Reklama

Pánská tanga

mirous (Út, 6. 2. 2007 - 23:02)

Resite zbytečnosti! Je to stejne kazdyho vec co si na sebe oblekne,a v cem se citi dobre nebo recesisticky a muj nazor je komu se to nelibi at si p.... polibi!(nebo skoci do trenyrek)

Pavel (Út, 6. 2. 2007 - 22:02)

Ahoj,zdravím všechny příznivce,ale také odpůrce.Já osobně patřím mezi příznivce. A jaký mám k tomu důvod,je to velice jednoduché,jsou pohodlné a neohrnují se nezapaří se mi zadek a pak nemám problémy,promiňte mi ten výraz"s análem" a měl jsem je opravdu dlouho a to i po operaci a mužu jen doporučit.V trenírkách a slipech která škrtí a jsou dost nepohodlné zrovna tak jako boxerky,které se navíc ohrnují se opravdu mnoho mužů moc příjemně necítí.Já v tom vydím jinný problém,spousta mužské populace se stydí před dalšími muži,ženy také přece nosí kalhoty a jiné věci,které byli vlastní mužům a nestydí se za to.Mohu vás ujistit,že jsem 100% hetero. a je mi srdečně jedno kdo co nosí,také si nedokážu představit,že by měli všichni všechno stejné a také věřím tomu,že se spousta žen ráda podívá na mužský zadek,což vím zcela určitě,jelikož jsem ženatý a mám dvě děti.Další věc,která mi také vadí je,výběr ženského prádla je nepřeberný a u mužů? Ano mohu si koupit tanga které mi také žena kupuje,také mám tanga plavky a určitě se za to nestydím.Vždyť nemám za co.To co má být ukryto mému okolí zakryto je a je to jen a jen pro mou ženu které jsem věrný a také další věc, cennová relace.Za obyčejné slipy které mě tlačí na přirození zaplatím deset korun,ale za tanga u větnamců zaplatím nejméně čtyřicet korun a v obchoďáku,nebo v luxusu zaplatím od sta do cirka dvou set padesáti korun.Na závěr bych rád podotkl,že nejsem dnes již žádný sportovec,jelikož se starám o rodinu a proto jsem také přibral pár kylo,ale ani přez tento mírný hendikep ač nejsem tlustý,ale také již žádný kulturysta,nemám se za co stydět a je přece jen na každém z nás v čem se cítí dobře a co si vezme na sebe.V neposlední řadě si také myslím,že kdyby tanga pro muže stáli stejně jako obyčejné slipy,či kalhotky tanga pro ženy zanedlouho by pánská tanga určitě nosila tak třetina mužské populace,už jen protože by si to mohlo dovolit více lidí a v okamžik kdy by toto nastalo,by pánská tanga nebyla výstřední a bylo by to pouze jen a jen obyčejné spodní prádlo,které je pohodlnější a v neposlední řadě i zdravější

Pavel (Po, 5. 2. 2007 - 17:02)

Ti co nosí trenky jsou bu

Petra (Po, 5. 2. 2007 - 16:02)

No, znám spíš kluky, co je nosej,ale rozhodně nejsou buzici...spíš metrouši jako Beckham,ale jinak mi to připadá roztomilí, ty kluci jsou takový bezbranný.....nevím, jak to říct...ale neznamená to, že se mi nelíbí i jiný druhy spodního prádla...jen tenhle je specifický tím, že ho nosí muži i ženy

Milan (Po, 5. 2. 2007 - 16:02)

Petro, není to vůbec legrační ale, jak správně píše "no name", je to buzerantskej hnus!!!

Návštěvník (Po, 5. 2. 2007 - 15:02)

V tangách vypadají jako buzeranti.Většinou i jsou.

Petra (Po, 5. 2. 2007 - 15:02)

Ono naostro, to není pro holky...ale jaké máte vy kluci pocity, když víte, že vám zpod bokovek koukají stringy ? Nic proti tangám nemám,ale připadá mi to legrační.U holek to je takové zavánějící erotičností,ale že by i u kluků ?

Markus (Po, 5. 2. 2007 - 11:02)

Jo taky radši preferuju chodit bez, ale pokaždé to taky nejde...v létě je to jasné, ale v zimě ne....to přemýšlím i o těch tangách....

