Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lenka (St, 12. 2. 2020 - 12:02)

Obojí, blbečku,protože jsem pospíchala domů, ale protože mně ty kluci nenechali vyčůrat,tak jsem to tak držela a pospíchala domů , až jsem se pochcala jako malá holka před naším barákem. Jsem naštvaná a už o tom nebudu psát.

Návštěvník (St, 12. 2. 2020 - 12:02)

Lenko nechtěl jsem tě rozhodit. Promiň.

Znalec (St, 12. 2. 2020 - 08:02)

Kláro,Honič opravdu lže. Na těch stránkách nebyl jednou ,ale několikrát a pod jinou adresou. Takže opatrně. Honiči co ty nato? Vysvětlíš to nějak ?

Radim (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Já jsem viděl zblízka jednou čůrat kamarádku. Byli jsme na pivních slavnostech a ono se jí chtělo a asi dost a prosila mně, že si musí odskočit ať jdu s ní jako opora. Vedla mne za nějakou starou maringotku a za ní si dřepla a z ní bylo vidět jak to teče mezi nohama a moc najednou a byla to taková vodová světlá moč,ne žlutá. Já jsem to viděl, protože jsem stál kousek před ní jak čůrala a asi by to nevydržela ,protože to byl dost velký proud abylo ho hodně.

Nella (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Když má holka drobnou pipku ,tak jí tampon při čůrání blokuje proud moči z močové roury, kterou trochu stlačuje. Já to mám taky a někdy to chvilku trvá když jsem na záchodě než to pustím. Nejlepší je ho vyjmout a dát nový a to pak jde normálně.

Klára (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Jsem ráda,že se Miška taky ozvala . Já to mám podobný. Když mám tampon v pipince tak se mi čůrá skoro normálně ,jen se roučůrávám mírnějším proudem ,ale pak už to jde samo. Nikola má 37,5 takže stále se jí teplota drží a já jsem jestě unavená k večeru a teplotu nemám ale i tak budu doma ještě zítra a půjdu do školy ve čtvrtek a v pátek. Snad prožijeme klidnou noc. Niki kašle a tak doufám,že to zvládneme a nočník bude tedy v pohotovosti,ikdyž si myslím,že to byla dnes v noci náhoda,že se tak rozkašlala až se při tom trochu vyčůrala do kalhotek.Mamča jde k nám. Tak se ozvu zítra.

Miška (Út, 11. 2. 2020 - 16:02)

Než odpoví Klárka tak se pokusím odpovědět za sebe,protože jsem slíbila povídání o čurání i ode mne. Já taky čurám podobně jako Klárka spíše rychle a hned když jsem na bobečku a když mám v baculce tampón tak mi to jde hůř jen ze začátku. Když se mi chce i hodně takto chvilku trvá než to moč protlačí ale to je jen chvilička a pak už čurám normálně. Dnes jsem tampón neměla a čurala jsem asi nejvíc ,když jsem přišla ze školy a nechtěla jsem venku a stihla jsem to,ale hned jsem zmizela na záchodě a musela jsem rychle čurat.

Klára (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

Martino, starám se o Nikolku a taky polehává a dnes se jí v poledne spustila krev z nosu asi jak měla rýmu,tak jí tam možná praskla nějaká žilka. Bylo to nepříjemný, musely jsme rychle do koupelny a nad umyvadlo a já ji tam pak dala do nosu tampónek, ale říkala, že jí to teče i do krku,ale pak se to zklidnilo. Tekla jí jen jedna dírka naštěstí. Byla z toho hodně vyplašená a já taky, ale už je to dobrý. Měla jsem strach aby pak z toho neblinkala, ale nastěstí ne a před chvilkou jsme snědly oběd, tentokrát jsem uvařila já a udělaly jsem špagety s kečupem a sýrem. Niki už si šla lehnout , má stále 37,5 ale už kouká na nějaký film a já jsem zatím u sebe.
Čůráme už normálně, nočník Niki nepotřebuje a jsme už klidnější. Honiči, jak to tedy je s tebou? Je to pravda ,že jsi někdo jiný a nebo ne? Já jsem na ty stránky ještě neměla náladu se podívat, ale jestli jsi někdo jiný a děláš si jen legraci, pak to od tebe není fér.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

Klárko ,jak prudce čůráš, když máš tampón v pipince u svých dnů?

Qell (Út, 11. 2. 2020 - 12:02)

Chcaní holek nejvíce užiješ,když se zavřeš na dámský WC a počkáš až budou holky chodit chcát. Některá to má tak rychlý,že chčije okamžitě a to pak jsem udělanej skoro samovolně.

Martina (Út, 11. 2. 2020 - 10:02)

Myslím, že má Nikolka taky hlavní nápor nemoci za sebou, ale určitě bych ji nechala doma celý týden. Ten kašel hlavně večer a v noci je vždy horší. Doufám, že má léky kromě čajíků a vitamínů. Hlavně ať se ještě vypotí a když bude spát i přes den, jen dobře. Při tom silném kašli, když navíc člověk se vzbudí na záchod se to může stát, že to trochu povolí a tak vidíš, že v takové situaci se ten nočník náramně hodí. Hezký den!

