Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 08:07)

On si zvykne , vždyť mu pes přítel pomáhá s manželkou , co by zato jiný dal .

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2020 - 16:07)

Mě s ní pomáhá jiný přítel a pes to není.

Tamara (Pá, 10. 7. 2020 - 08:07)

Tak co jak jsi doadla,nepreju ti nic spatneho,uzivej si jak nejvic to jde,zivot je kratky na to se zabyvat hloupostma.

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 12:07)

Rozepsala jsem se az moc a vykecala nasebe vsechno,takze urcite prileti nejaci taci co zavidi ale budou psat ze fuuuuj

jina (Út, 7. 7. 2020 - 16:07)

kamaradka mě přesvědčila,žeby mohla muj přiběh tady napsat-ač nerada manžel měl takove divne navrhy na sex se psem-požadala jsem o rozvod.Mam ho moc rada a tak jsme zašli do utulku a pujčili jsme si krasneho hafika.Moc se mně dotoho nechtělo,ale jak mě poprve obliz,už jsem začala měnit nazor.poněkolika pokusech se domě dostal a žadost o rozvod šla do kamen

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 19:07)

A jake mas pocity,jak to prozivas,co tvoje pipinka,dala jsi to napoprve i s vystrikem nebo si ho vyndala,ja myslim ze si ho nechala te naplnit protoze jsi byla zvedava a moc jsi to chtela.

jina (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

pocity nadherne-nechtěla jsem aby to vytahl,mokra až na stehnach,a manžel byl spokojeny jamuho přitom kouřila a onsepak brzy udělal,ale min jak hafan

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 19:07)

No vidis a tohle rekne kazda ktera to skusi,jenom nejsem si moc jista jak dlouho to vydrzi tvuj manzel,nebude ti stacit,nema takovy jazyk a ani pindikem se mu nevyrovna i kdyby byl tvuj muz vybaveny nedmerne,casem to neda a pejsek bude stale nachuti.

Tamara (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

Jedine co nedam je ochutnani semene,strcil mi do pusi tu spicatou kladu ale nedalajsem to a uhla a postrikal mi tvar,je fakt ze ta vune neni ta prava ale o tom to neni,vyradi se a uspokoji radne moje dirky a klitacek je tak citlivy po jeho lizani ze si na neho ani nesahnu,nici me dokonale.

Ivo (Po, 6. 7. 2020 - 16:07)

vtom máš pravdu.Udělám vše,ale nekouřím a nedám semeno do pusy.Na příjemny dech mu kupují tyčinky s matou.

Tamara (Po, 6. 7. 2020 - 12:07)

A cemu se divis,takovou plnost nezazijes jinak a s nikym,a je to super hlavne v tom ze pejska muze mit kazdy doma a nikdo se tomu nedivy,az to skusite do analku,to je vazne sila,prirazi jak smyslu zbaveny a mate pocit ze vas puli a kdyz si pri tom stihnete jaste drazdit klitacek tak uz neni vetsi uleva nez dva orgasmy najednou s pocitem ze neudrzite velkou potrebu a prito je to vyvrcholeni vlastne trikrat,dva vy a jednou pejsek ktery naskoci okamzite kdyz si nelehnete na brisko,olize vam dirky a jede znovu.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 20:07)

To je pravda , pes je samozřejmost . Těžko by prošlo jít v činžáku s kozlem , nebo oslem , případně poníkem .

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 07:07)

Tak tak,tech panicek a slecen co jsme sami a mame jenom pejska,je nas hodne a kdyz das jednou cuchnout a vylizat,tak uz jsi ztracena v chtici a vnadrzenosti po uspokojeni,vzdyt jaky chlap tohle dokaze a cim jsem starsi tim to chci vic a vic a on mi to dava stale,staci jenom povolit nohy odsebe a pustit si na pipinku ten studeny cumacek,okamzite zacne lizat a kdyz si pridrzim pisky odsebe tak jede stakosou razanci ze mam zachvilicku orgac takove sily az vystriknu,klepu se ajenom si preju vic a vic.

Eva (Út, 7. 7. 2020 - 09:07)

jsme s manželem mladí a když to namě tlačil,tak jsem mysela ,že odněj uteču-dneska sex ve trojku je samozřejmost-pes je lepši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Vim to ze je lepsi,muj me naplni tolik ze kdyz vyklouzne tak vytekam docela dost,jaky jsi mela pocit kdyz si citila jak vtobe nateka a plni te,ja si poprve pamatuju a mela jsem strach ze me roztrhne ale jsem tolik kluzka ze vyjel ven aniz by mi nejak ublizil a od te doby uz nic jineho nechci.

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Jsem také fenka , ze mně ji udělali . Přivázali a připustily ho . Jak jsi to měla poprvé ty ? Teď když vidím na stole obojek , tak už jsem vzrušená a do hodiny se to uskuteční . Brit jeho kamaráda je opravdu dobrý .

Tamara (Út, 7. 7. 2020 - 12:07)

Noo,obojek nemusim,ume to prislo tak nejak samo,muj pejjsek si proste hral sevsim co mu prislo pod cumacek ale zustal u mojeha spodniho pradla,u kalhotek,stale je tahal z kose na pradlo az jednou kdyz jsem jako normalka koukala do pc tak nevim co ho to napadlo si vlezl pod stolek a ja citila ten studeny cumacek na pipine,ale proto ze jsem prez skype mluvila smamkou tak jsem nechtela pokrikovat aby nevedela ze ho pouštím dobytu,tak jsem se ani nehla a citila jsem jak mi ji prolizl,takove mrazeni v celem tele jsem nezazila nikdy,snažila jsem se ukoncit hovor tim ze musim na velkou a kdyz jsem to ukoncila a oprela se na zidli tak prisel prvni vrchol,nemohla jsem z prekvapeni nic delat a on lizal dal a za chvilku druhy az jsem kapala na lino a on to slizal a kdyz uz sem se chtela zvednout konecne tak mi ji lizal potreti a to uz jsem se proti nemu svezla se zidle a udelala se potreti,na zemi chtel se mi trefit bo pipinky ale byla jsem nizko tak jenom jak se stim spicatym pindikem dotykal briska tak vykapaval pruhlednou smes,ted us vim ze je to psi seminko,no a potom uz to slo samo a uz nejde a ani nechci prestat.

Návštěvník (Út, 7. 7. 2020 - 10:07)

Některé chlapy zoo vzrušuje a uspokojuje takže si více užije a s pejskem mu nikam neutečeš , žárlit na něho nemusí .

Tamara (Ne, 5. 7. 2020 - 22:07)

Takova co to vyskousi,uz nemuze prestat a bude to chtit dobrovolne,vim co pisu,neda se potom prestat,je to navykove,takove uspokojeni ti nikdo neda,klidne se vsadim.

Návštěvník (Po, 6. 7. 2020 - 00:07)

Máš pravdu , když naskočí stiskne ti tlapami boky , kopuluje a proniká pořád hlouběji a nabíhá mu boule a pořádně ti ji roztahuje až na fest a potom ti to dávkovaně vstříkne , tak jsi hotová , je to nářez . Mne poprvé přivázali , jmenoval se Alan teď už to není potřeba .

Reklama

Přidat komentář