Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hmmm (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Už konečně prozraď, kde bydlíš.Na té Zahradní vás nikdo nezná.Nebýdlí tam žádná Janoušková a ani Studená, jak to tu kdosi vzpomínal.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 21:02)

Nika bude chcát v noci dvakrát. Nevydrží to a dá to hned do nočníku u postele jako velký chcaní.
Klára uslyší ten proud do nočníku, vzbudí se a bude chcát taky.

a (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

zítra si zase dají k posteli kýbl

Pissík (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

A Klára vyčůrá víc, protože je větší holka,

B (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

A Klára vyčůrá víc,protože má většího.

Martina (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

To je moc dobře, že vás to posílilo a nejsi smutná. Hezky se vyspinkejte a když Nikola bude potřebovat na malou do nočníku, tak ji nech. To se srovná. Třeba se vzbudíte až ráno v klidu. Budu na vás myslet před spaním.

Klára (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

Jsem opět hodně unavená ale mám jen 37,5 a Nikolka má 37,8 a už chrní. Nočník tam bude mít u postýlky na noc, ale přes den ho použila jen jednou jak se vzbudila před polednem a nemohla to vydržet, jinak si došla na WC normálně. Jsem u sebe a za chvilku se půjdu k ní přitulit do jejího pokojíčku. Libor už je taky doma a už je víc v pohodě. Odpoledne byl u mně a kdyby neměl zítra práci tak by zůstal i za cenu rizika,že to chytí od nás. Ono je to ale stejně jedno,když tady byl,tak to může dostat stejně Moc děkuju za podporu a Gabino já to cítím tak,že bych si Libora klidně vzala i tak brzy,ale uvidíme. Je to moje velká láska a já ho miluju nade vše stejně jako Nikolku a mamču, ale jinak. Myslela jsem, že budu večer smutná, ale nejsem. Naopak ta esemeska nás přes ten první šok naopak posílila a já jsem za to moc ráda.

Znalec (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Klárko já to obrátím. Přišla ti provokativní SMS, že má Libor jinou. Ale co ty? Po tobě musí kluci taky koukat a musíš se jim líbit. Ustojíš to a dokážeš být Liborovi věrná? Určitě když jste byli na té akci na Slovensku nebo v Berlíně ,tak tě třeba nějaký kluk chtěl sbalit. Nebo ve škole nějaký spolužák nebo v Mimoni. Jáký máš na to postoj? Myslíš, že opravdu víš, co chceš a dokážeš být věrná?

Jana (Po, 10. 2. 2020 - 08:02)

Já si myslím, že Klárka to dokáže být věrná

Gabina (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Klárko na tvém místě bych se klidně za Libora vdala kdykoliv. Až mne mrazí z toho,co jsi dnes musela ty a on prožít. Hlavně se obě holky uzdravte!

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Hakuna matata-------- žádný stres, žádný problém

????? (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

???????

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Hakumanatata

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

Svatba v Zanzibaru za doprovodu bubnů to je něco

Honič (Ne, 9. 2. 2020 - 16:02)

Já jsem moc rád,že se to vysvětlilo a že tě má Libor rád. Já bych tě chtěl taky,ale nemám nárok, tak snad budeme jen kamarádi až se uvidíme na Zanzibaru. Abych řekl pravdu, čůrání když jste nemocný je taky hezký, ale jinak a ne tak dráždivý, protože vám není dobře. Tak se pořádně vyležte ale pište o čůrání dál.

Klára (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Libor odešel na chvíli na domeček. Je z toho úplně na dně. Byl u mně v pokojíčku a plakal jako když mu odešla maminka a nebyl k utišení. Pro mne je to důkaz lásky a já mu opravdu věřím. Říkal, že kdyby mně nemiloval tak by mně nepožádal loni o ruku a chce si mně vzít hned jak budu plnoletá a když to bude nezbytný, tak tady vše prodáme a odstěhujeme se pryč, aby nám lidi nezáviděli. On je jako chlap výbornej a je oporou, ale takový věci jako dnes ho dokážou položit a já pochopila, jak mu na mně záleží. Zatím se držím a nebulím,ale asi večer třeba budu,když mi to všechno dojde. Teplotu nemám,ale už jsem zase trochu unavená a tak mamča říkala,že zatím budu doma ještě minimálně do úterý a pak se uvidí. Niki dopoledně chrněla a pak se vzbudila a hned čůrala u postýlky do nočníku ,ale odnesla si ho vylít na záchod a opláchnout. Prý to už nemohla to vydržet, ale to v horečce chápu a je to ok. Zase ho měla tak půlku načůranýho, takže měla bříško opravdu hodně plný. Teplotu má 37,5 a stěžuje si na že jí bolí hlava a všechno a nemá moc chuť k jídlu. Měli jsme s Liborem oběd, tak přišla ale dala si jen polévku a měli jsme bramborovou kaši s uzeným a zelím a to si vzala jen dvě lžičky a už nemohla a skoro to vypadalo, že to hned vyblinká, ale naštěstí se jí to nevrátilo a šla si lehnout. Tak bude hlavně pít a dostane paralen a vitamíny. Dnes budu spinkat zase já u ní a ten nočník jí zakazovat nebudu, ale jak jí bude dobře tak ho radši schováme. Myslím na chaloupku a na ptáčky, ale venku je opravdu dnes hezky a tak snad budou mít co zobat i v lese. A taky se bojím toho, že sem jde velký vítr, aby nám to neudělalo nějakou škodu. Já se bouřky a vichřice moc bojím a vždycky se schováme se ségrou do pelíšku a čekáme, až to přejde a tak zítra budeme v pelíšku a tak nám to snad neublíží.

Hm (Ne, 9. 2. 2020 - 16:02)

A ty se chceš Kláro opravdu vdávat tak brzy? V osmnácti?

Honič (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Klárko,tohle snad není pravda! Snad se to vysvětlí. Mtmr.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 12:02)

Klára a Jana jeden styl ale snaží se .

Jana (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Strašně se mi líbí jak mluvíte jeden styl a snaží se, přitom jsme jiné,z jiného konce republiky,jste úplně mimo, já osobně Klárku ani Nikolku neznám a nikdy jsme se ani nepotkali ani nepoznali,jenom jsem ji psala,abych ji podpořila, když má takové problémy aji Nikolka,ale jde vidět že vám je to jedno,jestli má nebo nemá někdo problémy, hlavně jak tady mluvíte, že jste studovali psychologii, možná tak základní školu a to ještě s problémama, buďte aspoň tolerantní k vůli klárce a nikolce.děkuji moc,nemyslela jsem to špatně,ale mě to připadá jako špatný a zlý sen, když tady furt někoho někdo napadá

Reklama

Přidat komentář