Postřeh (Út, 11. 2. 2020 - 10:02)

Na honiče bacha. Já jsem si projela pozorně tu kakací diskuzi, a pokud je to ta stejná osoba, tak na dvou diskuzích o sobě uvádí dva rozdílné údaje. Takže oproti tamtomu vláknu zde omládnul o dva roky, zhubnul 15 kilo a přestěhoval se do jiného města. Viz : Kdy jste se naposledy pokakali strana 181.

A (Út, 11. 2. 2020 - 10:02)

proč by si nemohl měnit identitu a používat stejný nick? Nebo být tady dva se s tejným nickem? Nebo takový rozpor vytvořil Libor schválně? O co jde?

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 10:02)

Nakonec to dopadne tak, že Honič je vymyšlenej a Klárka bude na Zanzibaru a zjistí,že si z ní Honič delall prdelky. Ale jí to zase tak trápit nemusí, bude tam mít lásku a své blízké.

KLára (Út, 11. 2. 2020 - 09:02)

V noci se Nikolka vzbudila na záchod apři tom hrozně kašlala až si dala rychle ruku mezi nohy na pipinku, protože se tím kašlemu toho trochu připočůrala a tak jsem jí hned podržela pod zadečkem a pipinkou nočník a ona všechno vyčůrala do něj , Tohle jsem neřešila, protože měla takový kašlání ,že si myslím, že by to na záchod nestihla.Odnesla jsem to vylít a vyčůrala se tam taky, Niki si našla suché kalhotky mezitím v pokojíčku a spinkaly jsme až do skoro do osmi hodin. Já jsem už dobrá ,teplotu nemám,a když nebudu navečer unavená, šla bych zítra do školy a ségra by byla doma s mamčou, uvidíme. Ráno jsme už čůraly na záchodě obě a Niki se s tím courala a tak jsem čůrala první. Teď mi pipinka už to horký čůrání nedělá,ale stejně jde mi to hodně rychle hned ven. Já tedy většinou čůrám rychleji a méně často mírně a pomalu, Niki to má vlastně podobný a taky většinou dělá proud hned a méně často začne čůrat až když je na bobečku a chvilku čeká než se toz pipinky spustí. Snědly jsme snídaní a Niki je v pohodě a nechtělo se jí blinkat jako včera , teplotu ale ještě má 37.3 a tak uvidíme jak to bude. Dnes budu dělat dopoledne v rámci školy malou videokonferenci, to je taková novinka a já se do ní přihlásila taky ikdyž jsem ještě nemocná. Za to jsou body do hodnocení a je dobře,že když je člověk nemocný, takto nepřichází o látku a dost z ní dostane i mailem na některé předměty. Honiči mluvila jsem s Miškou i Markétkou a obě řekly,že by se s tebou nechtěly setkat nebo až po Zanzibaru /asi chtějí ode mně nejaké hodnocení až tě poznám/,ale psát sem čůrací příspěvky asi začnou. Obě se vzácně shodly v tom, že měly pocit,že už to nikoho neláká kromě Ikka, Jakub a některých jiných ,ale ty už se z diskuze taky vytratili.

Radim (Po, 10. 2. 2020 - 22:02)

Náhodou jsem objevil dnes tuto diskuzi. Překrásné!

Kluk ze Sytové (Po, 10. 2. 2020 - 21:02)

Já bych se taky pelíškoval holky. Vemte mně do party.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

Já se přidávám. Markéto a Miško ,mně taky vaše čůrání chybí. Bez vás je to ochuzené. Klára je skvělá ale skoro nikdo se k ní nepřidá.Většina holek to totiž nemusí, ale vy jste byly tak originální a skvělý! Klárka nás večer neobohatila o čůráníčko jak s oblibou píše Honič, ale chápu, když jí není right, tak na to není nálada. Přesto Klárko i od tebe je to maximální TOP !

Klára (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

Ikdyž nemám teplotu, už jsem unavená a ještě to není úplně ono. U ségry držíme teplotu kolem 37,5 ale odpoledne opět chvíli spinkala a teď si dala večeři a snědla to celkem s chutí ,ale šla si t hned lehnout a ikdyž je brzy ,půjdu za ní a možná budeme chrnět už před osmou. Nikolka měla návštěvu kamarádky,ale radši se dlouho nezdržela,protože přišla hned jak se vzbudila ,ale Niki to potěšilo hodně. Honiči nevím jestli ti holky odepíší, ale obě se sem dívají a tak třeba se ozvou. Zítra se Libor staví odpoledne a budeme spolu .On by chtěl moc moji pipinku a já už klidně taky a tak se to třeba podaří. Ozvu se zítra, teď na mne padla opravdu únava a jdu za Nikou a budeme se pelíškovat. Změřila jsem si teplotu teď ,aha 37,5, tak to asi ještě není úplně dobrý. Já vydržím tak do odpoledne a pak jsem bez energie. Tak si dám chladnou sprchu a zabalím se k Nikolce.

Honič (Po, 10. 2. 2020 - 17:02)

Miško a Markétko můžeme si zde psát o čůrání jako Klárka píše? Já jsem to četl i ze začátku a pak jste se ztratily asi proto,že jste s Klárkou v kontaktu. Mylsím ,že nejen já ale i ostatní ,kterým se líbí jak holka čůrá by to četli rádi ,protože jste to psali moc hezky taky.

Reklama

Přidat komentář