Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Karel (So, 12. 11. 2011 - 16:11)

Díky, v Googlu jsem si to našel, ale tam je to opravdu spojené hlavně s tou rakovinou. Ale nechat si to zkrátit jen tak, to se mi zdá hodně divné. Erekci bych taky pochopil, ale ten orgasmus se mi zdá divný. Ono totiž i na těch obrázcích je vidět, že třeba při té rakovině se snaží z toho žaludu zachránit co nejvíc, ale pokud ho odstraní úplně, tak s tím orgasmem nevím, nevím.

Milan (So, 12. 11. 2011 - 15:11)

Partial Penectomy - google. Většinou se to dělá pacientům s rakovinou penisu, pokud je to možné, lékaři jim část penisu nechají, takový pahýlek, který ale má normálně erekci. Je možný orgasmus normálně, jen ne tak silný a samozřejmě kdo z toho asi moc nemá je partnerka takového muže

Karel (So, 12. 11. 2011 - 15:11)

Přiznám se, že jsem o takovém zákroku jako je zkrácení penisu ještě neslyšel. Ale domnívám se, že pokud chybí žalud, tak nejen že je zážitek pro muže méně intenzivní, ale spíš není žádný.

Milan (So, 12. 11. 2011 - 15:11)

s částečnou penektomií sex mít můžeš, akorát penis je pochopitelně mnohem menší a zážitek ani pro muže už není tak intenzivní, protože chybí žalud

Sado (So, 12. 11. 2011 - 14:11)

Ja si uriz koule kdyz mi...Ahmede ani uříznutí penisu tě nezbaví myšlenek na holky.Seš chlap a s tim nic neuděláš jen nebudeš moct píchat.Tady si všichni myslí že chlap bez koulí je vyřízenej, možná stloustne ale ženský se líbit nepřestanou. Přišel sem o varlata skoro před 30ti lety a ženský se mi líbí pořád.Jen mi už tak nestojí ale komu v 60ti jo.

Milan (So, 12. 11. 2011 - 14:11)

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s penektomií? Jedno varle mám odstraněné ale druhé chceme aby mi zůstalo, uvažujeme se ženou o částečné penektomii - odstranění zhruba poloviny penisu ...

gogo fogo (So, 12. 11. 2011 - 13:11)

jsem, že existují ještě...Ahoj Netušilo, mi osobně je jedno, čemu ty věříš nebo ne, ale prostě se budeš muset smířit s tím, že když se nějaký pitomeček připraví dobrovolně o koule, přestane produkovat testosteron, což má za následek, že se začne tuk ukládat v jiných partiích, než doposud a s největší pravděpodobností se mu vytvoří i kozy ze špeku, tzv. špekačky :DDD Jinak mám ze zdejší diskuse docela prdel. To by člověk neřekl, kolik magorů má přístup k internetu :DDD Tak, šup, šup do akce voloušci.

Jana (So, 12. 11. 2011 - 12:11)

Neskutečná tupost zdejšího osazenstva se projevuje zejména tím, že někteří přispívající, například jakási Netušila ani neumí napsat srozumitelně větu. Hned ta první věta : "jsem, že existují ještě takoví hlupáci." je perla. Pravopis už tady ani nekritizuji, ten mě tady dávno přestal zajímat, navíc nejsme ve škole, ale nezvládnout sestavit větu, to už je moc. Ale můžeš být v klidu, je vás tady takových víc.

Netušila (So, 12. 11. 2011 - 11:11)

Pokud to je pravda, tak jsi...jsem, že existují ještě takoví hlupáci...Jsi úplně vedle, stačí číst literaturu,když už jsi nevzdělaný. Bez hormonů kastrátům rostou prsa? :-))Neskutečná tupost zdejšího osazenstva..

ahmed (So, 12. 11. 2011 - 11:11)

Ja si uriz koule kdyz mi nechala holka. uriz sem si koule na zachode a splachnul aby se uz nedali prisit a pak zavolal zachranku protoze to moc tekla krev. holki sou svine a na holky mislim porad tak asi uriznu i penis.

P (St, 2. 11. 2011 - 12:11)

Máš pravdu, hodí se tak jedině za vůz, aby hnůj nepadal!!

!! (Út, 1. 11. 2011 - 13:11)

Na to si ani nevzpomene a pokud jó tak mu to stejně není nic platné! V pytlíku má akorát vítr a může ho používat jedině jako jelenici na leštění oken! Protože je si vědom co udělal za blbost, tak se snaží zblbnout další aby si mohl říct, že aspoň není sám!

gogo fogo (Út, 1. 11. 2011 - 10:11)

Kastrovany muz v starsim veku...tak si je nech ufiknout a nepřesvědčuj normální jedince o tom, jak je to bez koulí super. Pak se nám tu pochlub, jak ti jde šukání pitomečku.

gogo fogo (Út, 1. 11. 2011 - 10:11)

Já nemám koule od malička...Pokud to je pravda, tak jsi zapomněl napsat, že musíš brát hormony. Jinak by totiž z tebe ta koule sádla byla a ještě k tomu s kozama. takže ten, kdo je tak blbý a udělá to dobrovolně, tak bez hormonů je zcela odvařen a může si tu psát co chce.

Michel (Po, 31. 10. 2011 - 19:10)

Kastrovany muz v starsim veku zije o 10 VIAC rokov a dosahuje premerny vek zen a niekedy i viac.Okrem toho neme problemy z prostaou a JE JEHO I LEPSI ZDRAVOTY STAV O TOM PISU STATISTYKI Z usa.

:-)) (So, 29. 10. 2011 - 09:10)

Já nemám koule od malička...Máš pravdu, ale hrozné je to, že to dnešní i mladí lidé opakují. Neznalost, absolutní a totální tupost...Taky se říkávalo, že po onanii se hloupne:-) I jiné nesmysly a ta doufám, že tito nevzdělanci se řídí i tím. Měj se hezky.

Anonym (So, 29. 10. 2011 - 09:10)

Nevím, jak je v USA drahý...Já nemám koule od malička protože mi je museli vzít už jako kojenci pro kryptochysmus a koule sádla určitě nejsem. Jsou to naštěstí jen pověry.

:-)) (Čt, 27. 10. 2011 - 21:10)

Jasně Radko, všichni ti to...To jsi se pořádně spletl.Já fakt nejsem žádná Radka a ani netuším, kdo ona je. Nakoukla jsem jen náhodou. Mne kastrovaní muži nezajímají. Jen jsem uvedla fakta o zvířatech. To nejsou bláboly. Ale zkušenosti a z toho oboru i znalosti.

xyz (Čt, 27. 10. 2011 - 20:10)

přesně takhle mluví laici...Jasně Radko, všichni ti to žerou, jiný blábol by jsi neměla? :DDD

kecy (St, 26. 10. 2011 - 22:10)

Nevím, jak je v USA drahý...přesně takhle mluví laici i o kastrátech-psech a kocourech..Jenže to vůbec není pravda. Náhodou tohle dobře vím a znám. Také tohle říkají o ženách, když jdou na operaci a vyndání dělohy. Blbost, naprostá hloupost to je. Jen opakuješ chytrosti našich předků::-))
Váha zůstává běžná, pokud se dotyčný z depek/které občas dostane díky těmto informacím/ nepřežírá. Třeba kocour nic nečte a tak se nebojí:-) Zůstává štíhlý a naopak nestárne tak rychle.

Reklama

Přidat komentář