Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 18:02)

Nepochopím, jak někdo může vytknout nemocnýmu, že kašle. Miluna je poděs, co si schválně v hlavě tvoří katastrofické scénáře. Ona bez problému, aspoň smyšleného, nemůže být.

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Ne on neni nervozní já sem nervozní.No jde kolem mě začne mi kašlat nad hlavou a nad jídlem což jako nelíbí se mi to ale o sebe mi nejde když tu s nim sem všechny dny.A pak vstoupí do chodby kde se rozkrchlal nejvíc a v tu chvíli se odemklo a vstoupili do toho děti který se vraceli ze školy:-( tak to mě tak dožralo.Já se nasrala nad celkovou tou situací,celý týden je držim od něj a dařilo se mi to a teď do toho oba vstoupí! A já začla celkově nadávat že je to jak naschvál ale on je vztahovačnej a zařval na mě že to nevěděl že zrovna do toho přijdou.Ale tak jako jo ale zároveň věděl že maji přijít,mohl se otočit a dokašlat se na místo kde seděl a ne obráceně kam druhý jdou.No a jak myslim dalece tak mam zas z toho horor aby to nenachytali a do toho šli k babičce,chtěli tam ještě do neděle tak aby to neroznesli tam.Do teď nevim co on to měl.No prostě sem zas z toho v nervech a on je ze mě smutnej.Sedí ani nemluví ale já se prostě o ně bojim a tim i o babi s dědou.No a nálada je tu hned v prdeli,máme ji timhle oba skaženou.

? (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Co jsi provedla, nebo spíše neprovedla Miluno?

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

Nevíte jestli ještě může být Sergej nakažlivý když se zdá že už mu to zmizelo?? Teploty už nemá a vcelku říká že už najednou necítí dá se říct ani nic.Teď jsme se bohužel pohádali tak sem z toho nervozní.Ale v práci jinak dobrý.

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 15:02)

pokud vím tak odpoledne spala a odpočívala i večer asi ani nevařila možná ani čaj

máš (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

to nepřesné. odpoledne spala, večer spala, pozdě večer se nudila. chudák chlap nemocný

Miluna (Pá, 14. 2. 2020 - 16:02)

Chudák byl první dva dny když sem ještě nevěděla co na něj leze a jakej to bude mít průběh ale když už má sílu na mě zařvat tak už chudák neni.Spíš moje děti aby nebyli chudáci!!

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 17:02)

Tak je nervózní, že je doma. Pochop to, chtěl do práce. Hezky se o něj starej.

a (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

co myslíš Oto? Nečteš co tady píše? Dnešek nebude jiný.

tak (Pá, 14. 2. 2020 - 14:02)

nového může být, že Sergej se z toho rychle dostává. Teď Miluna poznává, jak to vypadá, když žena pracuje, někdo z rodiny marodí a ona se o něj ještě stará. Přes víkend naberou síly a od pondělka do práce zase spolu

Ota (Pá, 14. 2. 2020 - 13:02)

Tak co Milunko jak jsi na tom?

Fernando (Čt, 13. 2. 2020 - 23:02)

Ahoj Lallo, díky za milý příspěvek pro mě předevčírem. To mě vždycky potěší, když na mě někdo myslí :) a srovnání se Z.Svěrákem je zajímavé. No - učitelem jsem náhodou byl, ale dílenským na průmyslovce, obor elektro a sdělovací technika. - Ti Slováci opravdu mají už řadu let v příčestí minulém jen měkké i. Tady by se to jistě leckomu líbilo; kdysi se o tom rozproudila i veřejná debata, kde chtěli někteří dokonce vymýtit ypsilon úplně všude, ale naštěstí to utichlo. Pamatuju, že jeden z posledních příspěvků byl skoro dojemný dopis od jednoho školáka, který přiznával, že má v českém jazyce sice slabý prospěch, ale moc prosí, "abysme tu češtinu nechali tak jak je". Slovo "gymnázium" mi tolik nevadilo, ale dlouho jsem si zvykal na "prezidenta" - pořád jsem slyšel našeho profesora, který s oblibou nadával "zatracenej prezente". - Ale teď jsou tady "na stole" jiná témata... Tak dobrou noc a pusu.

Miluna (Čt, 13. 2. 2020 - 22:02)

Andy já sem přes večer klimbla a teď sem se vzbudila.Sem to naspávala odpol a i teď a sem se vzbudila už jako vyspaná a celkem se tu nudim.Mam to nějaký rozházený.Sergejovi už je líp už teplotu neměl ale nějak mi to tu nebaví.A v té práci nejčastěji dělam s ukrajinkama:-) ..no já šla dělat i kvuli dětem protože mi kluk nedávno dostal když řekl že po něm děti chtěli pomoct s učenim a dali mu za to sami 5kč a byli tři tak se kluk smál a řekl že si vydělal 15kč a dodal že to je víc než já když sem nedělala.No a anonyme kéž bys měl pravdu a nezlobilo mi tak tělo.

Pils (Čt, 13. 2. 2020 - 20:02)

Lallo, ty vůbec nečteš maily. :-)

Andrea (Čt, 13. 2. 2020 - 20:02)

Milu,neboj,bude lépe, víkend budeš mít asi volno,pak už asi budeš jezdit se Sergejem,cestou z práce se stavíte na nákup a třeba spolu něco uvarite,no s budete fungovat jako rodina,no a za první výplatu si koupíš nějakou radost pro sebe a děti,za krásné vysvědčení

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 19:02)

budeš-li tam dělat déle zvykneš si tělo si na zátěž zvykne a bude i výkonost

Lalla (Čt, 13. 2. 2020 - 15:02)

A ještě. Je pro mě problém vyznat se v nickách anonymů. Splývá mi to, že píše jeden a jsem z toho zmatená jak "divoká lesní včela" :)

bianka (Čt, 13. 2. 2020 - 06:02)

Miluno vydrž. A tu polívku s masem bys měla uvařit co nejrychleji. A vařit čaje s medem, citronem. Měl by to vypotit.

Miluna (Čt, 13. 2. 2020 - 14:02)

Tak sem v práci byla a to sem se probudila ráno s migrenou a hodila do sebe prášky ale v sedě mi tam bylo nevolno a dělalo blbě od žaludku tak nás s nějakou ženskou vyměnily a 4h sem spíš běhala kolem pásu a vozila zboží k přípravě a s pohybem to šlo ale unavilo mi to zase pořádně ale sem ráda že sem vydržela.Ale je to příšerný tyhle problemy.Jinak by se dělalo kdyby měl člověk energii a byl zdravej.No jdu si lehnout a pak ten vývar udělam.A cikáni jak o nich teď píšete,tak já nevim ale když si na ně vzpomenu tak už cítim jen vztek.Škoda že mi to nedošlo tenkrát že je to s nima všechno zbytečný.Lituju toho s nima a je mi líto že to nemůžu vrátit zpátky.

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 14:02)

Když ti bude nejhůř, vždycky si vzpomeň že doma bys stejně seděla a nudila se. Takhle potěšíš Sergeje, děti a vaše. Migréna nechodí každý den. Chce to míň koukat do mobilu. Uvidíš, že se do rutiny dostaneš. Hlavně to nevzdej! Lehká práce moc není. I knihovnice musí mít maturitu a nejlépe Bc. Takže jedině fabrika, uklízet nebo servírka. Ta fabrika mi z toho vychází nejlépe. I co se týká peněz.

Reklama

Přidat komentář