Dan (Po, 5. 2. 2007 - 11:02)

raději nuda bez

Petr (Po, 5. 2. 2007 - 07:02)

Radku, pokud mluvíš o propocených kalhotách tak to trochu nechápu, Chceš mi namluvit že pokud se ti propotí jégrovky tak kalhoty zůstanou suchý. trochu se to rozchází s fyzikálními zákony. Jsem přesvědčený že je to naopak. A pokud tim jde o zamoření bacilama, tak už je jedno jestli je máš na "šňůrce" nebo přímo na kůži. Pokud se neumyješ budeš si koledovat o problémy tak jako tak. Pro Pavla, přesně o tom "připadal bych si" jsem psal v předchozím příspěvku. To že by sis připadal jako úchyl, je jen o tom kam tě tlačí tvoje okolí. Odsuzuješ něco bez toho, aby sis to zkusil, jen pro to, co by řekl někdo z tvých známých a to je špatně ne? Protože to se netýká jen tang, ale stejně tak se určitě stavíš i k uplně jiným věcem, někdy i podstatnějším pro život.
Někdo pro to začal používat slovo předsudky

Markus (Ne, 4. 2. 2007 - 19:02)

Proč jako úchyl...?

Pavel (Ne, 4. 2. 2007 - 19:02)

No nevím, ale umýt si po stolici zadek vodou a sprchovým gelem je u nás úplná samozřejmost. To by se mnou jinak žena pěkně vyběhla..... Gelem proto, že si přece nebudeš mýt ruce a obličej mýdlem, který si strkáš do zadku. Jinak tanga bych na sebe nevzal ANI OMYLEM-připadal bych si jako úchyl. Ale jak se říká, proti gustu.....

Markus (Ne, 4. 2. 2007 - 18:02)

A hlavně....i obyčejný slipy se ti mezi půlky dostanou....ať chceš nebo ne...hygienu si musíš hlídat sám...ale nejde jen o hygienu...ale i estetiku a smyslnost...a ať si ta tzv. žena říká, co chce....je stále dost holek, co se jim to líbí....

Markus (Ne, 4. 2. 2007 - 18:02)

Pochopil jsem to...Nenosím kalhoty na tělo a když nemám na zadku látku, nepotím se...nedokážu si představit, že pod kalhotama mám ještě shrnuté nohavice trenclí nebo jégrovek ke kolenům....to mi přijde asexuální a pařit se v tom celý den, to je nehygienické...Navíc vím, že k nošení tang je hygiena nutná...existují vlhčené toaletní papíry....

Radek (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

Petre, zadek po velky strane si muzes utrit sebelip a stejne si ho bez vody a mydla nevycistis tak, abys nezamoril tu snurku bacily.
Markusi, z hygienickyho hlediska nejsou tanga to samy jako trencle a slipy, u kterejch neni snurka, ktera se zapasuje mezi pulky. Takys nepochopil muj argument o sani potu. Kalhoty muzou byt z materialu, kterej saje pot, ale pak chodis v propocenejch kalhotach, protoze je kazdej den neperes, na rozdil od spodniho pradla.

Žena (Ne, 4. 2. 2007 - 14:02)

Je to hnusné. Odpuzující. Takového chlapa ani omylem.

Markus (Ne, 4. 2. 2007 - 14:02)

Možná jsou tanga známkou metrosexuality nebo narcisismu, je jasné, že tam ten erotický nádech je...ale co se týče hygieny, platí pro ně to samé, co pro ostatní spodní prádlo, jak u žen, tak u mužů....každý den čisté, případně měnit. Navíc se dnes používají materiály, které pot sají, takže není co řešit. A doktoři vědí, co říkají....jen nesmíte mít hemoroidy...to pak budete trpět...ale to i bez tang....

Normální muž (Ne, 4. 2. 2007 - 13:02)

Myslel jsem to vážně a smrtelně vážně.Je mi Vás líto vážení narcisové.

Petr (Ne, 4. 2. 2007 - 11:02)

Hele Radku, normální je nosit prádlo čistý,
takže proč hnus? A jestli si někdo nedokáže utřít pr..., tak už je jedno jestli má mezi půlkama šňůrku nebo se mu řiť oprudí na ostro. Jo ještě k tomu pocení. Když si v létě nasadíš boxerky ke kolenům, což je dneska standart, tak se v nich paříš daleko víc než v tangách a lehkých kalhotech. Doporučuji ti si vyzkoušet co kritizuješ ať víš o čem tu básníš. Slovy klasika "kdo jednou zkusil už nechce jinak". Je ovšem pravda, že spousta lidí nemá názor svůj, anóbrž interpretuje názor svého okolí, protože se bojí společenského opovržení a tak jen kritizuje a vlasně neví co a proč.

Radek (So, 3. 2. 2007 - 21:02)

Marku, jestli lekari rikaji, ze tanga jsou hygienictejsi, tak jsou blbi. Tanga nesaji pot, kterej se pak nasakne primo do kahot, ktery se normalne neperou kazdej den, takze chlapi chodi v propocenejch kalhotach. Nejhorsi je ale ta snurka mezi pulkama. Kdyz se nekdo nesprchuje kazdej den, coz je u nas normalni, tak je plna bakterii. I kdyz se nekdo rano vysprchuje, ale behem dne jde na velkou stranu a pak si nasadi tanga a tu snurku mezi hyzde,tak to je hnus.

Reklama

Přidat komentář