Reklama

Gamblerství

Naberte kurz (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Dobrý den Lu, jde přeci nejen o lidi, pro které je sázení koníčkem. Jak jsem zmiňovala dříve, pracujeme ve třech směrech. 1) osoby hazardem nezasažené, 2) osoby, které hrají a 3) oblast léčby a návratu do života bez hazardu. Velkou oblastí je také relaps, kdy i v těchto chvílích jsme hráčům k dispozici. Jeden z našich klientů popisoval situaci, kdy během jeho abstinence nastal relaps, a tužba vrátit se k hraní byla neúnosná. Napadlo ho, že v téhle akutní fázi pojede do léčebny. Nasedl do auta a rozjel se tam. Z kapacitních důvodů ho ale museli odmítnout a poslat domů. Nevěděl, co si počít. Přišly i myšlenky na sebevraždu. Neměl nikoho, na koho by se mohl obrátit. A právě i v takových chvílích jsme tady. Pracovnice jsou proškoleny rovněž v krizové intervenci. Nechceme, aby takové situace nastávaly – to je jedním z důvodů, proč jsme tady. Máme mimo jiné vytvořenou mapu pomoci a díky ní nasíťovanou celou ČR. Když někdo hledá pomoc, tak my můžeme nabídnout to, že pomůžeme najít konkrétního odborníka v konkrétní lokalitě. Dokonce můžeme pracovat s preferencemi klienta, aby kontakt s odborníkem byl komfortní (muž/žena). Pěkný den Jana

Lemog (Ne, 26. 1. 2020 - 16:01)

Ahoj vsem, Gulak, Kamil, otaznik, Lu, borec z lavicky, Jano.
Jano, kluci to tady pisi jasne, zazili to a vi, ze nejaka aplikace natoz propojovani svetu nebo kontrolovane hrani ja ciry nesmysl. Pokud je vas projekt urcen (NE)zavislym hracum (a pravdepodobne vubec netusis, ze ta hranice nezavislosti a zavislosti je velmi tenka a gambler , ktery je uz za touto hranici to jeste dlouhou dobu netusi, nevi , ze ma problem a ze v NABERTE KURZ maji aplikaci, ktera ho zachrani), meli byste to jasne deklarovat na vasich strankach a aktivni gamblery z vasich stranek hnat bicem, protoze jestlize jim nabulikujete, ze se da kontrolovane hrat nebo sazet, jste zodpovedni za jeho pad, ktery samozrejme dopada i na gamblerovy rodinne prislusniky, jak tedy spravne vite.......Jano, na vasich strankach prezentujes smyslenku, ze hrac by mel hrat za penize, ktere mu nebudou chybet a snad se i snazis prirovnat to k nejakemu konicku, vdyt kazda zabava neco stoji, ze....jasne, pokud si clovek v obycejnem svete rekne, ze za vikend utrati 5000 za vylet a ma za tyto sve penize zazitek , dobre jidlo, prima spolecnost apod - nebude techto penez litovat a priste pojede znovu....fajn.....pokud si gambler odlozi 5000 ktere mu nebudou v rovnez v rozpoctu chybet a uzije si za tyto penize hru a samozrejme prohraje - a sakra ated je tady ta zmena v psychice bezneho cloveka a gamblera.....gamblera samozrejme tato prohra stve a uz mu zavislost naseptava - vezmi pristi tyden na vikendove hrani 10000 , vyhrajes zpet tech prohranych 5000 a jeste neco navic.....hahaha........zavislost Jano, zavislost....precti si definici at nepises hlouposti....opravdu je pekne, ze tve nadseni pro vas projekt je tak uprimne, ale bud jsi naletela iluzi ze timto pristupem a prezentaci bludu muzes nekomu pomoci, nebo vedome s tim, ze mas zamestnani a dej se vule samana - hlasas nesmysly, ktere gamblerovi nejenze nepomuzou ale urcite uskodi. Pokud tedy opravdu myslis vazne vasi pomoc hracum, na prvni kliknuti na vase stranky by mel blikat velky cerveny vykricnik, ze kontrolovane hrani neni pro gamblery. Pokud se podobne jako ty vyjadruji i odbornici se kterymi spolupracujete, je to na odvar

? (So, 25. 1. 2020 - 09:01)

