Reklama

odběr sperma u chlapce

Petra (So, 22. 5. 2010 - 15:05)

Nesmysl jako Brno.Proč by to měl být nesmysl? Syn byl taky na odběru semene někdy ve čtrnácti nebo tak nějak. Měl pořád oteklé varle, tak jestli tam nemá zánět.

Čtenář (Pá, 19. 3. 2010 - 14:03)

asi jsi čurák ty, je...Nesmysl jako Brno.

váša (Čt, 18. 3. 2010 - 09:03)

kravo blba?ty si zas...asi jsi čurák ty, je spousta onemocnění u kterých se odebírá u chlapců v tomto věku sperma např. hodgkinova nemoc

Martina (Pá, 19. 4. 2013 - 12:04)

Brácha za mnou přišel a...Kdo by to řekl,tak mladý hoch a měl pěkně plný zásobník.Je to velice individuální,ale když to na ně přijde musí to ven je to příroda.

Andy (Út, 9. 4. 2013 - 13:04)

V jakém věku je technicky...Brácha za mnou přišel a stálo mu to,nebylo mu ještě jedenáct.Dala jsem mu studený obklad ale nepomohlo to.Máma byla na noční tak jsem mu ho vyhonila byly to pěkný cákance.

Ondra (So, 6. 4. 2013 - 07:04)

napiš skype a ozvu se ti.Skype bohužel nemám.

Honza 17 (Pá, 5. 4. 2013 - 22:04)

Pokud tu jsi můžeš se mi...napiš skype a ozvu se ti.

Ondra (Pá, 5. 4. 2013 - 16:04)

Já jsem poprvé ejakuloval...Pokud tu jsi můžeš se mi ozvat na mail: [email protected]

Něco by Mě zajímalo totiž.

Honza 17 (Pá, 5. 4. 2013 - 16:04)

V jakém věku je technicky...Já jsem poprvé ejakuloval ve 12 letech a docela dost velkou dávku semene, ale u každého to je jinak?

Milča (Pá, 5. 4. 2013 - 13:04)

Myslím,že ty holky už tam...V jakém věku je technicky možné chlapci odebrat sperma,přimět ho k ejakulaci?

kluk (St, 3. 4. 2013 - 17:04)

Není to nic...No pro mě to nepředstavitelné je, nedovedu si to představit, že by mě fixovali a pak mě dráždili tak dlouho dokud by ze mě semeno neteklo, představa šílená a kde vubec všude toho kluka musí dráždit?

eva (St, 3. 4. 2013 - 12:04)

A proč se nenecháš...Není to nic nepředstavitelného.Mužům po provedení fixace lze odebrat semeno.Není důležité jestli chtějí jsou drážděni tak dlouho až z nich vyjde semeno.Tím je pak možno kteroukoliv ženu oplodnit,inseminovat.Výhodou tohoto způsobu je anonymita.

Ivan (Út, 26. 3. 2013 - 12:03)

A vlastne kdo "oni"...Myslím,že ty holky už tam Arabáči důkladně protáhli a naplnili.Ti se třesou na evropanky jak medvídci na koloběžky.

doris (Po, 25. 3. 2013 - 17:03)

Nerada bych se prezentovala s...A proč se nenecháš oplodnit tím klukem klasicky stykem, nemusíte kdoví jak souložit stačí když ti to tam nastříká a dost. Já si to teda nedovedu představit že by ze mě vypustili semeno a pak tě s ním oplodnili a on o tom ví?

D (Po, 25. 3. 2013 - 12:03)

A vlastne kdo "oni" to chteji, Doris? Nejsi snad nekterou z tech Cesek unesenych do Pakistanu?

Nebo jsi snad nejakou olasskou Romkou, jejiz rozmnozovaci ustroji je majetkem staresin tveho rodoveho klanu, takze ti rozhoduji misto tebe, co ma vchazet do tve vaginy?

Jana (Po, 25. 3. 2013 - 12:03)

Nerada bych se prezentovala s...Nic tak hrozného to nebude.Z toho cos naznačila Tě chtějí oplodnit mladým klukem.Nebo inseminovat jeho spermatem,pokud je chlapec zdravý, tak žádný strach.Bolestivé to není.Inseminace žen se provádí úspěšně několik desítek let.

Doris (St, 20. 3. 2013 - 13:03)

A proč tě to zajímá? To...Nerada bych se prezentovala s tím co mi chtějí udělat.Vyslechla jsem náhodou jen to,že toho chlapec ještě není schopen.Pokud budu vědět kdy bude schopen,mohu se bránit.

kluk (Út, 19. 3. 2013 - 18:03)

Potřebovala bych se...A proč tě to zajímá? To chceš provozovat taky takové prasečiny, nebo šukáš s hodně mladým klukem a bojíš se až ti to tam pustí že budeš těhotná?

Doris (Út, 19. 3. 2013 - 13:03)

Je to pěkná čuňačina co...Potřebovala bych se dozvědět v jakém věku již může být chlapec použit k oplodnění ženy?Ví to tady někdo?

Atom (Pá, 15. 3. 2013 - 13:03)

Tak tady je jedno varování...Kdo zbaví lidskou společnost tohoto nukleárního hovada získá slávu nehynoucí.

Reklama

Přidat komentář