Reklama

Kastrace

hodensack (Út, 25. 4. 2017 - 09:04)

tak ze tich 30 min je o nicom...Jednorazová kastrácia gumičkou je riziková a všeobecne sa bez odrezania vajec neodporúča. Samozrejme, že ani postupnú neodporúčam, a preto toto ber iba ako odpoveď na tvoje otázky. Pred podobnými hrami samozrejme vopred preventívne varujem.

Všetko, čo sa týka organizmu je individuálne. Odolnosť, citlivosť na podnety, lieky a pod. Takže nikomu nemožno presne vypočítať ako dlho tú gumičku tam má mať. Okrem toho aj jej účinok nie je jednorazový. Nie je to ako vypínač ale je to ako pomalé stmievanie (ako západ slnka). Toto je taký západ tvrdnutia tvojho vtáka.
Všeobecne sa uvádza (aj po skúsenostiach), že tých 30 minút je dobrých leda ako SM hry. Účinok pri dlhodobom praktizovaní by to malo vtedy, ak by si gumičku dokázal dávať stále presne na to isté miesto a to - "dlhodobo" - by znamenalo, že ju tam máš 30 minút, potom na 5 minút dáš dolu a zase 30 minút hore a tak stále dokola. Vtedy by došlo k postupnému poškodzovania žíl a zhoršujúcemu prekrveniu vajec.
Keďže tvoje gule sa skladajú v podstate z dvoch druhov buniek (obyčajné mäso a pohlavné bunky), ich citlivosť ne nedostatok kyslíka je dvojaká (väčšia a menšia). Tie mäsové prežijú hodinu bez problému ale tým špeciálnym - pohlavným je to už tak na hrane (znovu pripomínam - zdravie-telo je individuálne). Pri dvoch hodinách sú pohlavné bunky prakticky u všetkých samcov ľudského rodu mŕtve a tie mäsové lapajú po dychu. Orientačne po troch a viac hodinách gumičkovania sú prakticky všetky bunky pod gumičkou mŕtve a keď vtedy dáš gumičku (bez ďalšieho) dolu a necháš tak, je možné, že sa pridáš k tvojim ogumičkovaným bunkám.
Takže záverom opakujem úvodné varovanie.

raz (Po, 24. 4. 2017 - 13:04)

Orientačne.
Do jednej...tak ze tich 30 min je o nicom ze? ani dlhodobo?
musi bit hodina abi bol ucinok?

hodensack (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

ahoj
ja mam elastator a...Orientačne.
Do jednej hodiny je to jednorázovo všeobecne bezpečné, teda bez trvalých následkov. Trvalé užívanie podľa individuálnej odolnosti.
Odolnosť, výdrž a pod. v tejto oblasti sú dosť individuálne. Teda pri tamtej kastrácii sa uvádzalo, že treba ísť nad jednu hodinu. Najlepšie je, ak je možnosť si zistiť hladinu pohlavných hormónov pred prvou akciou a potom zhruba po 2 - 3 mesiacoch. Ak neklesla možno začať pridávať aj väčšie dávky (také ale s väčším časovým odstupom napr. 10 minút raz za dva mesiace) , ak už začala klesať, treba počkať, alebo pridávať menej.
Všeobecne by teda jedna hodinka priemernému kancovi nemala uškodiť. Tak si môže dávať jednu lekciu týždenne a keď si vždy pridá jednu minútu, do roka by mohol byť - a keď si takto pridá 2 - 3 minútky určite bude vykastrovaný. Pri takých dvoch hodinkách je však dobré na čas prestať a overiť si výsledok, lebo tu niekde je zhruba tá spoľahlivo kastračná hranica.
To, či sa ti to darí, si môžeš potom overiť podľa poklesu výkonu a tiež aj podľa doby nástupu tej druhej (brušnej) bolesti. Tie sú ale dosť hnusné a je otázka, či ich zvládneš. Na začiatok by si si kľudne mohol skúsiť aj len to "točené v trenírkach". Ale tieto metódy, kdeže sú postupné, ak majú biť bezpečné, chcú svoj čas.

raz (Út, 11. 4. 2017 - 19:04)

ahoj
ja mam elastator a gumicky
pisalo sa tu o postupne kastraci jak sa zacina a po kolko sa pridava ak to chcem rzchlejsie alebo pomali a kolko nepresvihnut moc dik ja trochu trenujem 10 min zvladam v pohode maximalne som mal 20 potom dole ale neviem tie casi orientacne

luci (Pá, 1. 6. 2018 - 09:06)

O domácí kastraci už se tu...Ano,varlata na pět hodin těsně podvázat,nejlépe každé zvlášť a jsi neplodný.

