Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

tebe (Čt, 15. 12. 2011 - 00:12)

Me se libi a moc, pritele...mít doma, tak ti zašiju tu tvoji díru a když by to na mě přišlo, taky bych si našel výpomoc jinde a tebe bych na to nechal čumět a když bys byla hodná, povolil bych ti pořádně mi ho vykouřit

saam (St, 14. 12. 2011 - 17:12)

Lucie, máš pravdu, s ženou se dá hrát i jinak a kulky u toho nejsou to hlavní

Lucie (St, 14. 12. 2011 - 06:12)

Me se libi a moc, pritele bych za nic na svete nevymenila. Normalnost bych nechala stranou - vy ostatni kteri provadite oralni nebo analni sex to povazujete za normalni, kdyz jedina "spravna" uloha penisu je zasunuti do pochvy a oplodneni? Meho kastrovaneho pritele miluji - a ze nemuze klasicky soulozit? No a co? Kdyz na to dostanu obcas chut, proste nekdo vypomuze.

jana (Út, 13. 12. 2011 - 17:12)

Ach Bože, kde jsou holky, kterým se"Líbí kastrovaní muži". Co je to za diskuzi a na jaké téma. Proč sem píší ti úchylové svoje puberťácké názory. Holky napište a nestyďte se, jestli se vám také líbí "neškodní" kluci.

holka (Po, 12. 12. 2011 - 21:12)

Ivanko klid, jsi nějaká...Jek se někomu může líbit kluk bez koulí to nechápu, koule a pták ke klukovi patří.

hogo fogo (Po, 12. 12. 2011 - 09:12)

Ještě malej dodatek pro...Ivanko klid, jsi nějaká rozčilená, snad ne z toho, že ten tvůj borec s větrem v pytlíku ztrácí dech? :DDD Jinak osobně je mi to úplně u prdele, jestli je někdo tak debilní a nechá se vykastrovat, akorát by měl být rovnou zbaven svéprávnosti, protože normální to prostě není a ženská, které se to líbí rovněž není normální. Co se toho mého odkazu týče, tak jsem jej zkoušel a normálně to naběhne, takže nevím, kde jsi se dívala. Pusť si to ještě jednou a zcela jasně uvidíš, že ten blbeček je už úplně mimo hru a postaví se mu tak možná vlasy na hlavě, ale ten jeho scvrklý pindíček bez koulí fakt ne.:DDD Pokud je někdo tak stupidní a uvěří tady těm báchorkám o tom, že po kastraci bude šukat jak o život, jeho volba. Až mu klesne testosteron na minimum, tak se mu scvrkne, jak tomu zoufalci na videu, které jsem vkládal. Jinak k těm poznámkám, že může dostávat testosteron, tak o tom si taky myslím své, protože takový pitomeček by automaticky musel skončit na psychiatrii za sebepoškozování, když by obvoďáK nebo obvoďačka zjistili, že tam mají někoho bez koulí a ten jim nedokáže věrohodně vysvětlit, jak k tomu přišel.

xxx (Ne, 11. 12. 2011 - 18:12)

Přečtěte si o fungování po kastraci tohle:
www.regresniterapie.com/blog/clanky/diagnoza-sexualni-deviant/

Iva (Ne, 11. 12. 2011 - 17:12)

Drahá Ivo, nevím, co komu...Ještě malej dodatek pro hogo-foga:
Původní příspěvek byl o tom, že se to nějaké ženě LÍBÍ. O fungování nic.
Tak co se do toho pleteš? Tobě se líbí zase něco jinýho a nikdo se do tebe taky nemontuje.....

Iva (So, 10. 12. 2011 - 11:12)

Drahá Ivo, nevím, co komu...No, ten Tvůj odkaz mi taky nefunguje. Ten můj asi odstranili, už mi taky nefunguje.
Když si ale dáš trošku práci, najdeš takových videií, kde je vidět, že to jde i bez kouliček, několik.
Že nejde souložit bez kouliček je blbost. A to nemluvím o podávání hormonu. Asi o tom nic z vlastní zkušenosti nevíš, jen děláš chytrýho. Jde to docela dobře, jen s trošku delší pomocí partnerky...

johny (Čt, 8. 12. 2011 - 09:12)

A neuvažuješ, že byste to...nazdar Marku ak budeš mať záujem ozvi sa na
[email protected]

hogo fogo (Pá, 2. 12. 2011 - 00:12)

