Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

21.1. (Út, 21. 1. 2020 - 14:01)

Bude asi i popřeba dopilovat jaký je rozdíl mezi šťouchanými bramborami s jarní cibulkou a zámeckými bramborami.

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

Ten rozdíl je zcela zásadní a je stejný, jako byl rozdíl v životě "V zámku a podzámčí". Např. do zámeckých brambor se přidává slanina a šlehačka. ---------- Pokud nemáš ráda Boženu Němcovou, pak jsou stravovací rozdíly dobře vykresleny i v Sirotku lowoodském od Charlotte Brontë. Také ženská autorka, čili vhodná četba pro tebe.

21.1. (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

Mám i domácí úkol ,,Pět jazyků lásky,,

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 16:01)

"Pět jazyků lásky" je sci-fi pro ženy a muži na to háží bobek. Ti mají zcela jiné představy, jak má domácnost vypadat: Teplá večeře, pivo v ledničce, žena si nechává své problémy pro sebe, a hlavně - mluví lakonicky (ideál je, když jen odpovídá na otázky).

21.1. (Út, 21. 1. 2020 - 17:01)

Ale mě láká ta atmosféra a svíčky,hold romantika v pěkném prostředí.

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

Můžeš mít, ale jen s profi společníkem. Normálního muže jen tak něco od piva a sportu neodtrhne, a svíčky a plátky růží to rozhodně nejsou.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

ale já jsem momentálně od piva odtrhnut,neb jsem marod a beru antibiotika......já mám takovou žízeň!!....Hned bych tam jednoho orošeného válve Únětického strouhl,až bych brečel....A nyní báseň:Sahara,Sahara,ukrutná poušt Gobi...já mám takovou žízeň,že před očma vidím skoby.....svítí slunce žhavé,pouště Mojave,písek ,prach a skalní val,pivo bych si dal.....argentinská Monte,vylez,vylez špunte,víno šumí,oko čumí,dal bych si já Rum,však nesmím ani kapku lihoviny,neopustím dům své domoviny ....Pouštní zem Sonorská,na hranicích USA a Mexika,patro lepí se a zalyká,jazyk suchý je mě dán,v té pouštní zemi Chihuahuan,tam žije kojot,chřestýš,drobní hlodavci a hmyz a šakalové,dal bych si já pivo plastové...žízni já poučím ti-ZMIZ!,,....Kalahari,Kalahari-jihozápadní Afrika,Gambrinus se dobře polyká,tak akát,aloe,gazela a gebril...já bych pil,.já bych pil....a taky arabská pouštní zem,žízni,čert tě vem!.....a pak ještě pouštní zem Austrálie,co tě posilní,to tě nezabije....argentinská Monte suchopár,žár a trud,splín a děs a prech,vylepší to Staročech,nad orošených zlatem bílá pěna bujaře si prská,mladý,starý,dívka,či mládenec v putece se rád zmrská....A v poledne,zvečera či po ránu,vleje pivo sobě do chřtánu...ač mráz lepení,jaro je,či podzim vládne,každý normální Čech nelení a do hospody vpadne.Když léto je a temným mračnem se dutě blýská,v hospodě se zliská.....

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

Tvoje abstinence má tu výhodu, že si zdokonaluješ silnou vůli. A až ji budeš mít dost silnou, dokážeš odmítnout nejen alkohol, ale i řízek. Ten také není zdravý.

mudrcové (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

tvrdí, že všechno je v hlavě. A tu má jahoda chorou i bez piva a řízků

Touha (Út, 21. 1. 2020 - 16:01)

Rakato, a co když žena nevečeří, pivo nepije, problémy nemá a na tupé otázky neodpovídá?

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 17:01)

Pak jsou problémy. Ne hned, ale po pěti sedmi letech. Znáš jiné důvody rozvodů, než jsem uvedl (kromě nevěry)? Dnes už tolerantního partnera nenajdeš.

