Reklama

masturbace ve škole

Ano (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Ty pičo, tady jsou samí...je jich tu koncentrace jinde nevídaná

Doktor (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Ty pičo, tady jsou samí úchylové. Svěrací kazajku a elektrošoky na vás!

Natka (Pá, 7. 2. 2020 - 15:02)

Na tebe taky

Nepovim (Út, 2. 10. 2018 - 09:10)

Ráno jsem se pokadila do...Jsi trapný

lol (Pá, 28. 9. 2018 - 21:09)

Ráno jsem se pokadila do...Ukážeš mi to?

Natka (Ne, 23. 9. 2018 - 09:09)

Ráno jsem se pokadila do plenky a pak se mi chtělo čůrat, tak jsem to pustila, bylo toho hodně, dneska budu až do večera v té plence, nemusím nikde jít jen budu ležet v posteli a masturbovat v té plence

Přiznání spoluž (Ne, 23. 9. 2018 - 06:09)

V osmičce sem se vyhonil spoluzacce na šatně do tenisky.

Natka (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

Zítra se chci podělat do plenky, vzala jsem si projimadlo a oblekla si plenku pampers 6 držte mi palce ať se to povede

Natka (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

Dneska jsem se rozhodla že budu zdržovat čurani tak dlouho až to samo poteče, ráno jsem nešla na záchod, vzala si černé tanga, a na ně modre leginy,seděla jsem u pc a koukala na film, a pila co to šlo, po 5,hodinách jsem si cvrkla a pak znovu až se to nedalo vydržet tak jsem to po davkach pouštěla až jsem to pustila úplně,pode mnou byla louže jak hrom, nakonec jsem se udrlala a dala si sprchu

Honza (So, 22. 9. 2018 - 23:09)

Minulý pátek jsem se...Tebe bych chtěl vezt na festak

Natka (So, 22. 9. 2018 - 19:09)

Minulý pátek jsem se rozhodla, že pojedu na jednu akci, domluvila jsem se s kamarádem, že mě vezme autem, odpoledne jsem přišla ze školy, dala si sprchu a začala se chystat,na sebe jsem si vzala bílé kalhotky key do kterých jsem si nalepila vložku always, bohužel jsem měla poslední a do drogerky se mi už nechtělo,pak jsem si vzala modré maskáčove punčocháče od brachy ze skříně, je starší než já a nosí hodně rád punčocháče, mi se ty jeho líbí tak jsem se domluvika že si je budu půjčovat, na ně jsem si natáhla bílé gatě s dirami a nahoru jsem si vzala sportovní podordu, modré tílko a mikinu adidas, do batohu jsem si sbalila spacák, jídlo a pití a dvě intimky, protože jsem od pátku do neděle chtěla mít na sobě ty bílé kalhotky, tak jsem počítala že večer jen výměním intimku, do batohu jsem si ještě dala dvě krabky cigaret a pak volal kamarád že čeká před domem, asi po hodině cesty se mi začalo chtít na záchod, tlačila jsem si rukou na rozkrok, ale tlak byl větší a sílil, netrvalo dlouho a ucvrkla jsem si do vlozky, neměla jsem plenku a vložka to čurani nemohla všechno absorbovat, oroti jsdm řekla kamarádovi že potřebuji ale nemohk zastavit, protože jsme zrovna jeli usek kde to nebylo možné, tak mě napadlo počurat se do ručníků co tam měl, sundala jsem si rifle a punčocháče, kalhotky jsem si nechala na sobě a pod sebe a mezi nohy jsem si dala ručník, kamarád na mě koukal že nosim klasické kalhotky a že je mám tak těsně tak jsdm mu řekla že mi to dělá dobře a že se chci pocuratz, protože už to nevydržím, řekl ok, tak jsem řekla curam, teklo to hned, vsakovalo se to do vlozky a protekalo to do kalhotek a vsakovalo se to do ručníků, celkem dist to sycelo a stříkalo, asi po minutě jsem dočurala a vykřikla ulevou, počkala jsem až ze mě výteče poslední kapka a vytáhla komplet počuranou vložku, utrela si pipku, natáhla na sebe počurane kalhotky a otřela si je kapesníkem, pak jsem si oblekla punčocháče a bílé rifle, vyndala ručníky a dala si cigo když jsme dorazili na fesťák, sundala jsem si oblečení a nalepila si intimku do už skoro suchých kalhotek, vytáhla stan, postavila ho, najedla se a na pila a šla si užívat akci, spát jsem šla až ráno, když jsem se probudila chtělo se mi čurat, sundala jsem si ryfle a punčocháče a koukla na kalhotky, v rozkroku byly žluté, šla jsem za stan a vycurala se, intimka vsakla kapky moči, už byla taky žlutá ale měla jsem jen dvě, tak do vecera musela výdržet, za den jsem to nedobehla a trochu se počurala a le jen do kalhotek, vyndala jsem intimku, protože ta sw roztrhla, celkem to studilo, tak js kouřila jesnu cigaretu za druhou aby mi bylo líp, večer jsem si do suchych kalhotek nalepila poslední intimku, neděle byla lepší než sobotu, hned ráno jsem ae udelala a protekalo to, protože jsem hodně tekla, vyndala jsem si intimku a měla jen kalhotky, zpáteční cestu jsem zvkadla bez počurani, doma jsem věci dala vyprat ale kalhotky jen usušit a každý večer se do nich dělám, vyparu je až koncem týdne

Nela (So, 22. 9. 2018 - 08:09)

tak mě strašně rajcují na...Cauko aj mna beru clenkove ponozky biele raz pred telesnou mala spoluziacka na sebe biele ponozky a dala si ich dole a prezuzala sa do inich ja som si ich zala na zachod a vyhonila som si do nich

Bohouš (Pá, 21. 9. 2018 - 15:09)

Je vidět že jsi byl pilný...Už jen kape, propadl bych.

