Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Patrik (Út, 19. 7. 2011 - 22:07)

Já chodím v sukni, je mi jedno jestli krátká nebo dlouhá až na zem. Sluší mi oba typy. Nedělám v tom žádný rozdíl.Ze začátku jsem s tím měl problém u VB a posléze i PČR. Je to bezva a mohu říci, že v Jihovýchodní Asii v sukních chodí kluci i muži a nikdo se nad tímt nepozastavue!! Jen v Československu s tím bolševici vynalezly jako fetiš, úchylové, transsexuálové apod. Ti bolševici jsou pitomci, tituly mají zakoupené a vymýšlejí jen krávoviny, nic jiného!! Oni asi souloží v hadrách!! A dále ještě postřech od nás z Brna, kdy ještě strážníci a policisté jezdí okolo príglu a dívají se na to jak se tam souloží, oni jsou úchyláci, teplouši atd. Pak naříkají ,že nemají peníze na benzín!! Pitomost!!! A když byla v Brně otevřená nudapláž, tak tam byl saméj policajt a strážník s novýma babama a tak je neoficiálně oficiálně svlékly do naha!! Buz ....

Pavel (Ne, 23. 1. 2011 - 21:01)

Včera jsem viděl asi 50...Nošení kiltů na ostro se traduje z doby, kdy se naostro chodilo ve všem - spodní prádlo ještě neexistovalo. Nyní někdo chodí bez někdo s ...
Ono je to stejné i u žen, kolik jich chodí v létě v sukni bez ...?

Pavel (St, 29. 10. 2008 - 23:10)

Záleží na podmínkách, kam toto spodní prádlo člověk nosí. Když není mráz tak velký nebo se venku zdržuji méně, tak jsou punčocháče ideální. Při dlouhodobém pobytu ve velkém mrazu a menším pohybem, tak zvolím spodky nebo něco podobného.
Punčocháče v pánském provedení se vyrábí už desetiletí a proti dámským se liší hlavně větší velikostí a silnějším provedením - muži většinou nemají potřebu nosit jemné punčošky k sukni.
Je celkem nesmyslné stále debatovat o tom, jestli muž v punčocháčích je normální nebo ne. Je to prostě normální spodní prádlo pro muže i ženy a ti ho podle potřeb nosí.

Martin (Pá, 24. 10. 2008 - 11:10)

Nosit podvlíkačky pro denní nošení je utrpení. Jsou tlusté a nepohodlné, prostě nepříjemné. Punčocháče jsou daleko příjemnější, jsou tenké, dostatečně zahřejí, kalhoty po nich kloužou, nepřekáží, prostě je to velmi příjemné. Už bych si bez nich život nedovedl představit. Karel má ve všem pravdu.

Karel (Pá, 24. 10. 2008 - 10:10)

Peter to píše dobře. Dvacítce jsem se musel zasmát. Vše co popisuje je pravda, ale má to jednu chybu : Opravdu se v nich nedá chodit, protože jsou příliš teplé - jsou dobré pro toho, kdo pracuje venku. Za této situace nosím něco podobného pod monterky. V běžném dením provozu jsou pod kalhoty jednoznačně příjemnější silonky. S tím praním to zase není taková tragédie. Na rozdíl od ponožek se nemusí prát každý den v prášku, stačí párkrát promáčknout v umyvadle a za 5 minut jsou suché .

Peter (Čt, 23. 10. 2008 - 19:10)

Tak to skús ty. Je v tom moc teplo a švy tlačia.

Dvacitka (Čt, 23. 10. 2008 - 13:10)

Proc? Vypada to daleko lip. Navic jsou i praktictejsi, protoze ponozky se musi prat denne nebo min. obden, a musi se kvuli tomu vyprat celen puncochace. Kdyz ma clovek podvlikacky, prat denne ponozky a podvlikacky staci prat jednou za nekolik dni.

Karel (Čt, 23. 10. 2008 - 11:10)

Dvacitka : nejsou.

Dvacitka (St, 22. 10. 2008 - 22:10)

Mne se na chlapech puncochace nelibi vubec. Ani pod kalhoty. Nejsou lepsi podvlikacky?

Smrtonoška (St, 22. 10. 2008 - 18:10)

Heleťte lidičky, zatím mám doma ve svém šatníku jednu pánskou sukni a k sezení počítači nebo do parných letních dnů je naprosto perfektni a vůbec se to nedá s kalhotami srovnat! Takže panové a kluci nebojte se to nosit v parných dnech i venku a jestli vás budou mít za blázna, tak si jen řekněte, že jsou prostě neznali o historii oblekání u můžů..
S pozdravem

Pavel (Ne, 12. 10. 2008 - 20:10)

Která sukně je pánská a která dámská, nemusí být úplně jasné. Pro některé lidi je každá sukně dámská, ale naštěstí se existence pánské sukně dostává do povědomí lidí, sice pomalu, ale jistě.