Touha (Út, 21. 1. 2020 - 18:01)

Jo, znám, když zjistíš, že tvůj partner je nebetyčný hovado. To nezachrání ani ty teplý knedliky

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 20:01)

Život je složitý a někdy záhadný, ale kdo má rád tajemství a výzvy, toho baví. Starý zkušený šachista Zmatlík napsal: "Toto není dobrý tah černého. Ale černý už nemá dobrých tahů." Mám pocit, že tak je to i s partnery. Ať vybíráš, jak vybíráš, stejně vybereš hada.

Touha (Út, 21. 1. 2020 - 23:01)

Není to tak zlý, Rakato. Ale je to složitý, to máš pravdu. Ve vztazích není nic absolutní.. A záhady a tajemství nás baví, ne?

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 23:01)

https://www.youtube.com/watch?v=LSz2kH903M8

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Vždy jsem si vážil amerických filmařů, ale teď mě ty buzny začínají znervózňovat. Nejen tím, že u nich před lety vznikla ta ujetá korektnostní filosofie korektnosti za každou cenu, ale i tím, že se teď obracejí a preferují negry. V filmech jsou negři ti dobří a chytří, přičemž v reálu je to (průměrně vzato) zcela obráceně. Včera jsem viděl film "Na špatné straně" (Dragged Across Concrete), kde nakonec metrák zlata získají ne Mel Gibson a Vince Vaughn, ale negr Tory Kittles, protože je nejchytřejší. Teď zase kritici vychvalují "Zelenou knihu", kde Viggo Mortensen hraje řidiče muslimskému negrovi Mahershala Ali, který je ve filmu famozním klavíristou. A zcele negustiózní pak byl film "Černá panter" o nějaké superpokročilé negerské civilizaci v Kongu, která dá na prdel celému světu. ----------------------------------------------------------------------------------
Neříkám, že nejsou chytří a nadaní negři. Ale dívat se pořád dokolečka na filmy, kde přečůřávají bělochy? Když v reálu jsou to hlavně blbí kriminálníci a dealeři? To se mi zdá hodně ujeté. I ekonomicky vzato nechápu, jak by se měl v kině běloch ztotožňovat s negrem, když ve skutečnosti chtějí být negři bělochy. Možná, že kvůli nízkým tržbám američtí filmaři pochopí, jak má ve filmu vypadat hlavní hrdina.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

film "Na špatní straně" je fantasmagorie!...Jak tam ten americký černoch vyfoukne zlato uplně všem a pak si užívá v obrovském domě bohactví,luxusu a bezstarostného života a všichni kolem něj...USA,Policie,FBI,CIA,NSB ,prezident USA a FBI a kdo já vím ještě jsou upně blbí a ten kriminální dobytek si užívá pohdlí a všechno tak končí,je to fraška pro debila....Protože ve skutečné USA by si teda neužíval,tolik ukradeného zlata a on a režisér toho škváru si jako myslej,že po něm nikdo nepujde...hmmm....Rakato má pravdu a jako že jsem proti požívání slova negr,tak tento kriminálník si nezaslouží abych se ho zastal.Je to těžký zločinec a patří do vězení a přesně tam by taky v USA skončil,

fraška (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

pro debila? V tom případě si to pusť znovu

ShabbaTot-Jahoda (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

ale to viděl...film je akční,dynamický a má svižný děj,to mu nelze upřít a kdo má rád střílečky si v něm taky přijde na své,ale Rakato má pravdu...na jeho konci dosti naštve to,jak si ten černý grázl užívá tun naloupeného zlata a nic,ale vůbec nic se mu nestane..to je ta fraška a navíc pěkně blbá

Rakato (Út, 21. 1. 2020 - 16:01)

Vida, tys ten film také viděl. Já jsem nepochopil, proč mohli ti bankovní lupiči ujet cca sto kilometrů v autě, která na ně čekalo deset minut před vylupovanou bankou. Nikdo to auto nestíhal, jako by k té loupeži nepatřilo. Myslím, že v tom filmu dělali neoprávněně z americké policie tupce.

Reklama

Přidat komentář