Mělo by se tedy jednat o peníze, které když prohrajete, nebudou Vám nijak výrazně scházet a jejich ztráta by neměla negativně ovlivnit Váš život.
Jak nebudou chybět, co to je za hloupost. Je jedno v jakých jednotkách se pohybujete, ale vždy je lepší si cokoli koupit, nez peníze ztratit, hodit do kanálu, respektive prohrát

gulak0 (So, 25. 1. 2020 - 09:01)

Stahl jsem si vaši apku a vzapětí smazal,doufám.že tohle financovala evropská unie,uplně vyhozené peníze,na výpočet volných peněz stačí obyčejná kalkulačka

Kamil (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Takže nevím pro koho vlastně je vaše aplikace vhodná. Chápu, že Váší organizaci )potažmo Vás samotnou) platí z fondů evropská unie a nějakou činnost musíte vykázat, ale "abstinujícím gamblerům" spíše můžete ublížit než pomoci.

Kamil (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Abstinující gambler "opět aplikaci" nevyužije, protože se bude jakémukoliv sázení vyhýbat "jak čert kříži", protože ví, že by snaha o kontrolované hraní skončila nekontrolovaným hraním do poslední koruny.

Kamil (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

"Gambler" ve své" bláznivce" také nevyužije nějakou aplikaci pro "kontrolované hraní." Bude plně zaujat hrou, myslet si, že je "mistr světa" a on sázkovou kancelář přeci "přechytračí." Bude hrát dokud vše neprohraje.

Kamil (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Tak samozřejmě je spoustu lidí, kteří v mém okolí sází kurzové sázky, problém se sázením vyloženě nemají - neprohrávají tam veškeré své úspory. Ale i tak nad tím ztráví spoustu času, každou chvíli koukají do mobilu, stěžují si "že jim to uteklo o zápas", atd.
Sázení jim bere spoustu času, který by mohli využít smysluplněji,ale je to jejich věc.
Takový člověk však bere sázení jako svůj koníček a určitě nebude mít potřebu používat nějakou aplikaci na "kontrolované hraní."
¨

Ups (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Dnes
18:00
Pardubice - Kometa Brno

Výsledek zápasu: Remíza
4.30
Skupina B
3.90
Dnes
18:00
Olomouc - Sparta Praha

Výsledek zápasu: Remíza
3.90
Skupina C
2.94
Dnes
18:00
Liberec - Karlovy Vary

Výsledek zápasu: Liberec
1.47
Dnes
18:00
Kladno - Litvínov

Výsledek zápasu: Kladno
2.00
Skupina D
2.20
Dnes
17:30
Zlín - Mladá Boleslav

Výsledek zápasu: Zlín
2.20
Skupina E
4.20
Dnes
17:30
Vítkovice - Hradec Králové

Výsledek zápasu: Remíza
4.20
Skupina F
4.25
Dnes
17:30
Plzeň - Třinec

Výsledek zápasu: Remíza
4.25

Ja mám dnes naloženo toto. Maxika, ale nelozeno!

Ups (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Kurz 1,1 a 1,46 to děkuji, ale to je špatná hodnota. Do toho nejdu

Lu (Pá, 24. 1. 2020 - 20:01)

co máš proti Zverevovi?

bude to budoucí světová jednička
má v sobě to co Nadal Federer a Djokovic dohromady!

Ups (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Ty trouba, nic, to bylo na ty kurzy. Nemaji hodnotu, kurz di 1,5 nema prostě hodnotu, maximálně s dobrým infem. No, asi to nema cenu, proto jsi minus moc penězi

Lu (So, 25. 1. 2020 - 09:01)

kdo ste v Brně místo hraní kupte nějakej rohlík borcovi jak spává na lavičce přes noc u Janáčkova divadla - taková terapie-..

