci a proč je teda ženy nosí, když je to taková úchylka? Tak ať chodí v burkách a budou mít pokoj. Nakonec o sebe můžou přestat pečovat vůbec, aby zamezili jakémukoliv fetišismu (za fetiš se dá označit ledacos). Fajn, beru. Koho to ale bude bavit déle?

Návštěvník (Út, 31. 3. 2020 - 08:03)

Však už to některé zavádějí, jak jde na západě do módy nechat se zarůst. Chlap, jak se na mě jen špatně podívá, tak žaloba a nové styly jejich oblékání jsou totálně asexuální. Nedávno jsem viděl nové prádlo-kalhotky, no spíš kalhoty s pasem až nad pupík, no k zblití. Přitom ženská by měla být sexi vyzývavá, aby je chlap ulovil, pokud je tady hezká.

Triskelion (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

A víte co? Zkusíme se na to žen zeptat, jak to vidí. Fetiš není žádná úchylka. O zfanatizovaných feministkách se asi bavit nebudeme, že ne?

Triskelion (Ne, 22. 3. 2020 - 12:03)

Kolik je tu slečen co mají zálibu zde popisovanou? Pokud zde někdo touží si vyměnit některé poznatky i třeba kontakty, prosím hlavně seriózně. To se potom dá ledacos. Navíc některé speciální praktiky BDSM+fetiš (bundy) se ani nedají označit za sex. Možná ani za nevěru (pro zadané). O to je to atraktivnější. Pokud chcete vědět víc, kontakt je [email protected] Ale jak říkám, berte to prosím jako komunikaci zodpovědných a dospělých lidí.

S. (Ne, 22. 3. 2020 - 16:03)

Nedá mi to sem napsat zkušenost po přečtení příspěvků. Tak to nevím, asi žádná ženská nebude. Já s tou mojí léta dováděl a vyhověla mi, ale po cca 16 letech se sekla, že je to nesmysl a jaký jsem úchylák a je po srandě a zábavě. Od té doby na sebe péřovku nevezme a jen proti ní remcá. Asi ji zblbly slepice v práci nebo ji přeskočilo kolečko. To jsme měli naházené péřovky v posteli a oblečené na sobě, jinak nazí, pěkně se v nich pomilovali a v nich i usnuli, doma jsme je nosili jen tak na nahém těle. Chodili se v nich společně sprchovat a nebo koupat ve vaně a při tom samozřejmě sex. Vlastně jsme bez nich nemohli být. Byly stále upatlané od sperma, jejích výtoků a výstřiků a taky od šlehačky a lubrikantů. Bylo nám to jedno, hlavně si užívat. Ale najednou ze dne na den konec. A jak jsem se dočetl. nebyl jsem jediný. No, ženské jsou jiné a divné.

Triskelion (Ne, 22. 3. 2020 - 23:03)

Tak jestli se slepicema v práci řeší vaše intimní věci, sorryjako....kdo je potom úchylák? Další věc je, že si kobylka možná našla jinýho kovboje. On v partnerské krizi je sex to první, co jde do kopru. A je jedno jak bizarní praktiky to jsou. 16 let, to zabolí, věřím že je to těžký. Mám taky blbý zkušenosti.

S. (Po, 23. 3. 2020 - 18:03)

Něco se mi doneslo, jak to líčí co děláme a samozřejmě to ty slepice odsoudili a udělali z toho úchylárnu jak prase. Tak asi by to chtělo reset. Ale kde takovou dobrou najdeš? Je to jen samá vychcaná zlatokopka.

Triskelion (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

Je normální??? Ledacos ve vztahu překousnu ale takováhle zrada?

KM (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Jaka zrada? Rozebirani partnerskych vztahu do neuveritelnych detailu vc. sexualnich je mezi zenami naprosty standard a ne zrada.

Triskelion (St, 25. 3. 2020 - 08:03)

Ano přesně. Mezi ženami je to naprostý standart a ne zrada. Stokrát opakovaná lež se taky stává pravdou.

Account suspended (St, 25. 3. 2020 - 06:03)

Jo, taky se tim jedna moje (naštěstí už bejvalá) různě chlubila, rozebírala atd. Když jsem to zjistil, skončilo to velmi rychlou kopačkou, dostala lhůtu k odstěhování 3 hodiny. Těch keců, jako "Ale miláčku, jáááááááá tě přece miluju a ty to MUSÍŠ chápat, protože tě MILUJUUUUU"... No když bylo 15 minut před koncem lhůty, začala se balit. Nestihla to, tak jsem jí bagáž vyhodil na chodník a sebral klíče. Je fakt, že od té doby jsem jí neviděl. Takže jsem měl štěstí s tím, jak mě asi MOC MOC MOCINKY MILOVALAAAAA. Jen jsem se poměrně nedávno dozvěděl, že jí její současný chce taky vyrazit z baráku, nevím proč a je mi to jedno. Takže chyba asi nebyla ve mě...

S. (Út, 24. 3. 2020 - 15:03)

A ještě jsem zapomněl, najednou začala řešit, kolik ty bundy stojí a jak se nesmyslně ničí a že mi stačí tak dvě na zimu, proč se jich na tu úchylárnu kupovalo tolik. A ať si ani nemyslím, že by to ještě někdy takhle dělala a že to vlastně ani nepotřebuje. Prostě to chce restart s jinou a nebo se sbalit a odstěhovat.

Triskelion (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

To spíš vypadá na to, že si našla někoho jinýho. Ale i kdyby ne, už jen ten fakt, že krávám kolegyním vybučela co dělá v soukromí je na zhodnocení vztahu. Na předávání poznatků ze sexuálních aktivit jsou buď diskuzní fóra nebo komunity. Ne dámské drbací kluby.

Triskelion (Út, 24. 3. 2020 - 21:03)

A ještě něco- už by si ty ženský mohli konečně uvědomit, že dělat z někoho debila nejde do nekonečna. Mezi kámoškama jedou bomby o tom, jak jsou ti jejich chlapi úchylný prasata, jak doma hovno dělaji, že je zajímá jen pivo, rybaření a telka, ale sami sobě do svědomí ne a ne sáhnout. A když chlapovi dojde trpělivost a vypění, hned je za největšího zmrda. A pak se objeví případ, jako ten nahoře popsanej. Já opravdu poslední dobou začínám ty singles chápat. Buď v klidu, pokud si našla jinýho, je úplně putna jaký praktiky jste spolu dělali. Vsadím se, že kdybyste dělali jen sex na mamku a taťku, první věc co by ti vyčetla by byl jednotvárnej sexuální život a nedostatek kreativity. Fakt by se dámy nad sebou měly hodně dlouze zamyslet. A je jedno kolik jim je!!

Reklama

Přidat komentář