Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 30. 1. 2020 - 10:01)

To bude holky dobrý. Myslim na vás taky.

Honič (Čt, 30. 1. 2020 - 09:01)

Jj. Ode mne taky. Mtmr Klárko.

Martina (Čt, 30. 1. 2020 - 07:01)

Jen tě chci s Nikolkou pozdravit. Myslím na vás a Tony má pravdu, vezmi sestru na chalupu, nakrmte ptáčky a jeďte třeba do německa na ty koupaliště,,napiš jestli jste OK. Moc děkuju

Tony (Čt, 30. 1. 2020 - 04:01)

Kašlete na to, v létě budete v Mikulášovicích a tam si musí dát na kopci Libor, aby ho tam nezlákala ke smrti ta tančící víla, která tak kdysi likvidovala mladé myslivce, co se u té hory nachomýtli. Aby to s ním nedopadlo jako s tím lodníkem na Rýně.--------------------------

"Ich weiss nicht, was soll es bedeuten,
dass ich so traurig bin,
ein Märchen aus alten Zeiten
dass kommt mir nicht aus dem Sinn.
--------------------------------
Die Luft is kühl und es dunkelt,
und ruhig fliess der Rhein,
der Gipfel des Berges funkelt
im Abendsonnenschein.
------------------------------
Die schönste Jungfrau sitzet
dort oben wunderbar
ihr goldenes Geschmeide blitzet
sie kämmt ihr goldenes Haar.
-------------------------
Sie kämmt es mit goldenem Kamme
und singt ein Lied dabei;
das hat eine wundersame
gewaltige Melodei.
---------------------------------
Den Schiffer im kleinen Schiffe
ergreift es mit wildem Weh,
er schaut nicht die Felsenriffe,
er schaut nur hinauf in die Höh.
-------------------------------------
Ich glaube, die Wellen verschlingen
am Ende Schiffer und Kahn;
und das hat mit ihrem Singen
die Lorelei getan.------------------------Nevím, co to znamená a proč jsem tak smuten, jedna pohádka z pradávných časů mi přichází na mysl---------------Vzduch je chladný a stmívá se a klidně teče Rýn, vrchol kopce se třpytí ve večerním svitu slunce------------------Tam nahoře sedí ta nejkrásnější panna, třpytí se její zlaté šperky a češe si své zlaté vlasy--------------češe si je zlatým hřebenem a přitom si zpívá píseň, a ta má dychtivý a násilný nápěv------------------------Lodník na malé loďce nepozoruje divoká úskalí na cestě, nehledí na ostré skály a hledí pouze nahoru---------------Věřím, že vlny způsobily konec lodníka a člunu, a to je v mé písni, to způsobila Lorelay.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxKlárko, dej bacha, aby Libor v létě na té Tanečnici nedopadl stejně jako ten lodník.

Gita (St, 29. 1. 2020 - 20:01)

To je bohužel závist a jen jsem čekala,kdy s tím někdo přijde. Mimoň je malé město a taková vesnice spíše. Jen je nejpitomější,že to musí odnést Nikola a trpět tím nejvíce. To je mi líto. Máte moji podporu největší a nedivím se,že o čůrání nechceš dnes psát a ani to,že jsi nemohla vydržet domů. V podobných nervech tělo reaguje u mně podobně.

Klára (St, 29. 1. 2020 - 19:01)

byly jsme venku na pizze.Niki je smutná a bojím se,že bude v pelíšku plakat,že se jí stala křivda, ikdyž to nakonec dobře dopadlo. Mamča zjistila,že to bylo proto,že tahle holka zjistila,že tady LIbor koupil domek a bude tam bydlet se mnou a s Nikolkou. Prostě škodolibá závist.

Gabina (St, 29. 1. 2020 - 18:01)

Taky ti držím pěsti. Tohle dáte! Niki není žádný otloukánek!

Jana Teplá ze … (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Výborně ! A teď se pořádně hlaďte

Návštěvník (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Tipl bych si, že Nikola, se strachy pochcala.

Honič (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

To jsem rád, že se to vysvětlilo. Neměl jsem odvahu se ptát dřív. Jaký jste měly čůrání v tom stresu?

Klára (St, 29. 1. 2020 - 16:01)

Já si musela dojít ve vlaku,protože bych to nevydržela, jak jsem byla vynervovaná. Ségra když jsem jí vzbudila a řekla jí to jak to dopadlo,tak znovu tuze plakala ale spíš z radosti,ale hned se kroutila a že musí čůrat a doběhla na WC a čůrala silný proud ale stihla to. Já to ani moc nehlídala. Dnes na psaní o čůrání jsem neměla po tom všem ani moc náladu.

Martina (St, 29. 1. 2020 - 16:01)

Klárko ani se ti nedivím. Tak už sem dnes nepiš a vezmi ségru někam na pohár nebo pizzu a večer se hodně přitulte. Třeba ještě večer bude plakat tak jí nech. Asi ta holka co to udělala jí nemá ráda, nevím,motiv je divný. Pozdravuju vás a moc na vás myslím!

Postřeh (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Nikolu asi nemají ve škole moc rádi.

Klára (St, 29. 1. 2020 - 14:01)

Niki je u mně a úplně hotová, že to na ní někdo opravdu hodil, ale že ji nikdo nevěří. Nejprve se vztekala a to u ní moc neznám a pak se sesypala a jen bulí a tak jsem s ní v pelíšku byla a teď usnula. Já tomu nevěřím. Mamča teď nfpsala,že to řešil ředitel a přiznala se k tomu jedna holka. Teda já bych ji nakopala do prdele! Je mi segry strašně líto,jdu ji vzbudit. Tohle je teda sviňárna.

Major Zeman (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

A vida, že by můj 31 případ? Jsem každopádně připraven zahájit vyšetřování!

Návštěvník (St, 29. 1. 2020 - 19:01)

:-))))))

Nástup, (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

majore. Konečně nový případ, jinak by to tu chcíplo

Klára (St, 29. 1. 2020 - 11:01)

Nikolka prý ukradla ve škole peněženku klukovi! Prý ji hledal a našli ji u ní v tašce. To není možný, tohle by nikdy neudělala. Já musím domů, omluvila jsem se,že je mi špatně. Tohle není možný. Nevěřím, tohle ona neudělá. Nikdy!!! Ta se z toho sesype. Mamče už to volali. To není možný. Ne
. Jedu za ní. To musel někdo na ní hodit.

Martina (St, 29. 1. 2020 - 13:01)

Klárko,tady se mi to nezdá. To musí být jinak. Držím palce! Myslím, že jste obě slušný dívky.

Návštěvník (St, 29. 1. 2020 - 09:01)

Ten blbec ještě nepochopil,že sem na diskuzi se píše pod pseudonymem. Ať si to přečte dozadu. Jana Studená.

Reklama

Přidat komentář