Reklama

Obřízka

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 15:02)

Vím o fůře mužů, kterým ta fyziologická fimóza povolila až v 16 -17 letech. Kdyby znal návod, který žel tehdy ještě dostupný nebyl, tak se to dalo vyřešit bez zmrzačující amputace. Že teď nemá problémy není podstatné, může je mít po třicítce, jako mnozí postižení obřízkou. Za mlada ty problémy neměli.

Jirka (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Gine a jseš si jistej, že jim povolila fimóza? ...po té co ses o nich "dozvěděl"?

Míla (Ne, 9. 2. 2020 - 13:02)

nevím, co řešíte za pitomosti. Já třeba pro obřísku moc nejsem, ale když ji předepíše lékař, tak není o čem diskutovat. Je možný si vyžádat druhý názor, tj. zajít k jinému lékaři, pojišťovna to proplácí. Náš kluk s tím měl trápení, pak nakonec u obřísky skončil a má pár let pokoj. Škoda, že se s tím trápil až do 14, v nemocnici řekli že se to mělo vyřešit daleko dřív.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Do 18 let se to vyřeší u 1,5 ze sta kluků samo, takže zmrzačující amputace předkožky je netřeba. Mimoto, už 5 let je na českém internetu návod, jak to vyřešit bez zbytečného zmrzačujícího pižlání. A pokud je operace třeba, lze to vyřešit operací nezmrzačující, se zachováním té předkožky. Mohu dát typ na primáře, který takové operace dělá.-----------------------------------------

Jirka (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Nejlepší řešení najdeš na ginových stránkách pro kluky. Stačí zavolat, pozor,pouze jestli jsi náctiletý a kouzelný gin se ti to bude snažit roztahovat. Pak po 18.už nevolej, protože už jsi 1,5 kluka po 18., tak to ani gin už neřeší a musíš na obřízku.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 22:02)

Tak si tak myslím, že tento Jirka není multinick Zkoumal ale je to Jiří Mák alias Hvězdoun.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

Ty stránky pro kluky nejsou moje, jejich webmaster na nich figuroval jako MUDr Jiří Staněk. Když přišel na emimino, tak nesnesl, že mám na určitou věc jiný názor, projevila se u něj arogantní doktorská pýcha a urazil se a už se mnou nechce vůbec komunikovat.

J.P. (Ne, 9. 2. 2020 - 20:02)

Naprosto souhlasím

Míla (Ne, 9. 2. 2020 - 14:02)

Asi jsem to nenapsala jasně, kluk už má obřísku pár let provedenou, je nyní bez potíží. Samo se neupravilo nic a dle lékařů v nemocnici měl jít na zákrok daleko dříve. Nikdo mu nic nepižlal ani nezmrzačil, předtím jsme si s tím užili, nyní má pokoj. Škoda, že na to nešel dřív, to taky dětská říkala, že se to vyřeší a nevyřešilo se nic. Samozřejmě na zbytečný zákrok, tak o to bych nestála.

Mílo (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

Samo se neupraví nic ! Čím dříve na obřízku tím lépe. Stačí si vzít příklad z Turecka, potencionálního člena EU a tam to řeší do 12 a navíc se nato kluci těší, protože z nich budou muži. Celá řada mužů se za to stydí, když jim to nejde přetáhnout ani umejt. Kvůli tomu se ani neseznamují s děvčaty a pak dopadnou jako gin! V 60ti ještě běhá po WC a nuda plážích a dělá se při pohledu na obřezaný péro a pak tady plodí slinty . Kdyby se radši staral o své ledviny! S těma, ale běhá za doktorama, a nečeká že se to samo upraví...to mu neupraví už ani Brněnskej drak nebo Zlatej bažant....Ostuda je jít na obřízku po 18. , když už není kudy kam a navíc je to komplikovanější po všech stránkách. Prostě zanedbaná předkožka.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 10:02)

Odporují sami sobě na stránkách Erekce, však jsem jim také napsal, že tam mají vedle sebe dobré věci s vyloženými nesmysly a že mi jejich tvorba připomíná pohádku Josefa Čapka --JAK PEJSEK A KOČIČKA PEKLI DORT.

Martin (Ne, 9. 2. 2020 - 07:02)

no tak vidíš! A je to tady...... sám jsi to teď napsal, že snížení citlivosti penisu po obřízce je mýtus..... tak o co ti jde?? To bych od tebe tedy nečekal, že svou mnohaletou činnost si nakonec torpéduješ a potopíš sám jednou větou, která vše vysvětluje. Tohle okopčit a zarámovat.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 09:02)

Mýtus to není, pouze MUDr Hradec tvrdí, že je to asi mýtus. Znám takové, co ho mají po té obřízce méně citlivého než patu, a není to tím, že by jim ta pata zcitlivěla.

Jirka (Ne, 9. 2. 2020 - 18:02)

A kde jsi takové poznal? Ty si je všechny kouřil, že je znáš? Stačí aby ses jen na ně podíval a znecitliví všichni.

Tony (Ne, 9. 2. 2020 - 03:02)

To je mýtus----------------------------Search Results for: obřízka-----------------------------

Redakce Erekce.cz 18.11.2019 -----------------------
„Snížení či zvýšení citlivosti penisu po obřízce je spíše mýtus,“ vysvětluje androlog MUDr. Tomáš Hradec

Steve (St, 5. 2. 2020 - 02:02)

Ahoj, jsem obřezaný Steve a mám necitlivýho žaluda.

Ahoj (So, 8. 2. 2020 - 20:02)

Aspoň tě netrápí předčasná ejakulace a tvá partnerka může hovořit o štěstí.

Tony (Út, 4. 2. 2020 - 17:02)

Naštěstí ten rok nebyl přestupnej, takže letos předposledního února. Na průmce jsem měl ale spolužáka o rok staršího a ten je měl devětadvacátýho února. To je blbý, mít narozeniny jednou za čtyři roky.

:-) (Út, 4. 2. 2020 - 16:02)

U hranatého kormidla, můžeš mi říct, kdy máš ty narozeniny?

Tony (Út, 4. 2. 2020 - 15:02)

Někdo tu musí ostatním dokázat, že umí kopčit.

Reklama

Přidat komentář