Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 13:02)

Ano, Květa se snaží odvrátit pozornost od sebe, házením špíny na druhé, ale má to marný. :-)))

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 22:02)

Květo, nevychvaluj se. Předčasně zestárlá, tlustá, zpocená bába jsi a budeš. Bylas předčasně stará už na fotkách s Ravenem. Ty starší fotky s ofinou. Jsi prostě ten typ, co se mění rychle v bábu.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 19:02)

Mně se líbí jak tlustá roztekla zarudlá Ariana kritizuje partnerku americkýho herce Keanu, že vypadá špatně. Ha ha ha jsi blázen Ariano, blaaazen. Ona se cítí jako americká krasavice, která může hodnotit jiné ženy !;))))

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 13:02)

Ariana by neměla nikoho kritizovat. To se nehodí k rádoby pozitivnímu naladění, které předstírá na FB.

Návštěvník (Út, 11. 2. 2020 - 13:02)

Přesně tak. Souhlas.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 22:02)

Máš pravdu. Květa by měla držet hubu a šoupat nohama a ne někoho kritizovat. Spuchlina plešatá.

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 18:02)

Příšerná kombinace, Myslí si, že je mladá a krásná, přitom víme své, kdo ji viděl osobně jako já. Samý nepodařený vztahy. Každej chlap ji kopnul do prdele. Nevyzrálá osoba, co si hraje na holčičku. Zkrátka hnusná, blbá a duševní mrzák. Pro koho todle je?

Návštěvník (Po, 10. 2. 2020 - 00:02)

Je to ubohé, zakomplexované stvoření, kterým nemá smysl se zabývat.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

to asi ne, ale tihle úchylní prasáci dokáží být dost manipulativní, než se ukáže o co jim vlastně jde. a pak už je pozdě.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Ty fotky jsou fakt hnus. To jedině úchyl může vymyslet kombinaci křídla anděla s rozšklebenou píčou. Fuj!

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 12:02)

Už ji zase někdo nasekal na Labyrint její chcaci a roztahovaci fotky. Tu jednu bych nazval. trefa do nocniku :-D Ya ženská je vážně dobytek, tady nejde ani tak o umění jako spíš o úchylky. A na to že ji bylo přes 20, už v ty době vypadá tragicky

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Taky dobrý. Vidím ty fotky s roztaženou píčou, ale trefu do nočníku jsem nenašel. Kde ji najdu? Díky za tip.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 13:02)

Je to humusačka. A neomlouvá ji věk, jakože byla mladá. Byla dospělá, tak snad ví co se má dělat a co ne. Vona je to taková děvko cuchta. Smrdí i z těch upravených fotek. Taková baba nečistá. Pot, chčíny po bytě a hárance jak nenosí kalhotky a pindy vložky.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Proč soudíte ji? Suďte to prase fotografa, který ty úchylárny vymyslel, a pak si na nich namastil kapsu. Naivní Květa co se k tomu propůjčila z toho má tak leda z ostudy kabát.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 17:02)

To tu dlouho nebylo. Opět za vše můžou ostatní kromě Květy. Hele on jí držel kvér u hlavy, že musela roztahnout nohy?

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 12:02)

Tak kdy si Květa přičaruje mládí, krásu, prachy a ženicha? Když je to taková čarodějka?

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 22:02)

Květa má oči šílence. Viz dnešní fotka před dvěma hodinami.

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 22:02)

Přesně, berete mi to z úst, zrovna jsem to chtěl napsat. Opravdu má oči šílence, je v nich zlo, na každé fotce, když se podívám, vidím blázna, vysinutou ženskou

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Fakt jo? A já zas vidíš šťabajznu, kterou bych vojel. Každý holt vidíme něco jiného.

Návštěvník (Ne, 9. 2. 2020 - 21:02)

Až jí uvidíš v reálu budeš čumět a dej pozor, aby tě nekleplo. Obdivuješ neexistující osobu vytvořenou filtrama. Jinak se jedná o babu padesát let, vypadající na 65.

Reklama

Přidat komentář