Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Si mysli co chceš, stejně tady z toho někdo dělá bláznivou politickou diskusi, tak co. Mně je to ukradený, co si o mně kdo myslé. Já zde nehledám seznamku nebo nějkaou naslouchající vrbu.
Když si chci udělat srandu tak si ji udělám.
Mimochodem, tenhle svět je dokonce zprivatizovaný i co do vztahů. Na ty si kapitalista také dělá nárok. Různé pořady, rozhovory se slavnými, vnucující lidem jejich pohled a vzor. Vztahy si dělá normálně každý takové a ke komu chce. Vztahy se vztahují dobrovolně. Základní náležitostí řádné smlouvy je její dobrovolnost. Ta jaksi v kapitalismu chybí.
---------------------------------------------------------
Potom další věc. Kapitalistům vadí Babiš-slovýk a uměl spolupracovat jako tajně i s minulým režimem, oficiálně to ale nepotvrdili. A Slovák Lukačevič co przní místní kulturní zvyky a vztahy mezi lidmi, tím jaký dává prostro excesům v jeho seznamu.cz a všech jeho platformách, ten nevadí ? Co to je za pokrytectví nebo zahleděnost, že si nevidí na špičku nosu a tzn. si se**ou do huby či mejou p*del. Dnes už ani lidi nejsou schopní domluvit se, že si postaví barák, když sou od fochu. Každý totiž jede jen sám na sebe a dopadlo by to tak, že by postavili barák jen prvnímu a ten by se na stavění baráků dalším již vyp.dnul, že nemůže a jel by radši svoje zakázky.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Všecko je možné a nic není normální a reálné. Tak potěš koště. Ještě nám bolševici a Rakato zrušili Boha.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Řekl bych, že tahle diskuse je přehřátá jako ekonomika a trh jde proto dolů, stejně jako kvalita a úroveň diskuse. Je to něčí experiment. Dát někde stránku prázdnou a napsat prvních několik reakcí na nic v podstatě a nechat ty lidi, aby tam diskutovali. Podezírám někoho, že si na tomhle dělá nějakou státnici, či co.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Nebo přihřářátá..Z normálních dělá minoritu a z minorit normální..Někdo si léčí mindrák, že se co nevidět vrátí jeho bourák ze stavby a on bude muset jako psíček v postrojku běhat a výt.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Vztahy se vztahujou k někomu. To je v případě dětí normální. Vzah dítěte k matce je pudový, je založen na jejím těle a závislosti na něm, proto díte matku neopouští. vytvoří si k ní fyzický návyk.

22.1. (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Podle jedné teorie je od narození jak chlapec, tak dívka stejně příbuzná matce. Ale pak, když dívka vstoupí do tzv. Phallic fáze vývoje, si uvědomí, že nemá penis, a považuje ho za svojí vadu nebo nedostatek síly, pro kterou matka obviňuje. Když vidí, že její otec - předmět jejího obdivu/platí to i pro otčíma/ - má lásku k matce, dívky mohou zažívat pocit závisti, nepřátelství a dokonce soupeření s matkami.Proto bývají děvčata samostatnější a dříve i odcházení z rodinnho kruhu.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Penis envy není nějaká všeobecně uznávaná teorie. To je blábol u mně. Která dívka, která je spokojená se svým ženským tělem může příčetně závidět mužům penis?Proč?!
Spíše nějaká lesbička může závidět mužům penis, že by jí umožnil se s dívkou svého sexuálního zájmu i vyspat a ne jen olízat.

(St, 22. 1. 2020 - 20:01)

jsi zase ve svém úchylném živlu

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Já si s penis envy nezačal, jen zpochybňuju její platnost plošně. Ženská puberta je jedna věc a to, jestli je to všechno penis envy nebo jen sexuální bouře a experimentování ve vztazích ve fázi "kam až mi dovolí mužská část zajít" je věc druhá. Podle mne je to normální sexální chování a hledání partnera. Když se podíváš na kačenky, tak také za jednou kachnou jezdí deset kačerů a ona vesměs všechny odhání.

nejsi (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

na špatné diskusi?

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Dobře, já si s tématem sexuality nezačal, obraťme tedy list. Sice jsem uvedl lesbičku dopující androgeny(patrně si píchá steroidy), ale jen v souvislosti jak se svět v p.del obrací kvůli nenasytnosti různých podnikavců, které toto požadují po svých "sportovkyních." To samé je v americkém forbale, wrestlingu, MMA.

se (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

sexualitou začínáš pravidelně. A dost nechutně. Jsi jak utržený puberťák, ke všemu úchylný

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Nedělej ze mne nějakého sexistického mača, to se ti nepovede. Začala si o sexu sama.

jsi (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

jediný krypl tady, co o ničem jiném psát neumí

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Dřív se v nich probouzí sexualita. U mužů je to podobné. Zas mají žárlivost vůči otcům tudíž, žádný rozdíl. Dělá se z toho pomalu nuovum, ale není. To samé ovšem je i ve vztahu otce k nastávajícímu, který mu krade dceru a matky k nastávající dívce, která mu odluzuje syna. Přitom je to normální. Dívky začínají vyspívat dříve, prootže u nich to není na sílu, ale na krásu. Mladý kluk těžko může v síle konkurovat přes svou sexuální vyspělost o deset let starším mužům, kteří mají větší sílu a více svalů.

Rakato (St, 22. 1. 2020 - 17:01)

Někdo přinese společnosti užitek až po smrti (pokud je zpracován na mýdlo).

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Někdo nebo něco ?! Tělo uhynulých zvířat v kafirii, není někdo. Je vidět, že ty z venkova být nemůžeš a potrně si nikdy v létě nezažil, když kolem tebe přejel ten kafilérní vůz s plachtou, který svážel uhynulé kusy ze zemědelských provozů do mýdláren.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

O: kafileriích
------------------------------------------------------
ovšem jestli si tohoto ražení, tak v USA existuje park pro detektivy, kam můžeš poslat své tělo po smrti a oni ho naaranžují někde v přírodě a označí a budou pozorovat jak dlouho se rozkládá.

Rakato (St, 22. 1. 2020 - 17:01)

„Křivé dříví se narovná až v ohni.“ (albánské přísloví)

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Muž který nemá ohon, je bezohoun. Moje přísloví.

Reklama

Přidat komentář