Subik (Pá, 1. 6. 2018 - 07:06)

zdraví vás sestra K, tak co...Myslím, že je to tak. Aspoň u mňa. Čo sa týka výzoru som priemer, trochu vysportovany, ale nič extra, no nesebavedomy a nikdy som dievča nezbalil. Vždy to bolo opačne. Priťahujú ma dominy, túžim po tom, aby ma trestali (manzelkyne podvadzanie s iným mužom, pás cudnosti na penis, aby som musel polykat spermie jej milenca, či dokonca kastrácia.Ale len strangulacne gumicky presne ako píšeš). Moja manželka je celkom pekná, no nie je klasicka domina.

hodensack (Pá, 3. 3. 2017 - 15:03)

To by tu někdo rád mrzačil...No on napr. ten násilník Jašek strká svoje gule do gumičiek sám sebe.

hasič (Pá, 3. 3. 2017 - 13:03)

To by tu někdo rád mrzačil druhé. Násilnikovo se musí bránit dělat zvěrstva. Na násilníka stačí patron za korunu a je klid. Nutná obrana.

hodensack (Čt, 2. 3. 2017 - 16:03)

Děkuji za radu. Na...Áno, pri roztvorení tých klieští vznikne otvor veľkosti približne zápalkovej krabičky naležato. Keď ti tam jedno vajce prejde, potom sa ti tam určite dá prestrčiť aj to druhé. Keď to ide ťažko, musíš silnejšie potlačiť. Tu je otázka, či sa chceš len baviť, alebo vykastrovať. Ak sa chceš len baviť, potom si (keď sa ti len ťažko dajú pretlačiť) zober pásik zo starej bicyklovej duše (cca 1 x 20-30 cm), jednoducho ho za silného ťahania obtočš okolo vrecka a zaistíš zvrchu motúzikom. Máš to na denné používanie a bez výdavkov. Účinok je rovnaký. No a keď sa chceš kastrovať, potom tá bolesť pri pretláčaní vajec je malina oproti tomu, čo bude nasledovať.
Ak predsa len nazbieraš toľko guráže, a otvor v gumičke je malý, potom použi jeden z vyskúšaných receptov. Z novodurovej rúrky, (takého priemeru) do ktorej sa ti vajce dá dobre ale tesno nastrčiť, odrežeš prstenec široký 1 - 1,5 cm. Z tvrdého papiera, plechu a pod. si zhotovíš prípravok podobný lieviku (dlhší s menším sklonom) s takým priemerom otvoru, aby sa do neho dal práve vložiť spomínaný prstenec a to tak presne, že keď ho tam vložíš, aby polovica prstenca trčala von a polovica bola vnútri. Gumičku dáš na kliešte, tie roztiahneš a gumičku spustíš na ten lievik. Potom ju roluješ ďalej a ďalej, až sa zošmykne na ten prstenec tak ako by sa zošuchla na tvoje vrecko. Teraz cez ten prstenec pretlačíš gule, gumičku zošuchneš na vrecko a prstenec dáš dolu.
A čo sa týka toho triesla, keď sa schová do triesla, to je prirodzený reflex, tak ho odtiaľ jednoducho nasilu vytlačíš.
Ale fakt naozaj by som ťa pri tom chcel vidieť tak po tých dvoch hodinkách...

