Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

.... (Čt, 15. 9. 2011 - 23:09)

Mě je jedno co žereš,...bla bla bla..další blábol fantasty je tu :DDD Nikdy neuvěřím, že někdo může být takový kretén. Jak dlouho ti trvalo, než jsi svému blábolu uvěřil a vžil ses do své druhé role bezkulčáka? :DDD

eunuch (Čt, 15. 9. 2011 - 16:09)

Mě spíš zajímá eunuchu...Mě je jedno co žereš, vůbec mě nezajímáš a nikdy nebudeš.

: )) (St, 14. 9. 2011 - 23:09)

Mě spíš zajímá eunuchu jak jste na to přišli ??? To ti to dělali doma ??? Máte tři děti ??? A vykastrovaný táta (starší)dělá mámě (mladší) otroka ??? TO TI TAK ŽERU !!!.....TAKOVÁ NORMÁLNÍ RODINKA :)

eunuch (St, 14. 9. 2011 - 19:09)

kluka bez koulí si nedovedu...Ahoj holka, máš samozřejmě pravdu. Na rovinu říkám a je to patrné z nicku, že jsem kastrovaný. Přiznávám však, že je to nějaká úchylka. Normální je,aby spolu žili muž a žena a vzájemně se doplňovali. Jenže, co když se něco porouchá. Žena chce muže ovládat, on chce být otrokem a dojde to až k e kastraci a absolutní odevzdanosti. Pro většinu chlapů absolutně nepřijatelné a debilita. Jenže pro ty tato diskuse není. Věř, že těch co jsou kastrováni a ne ze zdravotních důvodů, je velice mnoho, na někom to ani nepoznáš. Hlídáme si svoje tajemství ale zároveň nějak podvědomě toužíme se svěřit, zjistit co prožívají ostatní. Já si například neumím představit, že by to o mně věděla třeba moje sekretářka. Je krásná, flirtuje ale mě nic neříká. Líbí se mi jen jako obrázek a to je jeden z důvodů, proč to chtěla moje manželka udělat. Já ji existenčně zajišťuji, máme skvělý domov a jsem na ní ale závislý. Podotýkám, že jsem starší, máme tři děti a současný stav vnesl do našeho života zpestření. Opravdu tato diskuse není pro mladé kluky nadupané testosteronem, s životem před sebou, teda alespoň myslím. Musím říci, že díky této diskusi mám kontakt na pár takto "upravených" mužů a máme docela podobné osudy. V žádném příúpadě nijak netrpíme. Sex není to hlavní v životě. Ale na závěr s tebou souhlasím, je kráné, když se potká sexy holka kluk s "nadupaným" rozkrokem. Také jsem to v mládí prožíval. Teď se mi ale líbí něco jiného.

Honza (Po, 12. 9. 2011 - 23:09)

Mnohem hezčí je, když je vysportovaný, ale tam nic nemá ;)

holka (Út, 6. 9. 2011 - 22:09)

Kamilo, napiš mi na mail:...kluka bez koulí si nedovedu předsavit. Pohled na kluka ve sportoovních boxerkách a na rozkrok jak to tam má nadupaný je krásný.

tighty (Po, 5. 9. 2011 - 22:09)

Děkuji nemám zájem. To si...Kamilo, napiš mi na mail: [email protected] Myslím, že jsem adept na to, co hledáš. Wannabee, abych řekl přesněji...

Petr (Út, 30. 8. 2011 - 19:08)

Jsem už starší. Nechal...Vám místo koulí spíš vyndali mozek, ne?

! (Po, 29. 8. 2011 - 00:08)

Na to aby byl někdo vůl nemá věk žádný vliv!

Joso (Ne, 28. 8. 2011 - 13:08)

Jsem už starší. Nechal jsem se vykastrovat v jednom SM salonu ve dvaašedesáti když mi zjistili zvýšené PSA a hrozilo, že bych šel na vyndání prostaty. Pak už si totiž chlap nezastříká protože ejakulát produkuje prostata. Zní to sice strašně, ale chlap má má v tuhle chvíli jen dvě možnosti. Kastraci s tím že stříká dál ale nemá spermie nebo vyndání prostaty a je z něj impotent definitivní. V tý době byl kamarád po operaci prostaty rok a říkal, že se mu už ani nepostaví natož aby z něj něco vyteklo. Spermie jdou bez prostaty rovnou do močového měchýře. Jsem přitom po kastraci čtvrtý rok, PSA v normě a stříkám dál. Erekce sice taky nic moc, ale s viagrou to jde dál, nakonec kdo i s koulema v mým věku to má bez problémů. Kastraci zdar!

. (So, 27. 8. 2011 - 15:08)

Jé jej! Ty ještě nejsi vykastrovanej a už jsi Vůl!!

kastrace, (So, 27. 8. 2011 - 14:08)

Adélo, Dano, já vám tak...Adojky,jeste touzis po eunuchovi?ja uz dlouho hledam nekoho kdo by me vykastroval a pak zenu ktera by me chtela,jsem martin 22 let

marian (Ne, 21. 8. 2011 - 14:08)

? ? ?

ontera (Ne, 21. 8. 2011 - 08:08)

Miro, Patriku, Pavle napiste mi na [email protected] jen se chci jako zajemce zeptat na par veci. Dik

: )) (Ne, 7. 8. 2011 - 19:08)

Hlavně ho pořádně mýt :) vola !

Martin (Ne, 7. 8. 2011 - 18:08)

Tak to jsem já, žena,...Milá Kamilo, pokud bych se ti líbil jsem ti k dispozici. Hledám ženu, která chce mýt svého eunuška

Ivo (Ne, 7. 8. 2011 - 09:08)

Taky jsem nemluvil o uspokojení ale učinit ženu štastnou a to je velký rozdíl! Žena když někoho miluje,tak s ním chce mít děcko a to kdyby jsi se Pos... tak nedokážeš. Že máš brabce vola a v pytlíku vítr už nezměníš! Jako chlap už nikdy nebudeš a jsi všem akorát k smíchu a sklízíš jen pohrdání nejen mužů ale i žen !! Žádná žena nepůjde do vztahu když předem ví,že je naprosto k ničemu! Můžeš tady tvrdit co chceš ale, že jsi už jenom Vůl to ti nikdo neodpáře!! A volama se odmítám o něčem takovém bavit, pro ně mám jen pohrdání!

johny (Ne, 7. 8. 2011 - 06:08)

Katko, v pytlíku se mu...odkaz pre Iva.Ako vieš čo sa prehána mužom
bez koulí?.Držíš sa hesla:podľa seba súdim
teba.Na smiech sú len tí čo sa radi len
vyťahujú a keď príde do tuhého sú ticho.
Uspokojiť ženu sa dá aj bez koulí.To ty
ako skúsený sexuálny expert nevieš?.

Ivo (So, 6. 8. 2011 - 11:08)

Katko, v pytlíku se mu prohání akorát vítr a nikdy zdůrazňuji nikdy nedokáže udělat ženu šťastnou a bude pro ní akorát k smíchu! Na nic jiného se nezmůže!

katka (So, 6. 8. 2011 - 08:08)

xxx: neni to tak jednoduchy,...Já teda nevim jak se vám může líbit kluk bez koulí? To musí být strašný pohled a ještě k tomu je bez semene to je strašný od toho to je né, aby stříkal semeno a plodil.

Reklama

Přidat komentář