Mnohé sukně můžou být jak pánské, tak dámské. Ovšem krajková mini bude, doufám, stále jen dámská. Zato jednoduchá riflová sukně může být obojí.

Jestli nyní nosí muži běžně punčocháče pod kalhoty, tak nevím, proč by je nemohli nosit k sukni.

Kathory (Ne, 12. 10. 2008 - 16:10)

Pánské sukně jsou opravdu ze zdravotního hlediska perfektní. Samozřejmě nemluvím o tom, že muž nosí ženské sukně... Ale zas se mi nelíbí sukně na pánech nad kolena. Pokud jsou dlouhé, pak je to krása... Podmínkou, co se týče estetična, samozřejmě je, aby muž nebyl zženštilý, to by pak tu feminnost podtrhlo. Jsou muži, kteří jsou v kiltech opravdu sexy :-)

Petr (Po, 6. 10. 2008 - 08:10)

Nemyslel jsem pánke boty ale dámske a to se mi nelíbí.

Dvacitka (Po, 6. 10. 2008 - 00:10)

Panske sukne se mi moc libi. Puncochace mi prijdou uz trochu ujety, ale ty sukne jsou super.

Múra (Ne, 5. 10. 2008 - 23:10)

Petře,boty na podpatku muži obouvali už ve středověku,nebuď přízemní,nevím,proč tě napadla podprda,to je vážně blbost.
Znám jednoho číšníka,on je takovej malinkej,ale děsně pěknej,má nenápadně upravené podrážky bot,aby se zdál vyšší,asi ho to dost žere,nevím proč,hned bych si ho dala ,v konečném efektu z toho plyne,že jeho podrážky vydají za 5 cm podpatky.

reza (Ne, 5. 10. 2008 - 18:10)

tuhle jsem jednoho chlápka v sukni viděla v metru, a vypadalo to moooc pěkně. Originálně, sebevědomě, ale zároveň ne namachrovaně. Paráda, moc se mi to líbilo.

Tomáš (Ne, 5. 10. 2008 - 17:10)

Možná by se vám mohla hodit moje odpověď jedné tazatelce:

To je přeci jasný že to zvládnete!!!!!! :-)) Jistě máte zkušenosti se skládanými dámskými sukněmi. Mějte na paměti, že je to pánský kilt nebo pánská sukně která se od dámské liší anatomií. Nezapomeňte, že ženy (aspoň většina z nich) nosí sukně skoro na půlce zadečku, zatímco muži nosí pánské sukně jako kalhoty - vetknuté v pasu. Takže budete brát míry - pas, boky, délku pánské sukně či kiltu, pohledovou šířku spodní části sukně, rozměry a počet záhybů (rubových pravých a rubových levých při pohledu na předek sukně). Pokud budete dělat i kapsy, musíte je dělat aspoň 18/18cm (šířka otvoru kapsy /hloubka kapsy), poklopec min. 16cm. Takže mějte na paměti - pánská sukně je nahoře kalhoty, dole sukně. To je taková pomůcka pro švadleny. Kilt se ovšem od p. sukně liší. Vhodné je, na bocích záhyby sešít (ono je to vidět i na fotech, když se podíváte pozorněji) aby se neztratila fazóna. Těsně pod hroty záhybů (1 až 2mm) je též vhodné udělat stehy, kvůli snadnějšímu žehlení.

Takže vám přeji hodně zdaru! ;-)

Petr (So, 4. 10. 2008 - 12:10)

Tak zrovna boty na podpatcích jsou asi blbost pro muže. To nemusím stejně jako podprsenku /co bych si do ni dával? /Ale sukně a punčocháče tak aby se to hodilo mužum to bych si nechal libit. Případně krátky kalhoty a punčocháče.

L. (Pá, 3. 10. 2008 - 23:10)

Jsem pro,aby se lidé přestali řídit hloupými zvyklostmi a zažitýmy obyčeji.Kde je psáno,že by chlapi nemohli nosit sukni?Nakonec,aspoň by se jim tolik nezapařovaly intimní partaje.
A různí pobožní a příslušníci sekt....přece nosí hábity,suknice,šaty,proč ne?
Stejně tak s botama-proč by chlabi nemohli nosit boty na podpatcích a ženy třeba bagry?
Jsou to jen hloupé předsudky.

Pavel (Pá, 3. 10. 2008 - 21:10)

Samueli, své názory, jak má vypadat pánská sukně, jsem již často publikovali a více méně se shodujeme. Mne ovšem zajímají názory další lidí včetně žen.

Reklama

Přidat komentář