Jašek (St, 1. 3. 2017 - 17:03)

Hádam nechceš povedať, že...Děkuji za radu. Na roztahování gumiček mám originál kleště. Používám gumičky červené barvy.
Velké masivní kleště se rozevřou na maximum,čímž
vznikne otvor 5 x 3 cm. Jedno vejce do otvoru z těží dostanu a druhé už ne. Tak snad na králíky to není.

hodensack (St, 1. 3. 2017 - 15:03)

Jak to mám udělat, když...Hádam nechceš povedať, že máš gule veľké, ako pomaranče. Keď sa cez gumičku dajú pretlačiť baranove alebo capove gule, nechce sa mi veriť, že by tadiaľ neprešli tvoje. Keď gumičky kupuješ, pýtaj si guličky na baranov nie na králikov.
Keď máš problém s ich zaťahovaním do triesla, dávaj si gumičku po teplej (horúcej) sprche. Gule ovisnú a koža vrecka sa stenčí. Keby aj potom druhé vajce zaliezlo do triesla, jednoducho ho vytlačíš. Po teplej sprche je potom lepší účinok gumičky, ktorá ľahšie prekoná odpor kože. Tak je ten zážitok lepší.

Jašek (St, 1. 3. 2017 - 11:03)

"Po podvázání to dost...Jak to mám udělat, když mám velké kolule a nemohu je protáhnout skrze gumičku.Občas se mi podaří jednu protáhnout, ale druhá zaleze nahoru do třísla.

hodensack (Ne, 26. 2. 2017 - 10:02)

Tak po jedný a půl až 2..."Po podvázání to dost bolí, bez chlazení (třeba v ledu) je to záhul na pár hodin."

Ono sa to dá aj trochu vopred natrénovať. Pred reálnou gumikastráciou si pravidelne denne dávaš gumičku. Začneš pár minútami, vždy ale postupne jednu minútu výdrže pridáš. Takto si na to zvykneš a jednak ti tá bolesť nepríde taká silná a jednak sa s teba stane taký, istým spôsobom "vzrušo závislák". Takto môžeš po pol hodine alebo po jednej hodine prejsť na ostrú variantu, alebo môžeš prejsť na "postupno gumičkovú kastráciu" s dlhšími prestávkami a väčšími časovým dávkami. Po tom spomínanom tréningu by ti to nemalo robiť problémy, lebo tá kŕčovitá bolesť v bruchu nastupuje stále neskoršie.
Od tej pálivej sa dá odpomôcť napríklad tenkým igelitovým sáčkom. Ten zabráni priamemu kontaktu gumičky s kožou, ale zároveň umožňuje jej pôsobenie na žily. Potom ale pri skutočnej kastrácii je lepšie ten sáčok vynechať. Samozrejme pri odrezávaní vrecka treba dať pozor na to, aby pod gumičkou časť z neho zostala, lebo inak gumička môže skĺznuť a to je veľký problém.
Sú ešte aj nejaké ďalšie detaily, na ktoré treba pri tom dbať.

hodensack (Ne, 26. 2. 2017 - 09:02)

ako dlho nechat gumicku aby...miki

Na samodomo je lepšie burdizzo. Ak nemáš doma potrebnú výbavu, je to síce drahšie, aj bolesť je o niečo väčšia, ale je to podstatne bezpečnejšie. No a potreba znalostí je zhruba rovnaká.

Marek (Ne, 18. 2. 2018 - 13:02)

Možná malinko netypické, ale my jsme byli s dcerou na této specializované veterinární klince na kastraci králíka: www.metropolevet.cz/kastrace-kralika-praha Hledali jsme docela dlouho nějakou kliniku v Praze, kde by tento zákrok prováděli, naštěstí jsme narazili na tuto a byli jsme moc spokojeni s přístupem zaměstnanců.

sardanapal* (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Nestěžuje si,alespoň se ke...Toť

luci (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Ale doufám , netýráš jeho...Nestěžuje si,alespoň se ke mě nic nedoneslo a u nás v Čechách se přece všecko rozkecá.

sardanapal* (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Ovládám,ani není...Ale doufám , netýráš jeho ;-)

luci (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Luci , co ty ? Ovládáš ,...Ovládám,ani není vykastrovaný.Občas vyhovím jeho choutkám a on je potom poslušný.

alex (Pá, 3. 2. 2023 - 04:02)

luci.pls.zavolas?zaplatim.jen hovor.taky bych mel vyhovet zenam.602407337

Reklama

Přidat komentář