Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Lžeš Květuše. Kdo zná nějakou Marii L. ať se přihlásí a potvrdí, že je to ona :-))))

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Kveto!!!!!! :- DDD

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Typická fabulace. Květa byla odhalena jak chčije s roztaženými pysky, tak to svádí na nějakou Marii.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

No fotka je dost známá. Tak přesně nevíme jaké odhalení.

Květina fotka (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

To je jasný Kveto, že tobě je známá, když si tam roztahovala kundu i prdel. Nechutačko.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Přesně tak, byla odhalena při pořádne prasárne, tak lže jak malej harant.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Já nejsem já.....:-DDD

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Proč se Květa stydí za svou hnusnou rozcapenou kundu? Nikdo ji nenutil, dělala to za prachy, dorota.

Náhodný kolemjdoucí (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

datováno 16.7.2014 - je to vybráno z obsáhlého tetu Ravena...Ariana se stala slavnou, protože jsem na jejím public-relation několik let tvrdě pracoval. Jan Saudek nikdy, ani jednou jedinkrát nevyfotil a nezveřejnil žádnou „Arianu“. Klidně bych se vsadil, že se tak nestane ani v budoucnosti. Všechny fotky a všechny články, na nichž a v nichž se až do minulého roku (2013) Ariana objevila, pouze s několika málo výjimkami rozhovorů pro časopisy a noviny, pocházely pouze a jedině ode mě. Stejně tak jsem vyřizoval a zařizoval všechna vystoupení v rozhlase a v televizi. To neříkám proto, že se chci chlubit, jak jsem zručný manažer (to vím už dávno), pouze konstatuji v poslední době často až neúměrně překrucovaná fakta. To jen pro info, zda je na tolik diskutované fotce Ariana.

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Je na ní Ariana a je zcela jedno, kdo ji nafotil. Jestli to nafotil Raven a pak prodal práva Saudkovi, tím hůř. Pak ty fotky sám skartoval na tom videu. Fakt ubohé. Ariana chtěla dělat umění, a Raven ji donunil fotit prasárny s rozcapenou píčou a vyšpuleným análem. Ariana chtěla krásné růžové miminko a Raven jí ho neumožnil. Ariana chtěla spolehlivého partnera po svém boku a Raven jí v jejím nejhorším čase opustil a pak ještě zveřejnil jak ty prasárny sám skartuje.

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 18:02)

Psychopaty se nedá nic jiného, než opustit. A bude se jí to opakovat do konce života.

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 18:02)

Ariana se svéprávný člověk. To že jako psychopatka hází odpovědnost na druhé je druhá věc. Každý si může život zařídit dle svých přání. Takže nemel tady hovna.

666 (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

Donutil? Je snad svéprávná a kdyby to dělat nechtěla, tak to dělat nebude. A dítě - sama několikrát řekla, že nemá mateřské pudy a že po dítěti nikdy netoužila.

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 12:02)

To je lež!!! Na www.saudek.com jsou fotky z roku 1991-1995 a tam je Květa se Sarou. Sara je černobílá.

Květa lže (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Marie L. vypadá úplně stejně jako Arisek zamlada. Náhoda???? Dokaž, že to je ta tvoje vymyšlená Marie, jinak jdi do prdele, Kveto!!!!!!!

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

A nejsem Květa. Jen mě zaráží tvá hloupost a posedlost čůráním.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 17:02)

Jak někdo zde psal, jestli Květa mazala hovna ve škole na hajzlu po prkynku a zdi, tak je trochu deviantní, k tomu chcani a roztahování si kundy tak nějak patří.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 14:02)

Ta Květa je ale dobytek, takhle veřejně ukazovat tlustou smradlavou píču.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 14:02)

To říkala, že byla za mlada stydliva a nejistá. Co by ukazovala, kdyby stydliva nebyla? Rotazenou serouci prdel?

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 14:02)

Asi tak. Květa nestydlivá by srala Saudkovi před objektivem a ten by to pak nazval "Kaviár Marilyn M." a vydával to za umění :-)))

Reklama

Přidat komentář