Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Já bych se s ní bála setkat:)

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Zvykla by sis, tak jako si zvykl Ota. Nakonec si každej zvykne :-)

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Stejně je to legrační, mě to připadá, jako když dají koníkovi na hubu pytlík s obrokem.

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Sanny zlatý čtyři okna co mám já. Tak mě napadlo, že bych se u tebe asi uchodila. Já vyrazím za nějakým účelem do jiné místnosti a v průběhu pochodu zapomenu pro co jdu, tak se musím vrátit a pak si vzpomenu.

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Mio, tebe jsem se chtěla zeptat, jak je to letos s krtkama? My s nimi bojujeme každý rok, letos jsme tam nebyli od listopadu a prej jsou kvůli počasí komplet přemnožený...

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Lallo, krtci řádí jako černý mor. Mám obavu, že se nejen přemnožili, ale navíc bud posilují nebo hodně vyrostli, protože krtince jsou veliký, takový nikdy nebyly. Kamarádka jim tam nastrkala nějaký tabletky proti krtků, druhý den byly vyhrabaný a odhozený z krtince. Já mám zatím pokoj. Já mám po zahradě takovou vychytávku, na tyčkách udělaný takový větrníky z pet lahví a jak trošku foukne vítr, tak se točí a dělají rámus. A ty potvory to asi nemají rádi. Jenže hrabošlům to zase nevací a tak mám občas zahrádku jak podminovanou.

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Tak přesně to jsem slyšela. Jen s tím rozdílem, že se vůbec nemuseli přemnožit, ale že ten bordel metrových krtinců udělá ten jeden zmetek co tam "bydlí" protože půda prostě není zmrzlá tak řádí. my to hubíme nějakou zahrabanou chemií do těch uliček, ale je to boj. Teď jsem koukala jako puk:), když nějaký ekolog radil chytit krtka do nějaké trubky a živého ho hodit třeba k sousedům na zahradu. No chápeš to??….To zas budou vyžraný cibule narcisů ach jo

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Tak ten ekolog je asi na palici. Tohle mě někdo udělat, tak ho umlátím lopatou. Oni ti krtci jsou asi hodně smradlaví, protože pejsek loví myši, vyhrábne je, zakousne, odhodí, ale krtek ji vůbec nezajímá, jen si odplivne a jde dál. Jo krtci a slimáci, to je věčný a marný boj.

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Mimochodem, včera jsem ve městě viděl borečka s rouškou. Přitom roušku má nosit především nakaženej. Těžko říct, jestli to funguje preventivně. Každopádně oligarchové podnikající v byznysu s ochrannými prostředky si mnou ruce :-)

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

K rouškám. Ano, u Sarsu to bylo tak, že letušky v letadle nasazovaly roušku tomu, kdo vykazoval příznaky infekce. U tohoto viru se houby ví , neví se, jestli se přenáší jen tím, že na tebe nakažený flusne nebo i vzduchem, dotykem. navíc je nakažkivý i v inkubační době . Takže ode dneška mají někteří provozní zaměstnanci, kteří komunikují s cestujícími vyfasovány roušky. ….Jiná věc je, že Číňani se sem nedostávají jen letadly ale různými busy, když jezdí nějaké ty poznávací zájezdy po Evropě....Jinak souhlas s Alešem, novináři se tetelí blahem hovada

byla (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

informace o rouškách - jejich účinnost je 2 -3 hodiny. Nebylo sice řečeno proč, ale dá se odvodit od vlhkosti, která se uvnitř roušky hromadí dýcháním. Prý jsou roušky platné hlavně nakaženým, aby nešířili tu obludu mrňavou čínskou

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Ano, ale to mluvíš o těch klasických rouškách, které měly složit právě jen k převozu nemocného k lékaři. Ty nové, o kterých mluvím já jsou jaksi sofistikovanější, víc toho umí. Škoda, že nelze vkládat foto

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Já jsem už viděla na netu reklamy na roušky, v různých barvách aby ladily s oblečením. To jsem čučela jako tele po první ráně. Neobjednala jsem si, khaki neměli :)))

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Ten chlápek měl modrou, slušela mu, ladila mu s očima. Prvně jsem si myslel, že je to japonský turista, ale právě ty oči prozradily, že je to dobře informovaný evropan :-)

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Jen aby se z toho nestal modní hit. Roušky ve všech barvách, v různým provedení. Ještě, že vesnice jsou tak trochu pozadu, než se to dostane sem potrvá to nějaký rok.

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Určitě se z toho stane móda. Lidi budou mít na rouškách různé motivy. Houbaři a turisté budou mít právě tu tvou khaki, dámám ve společnosti budou ladit s róbou a nezapomene se ani na naše nejmenší, jejichž roušečky budou mít potisk s oblíbenými pohádkovými bytostmi :-)

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

A hádej, jaký potisk tam bude mít Milu?

Sany11 (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Mio, Ty jedes ! :D No napadlo me neco. Takova perlicka, tuhle jsem videla hezky svetr, mel prijemne barvy , takovy pastelovy, s drobnym vzorem, pak jsem se podivala bliz a ony to byly namoudusi kosoctverce a jeste mely i tu carku uprostred. Tak jsem si rikala, to by asi v Cechach neproslo. Ale manzelovi jsem ho ukazovala a on to nezna.:D To je asi ceska specialita. Jo a mas pravdu, taky se nabeham. :D

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

FUCK JOB

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

palec nahoru :)))))

Reklama

Přidat komentář