Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 21:05)

Asi nechápeš, jaké "nářadí" má na mysli.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Mě nic neleze ven,kupuji si tanga co mají více prostoru vepředu a nejsem nervózní

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

To věřím, že ti NIC neleze ven. Kde nic není....

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

Tak samozřejmě pokud máš vepředu nějaký zakrslý čudlíček, který ani nezná erekci, tak jsou miniaturní tanga pro tebe vhodná. Máš tam čudlíček pěkně utemovaný a pěkně se ti tam asi paří. My, co máme normální penis totiž máme rádi spíše pohodlí.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 23:05)

Právě že mám trochu větší penis tak nosím od Joe Snyder maxi bulge tanga a nebo cocksox tanga a jsou pohodlné a přitažlivé

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 16:05)

Jo, věřím, že jsou přitažlivé. A kolik chlapů už jsi na ně ulovil?

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 18:05)

Tři

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 17:05)

tak to se vyplatí

Martas (St, 6. 5. 2020 - 21:05)

Z komentaru videt, ze i hetero je nosi, ja sem take hetero a je nosim, za mne je to normalni spodni pradlo, take se vyrabaji, prodavaji jako bezni pradlo. Nevim si i predstavit pri sportu pod bezecki nebo ciklisticke nohavice si dat trenky nebo boxerky!

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 17:05)

Ale hlavně bys měl proniknout do pravopisu. To je pro tebe asi velká neznámá. Tak neřeš teploušské prádelko a otevři si učebnici.
Ale ono je asi pro tebe lepší být vymaštěný "sportovec" v kalhotkách.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 11:05)

Jsem hetero a také nosím tanga a na kolo pod elastaky a tanga plavky na plavání jsou nejlepší v bermudách se nedá plavat.

Martin (Pá, 8. 5. 2020 - 05:05)

Já na kolo pod elasťáky jedině naostro a plavu zásadně nahý. Od jara do podzimu ale tanga také nosím.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Tak dnes máme 5. Května. Když si představím, že tehdy v roce 1945 povstali lidé se zbraní v ruce a šli za cenu ztráty života bránit vlast. No a srovnejme si to zde s těma teploušema, co mají v hlavě akorát to, že si do zadku zaříznou tanga. Nebe a dudy.
Kdyby tehdy ti povstalci věděli, co někteří jejich potomci budou řešit :-)

Pavel (Čt, 28. 5. 2020 - 16:05)

O válce a našemu národů bych raději pomlcel a nijak bych se tím nechlubyl. Celou republiku jsme odevzdali bez jediného vistrelu a pan Firer s toho měl pěknou prcu..

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 00:05)

Ježíš, to je tedy něco. Nejenom, že jsi teplouš v tangách, ty jsi ještě ke všemu magor, co neumí pravopis. Vrať se zpátky do školy idiote.

A (So, 30. 5. 2020 - 05:05)

Ty jsi dement bez mozku. Proč, protože posuzuješ někoho, kdo něco napsal v diskuzi na webu. A navic podle toho, čím si zakrývá ptáka. Úplný vzor inteligenta. Chtěl bych tě vidět, jak mu to říkáš do očí, chlapáku.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Pokud někdo neumí psát a má v hlavě jen to, čím si zakrýt ptáka, jak jsi ti inteligentně napsal, tak asi nebude budit dojem inteligentního člověka. Ale na druhou stranu, noste si vy buzny co chcete a pište si klidně jak dementi bez znalosti pravopisu. Děláte si tím pouze a jen svou vizitku.

Návštěvník (So, 30. 5. 2020 - 23:05)

Koukám, že ony se ty tangaté buzny umí i zlobit :-)
A nezlob se na mne, ale to, jak se člověk prezentuje na Webu (Třeba s pravopisnými chybami) je jeho vizitka, podle které lze člověka posuzovat. Tedy ať se ten dement naučí psát a nebude zde za dementa.

Návštěvník (Pá, 29. 5. 2020 - 23:05)

Pavle, ty se hlavně nechlub sám se sebou. Tvůj pravopis mluví za vše.

Pavel (Ne, 3. 5. 2020 - 15:05)

TOS sme odbočil od tématu, tak se k němu prosimvas vradte a bez urážek.

Reklama

Přidat komentář