Bobrik (Pá, 21. 9. 2018 - 15:09)

V devítce jsme v hodinách...Je vidět že jsi byl pilný žák teď ti to stříká kolik.

Bohouš (Pá, 21. 9. 2018 - 06:09)

V devítce jsme v hodinách sexuální výchovy měli povinnou mastrubaci a soudružka učitelka nás zkoušela u tabule. Hodnotila velikost penisu, barvu žaludu, velikost varlat. pevnost erekce a t.d. Nejdůležitější byla síla výstřiku a vzdálenost dostřiku semene. Stálo se metr od tabule a čím výš žák dostříkl, tím lepší známku dostal. Já míval jedničky a když jsem dostříkl nad tabuli, byla i pochvala. Maminka a tatínek měli ze mě radost.

Bobrik (Po, 17. 9. 2018 - 05:09)

Dneska jsem zažila skvělý...To byl teda sen ráno jsem se probudil a celá mokrá.

Hanz (Po, 17. 9. 2018 - 00:09)

Dneska jsem zažila skvělý...Ty jsi dračice Natko. S tebou bych se chtěl seznámit.

Natka (Ne, 16. 9. 2018 - 00:09)

Dneska jsem zažila skvělý den, šla jsem si zaběhat do lesa, vzala si plenku pampers, na ní bílé kalhoty a na to punčocháče a šortky, nahoře jsem měla sportovní podprdu a tílko, po hodině běhu jsem se zastavila a zapálila si cigo a chtělo se mi hodně močit tak jsem to pustila do plenky dočurala a běžela dal, zastavila jsem se u potoka a sundala si plenku obléká si kalhotky a dala si jí do batohu a běžela dal, doběhla jsem až na pole když se mi znova začalo chtít curat, tak jsem si dvakrát dost ucvrkla do kalhotek ale nepomohlo to, tak jsem z batohu vyndala pocuranou plenku sundala si kalhotky a vzala si na sebe tu plenku chvilku to studilo ale ucvrkla jsem si do ní a bylo líp, kompletně jsem se do ní vyčurala a bylo toho hodně tak plenka protekla ale to mi nevadilo, chtělo se mi ještě na velkou ale měla jsem jen jednu plenku tak jsem si dřepla a vykadila se do ní a pak si ji sundala a utřela si a zadek kapesníkem, pipku jsem si neutirala, protože kalhotky byly počurane a nemělo by to smysl natáhla jsem si je a pak punčocháče a šortky, prosaklo to a šlo to vidět, tak jsem si dala cigo a běžela dal a pak domů v kde jsem se několikrát v těch kalhotách udělalala

Natka (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

Zatím se o tom nikdo nedozvěděl, ale sama se divím, protože to jde hodně slyšet když čuram do kalhotek na ktetych mám pampersku, minulý týden jsem šla na fesťák, vzala jsem si kalhotk do nich nalepila vložku oblekla si je, na ně si vzala plenku pamoers a do batohu si dala jedny bílé kalhotky a plenku pampers, vložku už jsem další neměla a nebyl čas zajít koupit, na plenku jsem si vzala maskacove punčocháče a na to skinny ryfle s dirami, na horu jsem si oblekla podpordu, a tílko a na to si vzala mikinu, na fesťák jsem jela s kamarádem, byla tam skvělá atmosféra, kouřila jsem jednu cigaretu za druhou a chlastala co to šlo, když se mi začalo chtít čurat, najednou mi začal tect praminek5 přes vložku do kalhotek a do plenky, ucvrkla jsem si tak silně že to slyšel i kamarád, ale nešlo to zastavit, tak jsem se úplně vyčurala, hned potom jsem měla orgasmus a musela se jít udělat do lesa, kde jsem si sundala pocuranou plenku a vyndala vložku z kalhotek, pocurane kalhotky jsem si zpět oblekla, na ně si vzala další suché a na to si dala plenku pampers, oblekla si punčocháče a džíny a šla zpět mezi lidi, večer jsem se dvakrát pochcala, a bylo toho tolik že to proteklo do rifli, pak jsem se pochcala ještě jednou a to už bylo hodně znát, šla jsem se znovu udělat a pak jela domů, byl to skvělý víkend

Natka (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

Zatím se o tom nikdo nedozvěděl, ale sama se divím, protože to jde hodně slyšet když čuram do kalhotek na ktetych mám pampersku, minulý týden jsem šla na fesťák, vzala jsem si kalhotk do nich nalepila vložku oblekla si je, na ně si vzala plenku pamoers a do batohu si dala jedny bílé kalhotky a plenku pampers, vložku už jsem další neměla a nebyl čas zajít koupit, na plenku jsem si vzala maskacove punčocháče a na to skinny ryfle s dirami, na horu jsem si oblekla podpordu, a tílko a na to si vzala mikinu, na fesťák jsem jela s kamarádem, byla tam skvělá atmosféra, kouřila jsem jednu cigaretu za druhou a chlastala co to šlo, když se mi začalo chtít čurat, najednou mi začal tect praminek5 přes vložku do kalhotek a do plenky, ucvrkla jsem si tak silně že to slyšel i kamarád, ale nešlo to zastavit, tak jsem se úplně vyčurala

Reklama

Přidat komentář