Borec z lavičky (So, 25. 1. 2020 - 09:01)

Kašlu ti na rohlík, nějaké chlast naval

Lu (Pá, 24. 1. 2020 - 12:01)

Tak mi neschválili půjčku 100tisíc v bance štve mě to měl sem ty zápasy sestavený pěkně. No beztak bych o to časem přišel. Už tak to stačí dluh 431tisís a splátka 8600

Ups (Pá, 24. 1. 2020 - 14:01)

Co jsi měl namyšlený za zápasy, hod tip

Lu (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

volejbal ten už vyšel no ještě Novosibirsk volejbal dneska a pak bych asi dal Zvereva že porazí Verdasca

Ups (Pá, 24. 1. 2020 - 10:01)

Lemog, tobe to asi začalo chybět... :)

Lemog (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Jano, duvera k odbornikum.....je otazka, jak kdo vnima obdornika na tuto problematiku. Dr. Nešpor a dalsi lekari, venuji-ci se intenzivne profesne teto problematice - ano, to jsou odbornici....Ja jsem se nechtel jit lecit, studoval jsem z dostupnych materialu charakteristiku sve nemoci...venoval jsem hodiny a hodiny tomu abych zjistil, co se mi to stalo, jak je mozne, ze delam veci, ktere nechci delat, jaka entita ovlada muj mozek a hledat jsem navody k reseni...az jsem nasel odborniky - a to abstinujici gamblery, kteri presne vedeli co prozivam a dokazali nasmerovat.......zoufalost z toho, jak silna je zavislost a uz snad do konce zivota jako pitomec budu odnaset sve penize do herny a majitel herny si bezpracne bude uzivat......Nasel jsem VIRU....nasel jsem autenticke pribehy gambleru, kteri dokazi abstinovat a plnohodnotne zit i v zivote po GAMBLU. Tim, ze jsem uveril, ze se da vystoupit z toho pekla, tim jsem se pomalymi krucky dostaval k vymysleni opatreni, ktera v jsou v zacatcich abstinence nezastupitelna a ten kdo je podceni, nemuze pomyslet na uspesnou abstinenci. Viru v to, ze se da zit a nehrat mi nejvetsi merou dodal jeden zdejsi tehdejsi diskutuji a prestoze jsme se pozdeji nazorove v beznych vecech rozchazeli, byl to on, abstinujici gambler, ktery v te dobe nehral asi 2 roky a ja uveril, ze i ja muzu abstinovat, ze se ten kruh da protnout a vystoupit do toho tveho bezneho sveta. Propojeni bezneho a gamblerskeho sveta je nesmysl, zadny gambler nedokaze kontrolovane hrat

Lemog (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Jano, zadne penize na hru bokem jsem si nenechaval, pokud chce gambler zacit abstinovat, musi udelat opatreni s penezi...v mem pripade to znamenalo, ze jsem si nechal napr na dva tydny 2000 hotove, zbytek putoval na ucet, ke kteremu jsem mel k dispozici kartu a jak znamo, kartou se da platit uz temer vsude.....V mem pripade byly ony 2000 v bezpeci, za tuto castku bych nesel hrat, byl jsem zvykly na vetsi obnosy.....ale to je individualni...vseobecne se doporucuje abstinujicim gamblerum nosit u sebe minimum, napr 100 kc ......Aby gambler mohl uspesne abstinovat, potrebuje si vymyslet soubor nekolika individualnich opatreni, ktera zabrani recidive....neni na to univerzalni navod....kazdy je jiny se svymi specifickymi vlastnostmi, zazemim, praci, konicky apod...tato opatreni musi bezpodminecne nekompromisne dodrzovat ..potom je nadeje na uspesnou abstinenci.....A ted si Jano predstav, zue to tohoto odhodlani abstinovat najednou , z niceho nic, v setine vteriny uderi craving takovou silou, ze se muzes zblaznit a pomyslne mlatis hlavou do zdi jen aby jsi nesla do herny....craving se da samozrejme prekonat ale kdo ho nezazil, nemuze pochopit tu silu....u nekoho muze trvat 5 minut, u jineho hodinu....u me v poslednich zoufalych pokusech nehrat, nez jsem vymyslel sobe na miru onen zminovany soubor opatreni.....drzel craving treby tyden dokud jsem nepodlehl....,,.dokazes si predstavit, ze aby se ti ulevilo, vezmes 20000kc a jdes je dobrovolne nahazet do automatu abys u sebe nemela zadne penize.....ulevi se ti, craving zmizi a tyden jsi hladem do vyplaty....ale v klidu??? Vzdyt vy v te vasi neziskovce vubec nechapete, jakou silu a zaludnost ma zavislost.....nevim co tam mate za odborniky na zavislosti ale pokud nekdo z nich propaguje pro gamblery kontrolovane hraji ....to je trestuhodne......gulak vi, o cem pisu.....Gulaku zdravim, je fajn ze abstinujes

Reklama

Přidat komentář