Reklama

Ariana a Raven

Květin konečník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Tak jestli chcete vidět i Květinu prdel, doslova i konečník, tak jděte sem. The Saint-model by Jan Saudek on artnet

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

No to je síla. Akorát mi není jasný, jestli jí ty nohy do praku drží na fotce Raven, nebo sám Saudek. Model je mu dost podobný.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Opět Marie L., asi 5 měsíců po porodu. Ariana to být ani nemůže.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Takže Květě teď budeme říkat Marie? Je to Květa a tím to hasne, z toho se těžko vykrouti. Nehledě na to, že ty její pracky jsou nezaměnitelný, takhle hnusný ruce a prsty má jedině ona- Květa

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Protože v díle J.Saudka má Ariana několik fotek, stačí zadat na netu: dílo Jana Saudka, je i laikovi co u focení nebyl jasné, že nejde o Květu. A fotka Marie s Jenem má znázorňovat porod. Ariana má v jeho díle poměrně dost fotek, ale má velká prsa štíhlé tělo, až chlapecké boky. Poměr těl Sáry a Ariany byl úžasný.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 20:02)

ha ha porod, modelka Květa tam vypadá spíš že bude brzo srát, než rodit :-))))

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 19:02)

Samozřejmě, ze jde o Květu!!!!!! Ta neměla nikdy krásné štíhlé tělo. Jen velká visící prsa.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 19:02)

Zkrátka vztekej se jak chceš, piš si vykřičníky, ale to je vše co můžeš udělat. Chcavka se ti neříká nadarmo. Jak tebe to vzrušuje...

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 19:02)

Je zajímavé jak popřeš i fotky, kde je vidět mladá Ari. Plná prsa, jinak až chlapecké, štíhlé tělo. Hubená lýtka. Proč popíráš Jenovo dílo, to nevím.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Přesně pracky jí prozradily, mimo jiné teda.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Lžeš Květuše. Kdo zná nějakou Marii L. ať se přihlásí a potvrdí, že je to ona :-))))

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Kveto!!!!!! :- DDD

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Typická fabulace. Květa byla odhalena jak chčije s roztaženými pysky, tak to svádí na nějakou Marii.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

No fotka je dost známá. Tak přesně nevíme jaké odhalení.

Květina fotka (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

To je jasný Kveto, že tobě je známá, když si tam roztahovala kundu i prdel. Nechutačko.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Přesně tak, byla odhalena při pořádne prasárne, tak lže jak malej harant.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Já nejsem já.....:-DDD

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Proč se Květa stydí za svou hnusnou rozcapenou kundu? Nikdo ji nenutil, dělala to za prachy, dorota.

Náhodný kolemjdoucí (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

datováno 16.7.2014 - je to vybráno z obsáhlého tetu Ravena...Ariana se stala slavnou, protože jsem na jejím public-relation několik let tvrdě pracoval. Jan Saudek nikdy, ani jednou jedinkrát nevyfotil a nezveřejnil žádnou „Arianu“. Klidně bych se vsadil, že se tak nestane ani v budoucnosti. Všechny fotky a všechny články, na nichž a v nichž se až do minulého roku (2013) Ariana objevila, pouze s několika málo výjimkami rozhovorů pro časopisy a noviny, pocházely pouze a jedině ode mě. Stejně tak jsem vyřizoval a zařizoval všechna vystoupení v rozhlase a v televizi. To neříkám proto, že se chci chlubit, jak jsem zručný manažer (to vím už dávno), pouze konstatuji v poslední době často až neúměrně překrucovaná fakta. To jen pro info, zda je na tolik diskutované fotce Ariana.

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Je na ní Ariana a je zcela jedno, kdo ji nafotil. Jestli to nafotil Raven a pak prodal práva Saudkovi, tím hůř. Pak ty fotky sám skartoval na tom videu. Fakt ubohé. Ariana chtěla dělat umění, a Raven ji donunil fotit prasárny s rozcapenou píčou a vyšpuleným análem. Ariana chtěla krásné růžové miminko a Raven jí ho neumožnil. Ariana chtěla spolehlivého partnera po svém boku a Raven jí v jejím nejhorším čase opustil a pak ještě zveřejnil jak ty prasárny sám skartuje.

Reklama

Přidat komentář