Hombre, jaký bezcený?...Drahá Ivo, nevím, co komu šlo na daném videu, odkaz nefunguje, ale našel jsem tam tohoto zoufalce, kterému to evidentně moc nešlo a i když si zoufale hledal kulky, nějak je nemohl najít a pindíček ne a ne stoupnout :DDD Ještě máš chuť oblbovat? (viz. níže) - to je ale macek a jak ho poslouchá :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://www.lubeyourtube.com/video/53961/hey-look-guys-no-balls

Iva (St, 30. 11. 2011 - 11:11)

Enuchu a tobě podobní...Hombre, jaký bezcený? Podívej se na tohle:
www.lubeyourtube.com/video/1...-seconds
Jestli to zvládneš skouknout, uvidíš, že i bez kuliček to jde. Do jedný minuty..... Když to dokáže ten kluk sám, s partnerčinou pomocí vždycky!!
S osobní zkušeností ti říkám - žádnej problém, kdykoliv jsem chtěla, tak to šlo!

hogo fogo (Pá, 25. 11. 2011 - 08:11)

Tome, když si přečteš...Enuchu a tobě podobní úchyláčci. Mám pro Vás ještě lepší řešení. Necháte si ufiknout i ručičky a nožičky, do pindíka nasadit hadičku na odvod moči, na bok sáček na moč a kdo to chce vyšperkovat, tak může to samé udělat i s odvodem hoven. Víc bezcennější pro Vaše partnerky už být nemůžete ne? A o to vám přece jde :DDD

Honič (St, 23. 11. 2011 - 19:11)

Tome, když si přečteš...Ani si nepamatuji, že bych do této diskuse někdy přispíval.

eunuch (St, 23. 11. 2011 - 19:11)

Tak jak jsem sem psal v...Tome, když si přečteš diskusi nazpátek a vypustíš opakované příspěvky těch "honičů", bude ti jasné, že tak snadné to není. V žádné nemocnici u nás ten zákrok neprovedou bez lékařské diagnózy. U někoho z nás asi zapracovala náhoda ale u všech odhodlání to podstoupit. V žádném případě na to nestačí jedna holka, pokud nechceš mít malér. Z mé zkušenosti vím, že není nutná nemocnice ale rozhodně dva lidé s medicínským vzděláním a alespoň s omezeným množstvím nástrojů. To vidím jako základ. Samotný zákrok složitý opravdu není a netrvá ani dlouho. Jsem přesvědčen, že v této diskusi to nevyřešíš.

hogo fogo (Po, 21. 11. 2011 - 08:11)

Tak jak jsem sem psal v...Ještě tu o Budulínkovi :DDD

Iva (Po, 21. 11. 2011 - 08:11)

Ahoj, jsem možná trochu...Podívej se na tohle, je to jednoduchý, rychlý, sladký a napořád....

http://videobam.com/MGOMS

Tom (Ne, 20. 11. 2011 - 14:11)

Tak jak jsem sem psal v dubnu, tak můj názor se nezměnil ba naopak. Stále bych se chtěl nechat moc rád vykastrovat ale bojím se jen jediné věci. Nezačne se ze mě stávat geneticky ženská? Chodím totiž do posilovny atd... a tak mě zajímá jestli se dá normálně bez arlat žít aby člověk extrémě nestloustnul atd.

Dál bych se chtěl zeptat kdo mi takový zákrok udělá? Udělají to v každé nemocnici nebo kde se to dá vyřídit? Nikde nemůžu nic najít, tak mě zajímá jestli stačí normálně na chirurgii.

Určitě to má svoje velké výhody, člověk bude mnohem soustředěnější, pečlivější a rozhodně i méně agresivnější.

Sex už stejně ve svých 25 nepotřebuju a stejně jsem to ještě ani nikdy nedělal, takže to mě nemrzí vůbec.

gogo fogo (Pá, 18. 11. 2011 - 10:11)

Ahoj, nemáte někdo...A neuvažuješ, že byste to rovnou spojili i s lobotomií? Ty to musíš mít v té hlavičce pořádně vydlabané.

Marek (Pá, 18. 11. 2011 - 00:11)

Jsem rovnez vykastrovany....Ahoj,
poslal bych na [email protected] a kdo i to udělal?

Reklama

Přidat komentář