Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 26. 1. 2020 - 18:01)

Oto nic mi neříkal,my jsme o tobě nemluvili.Ale buď rád že si to neviděl dneska.Začli jsme že na to pujdem ale byl nějakej změklej,nestál mu dobře a ještě naopak měknul.A když ho horko těžko zasunul tak po pár pohybech vyklouzl a konec,po sexu.Nevim co to mělo být! Sám říkal že neví proč,tak já nevim! Pěkně mi to nasralo.A nenahradil mi to nijak,nechal mě nedodělanou a bez sexu.Přitom já ho pak dodělala ručně,musela sem hodně rychle kmitat rukou aby to fungovalo a udělal se.Teď se dalšího sexu bojim aby se to neopakovalo a ani na to už s nim nemam chuť:-( Je mi hnusně,bych brečela ale Antidep.mi nedovolí to pustit přitom pocit mam na pláč.Přijde mi zas všechno ztracený nebo jak to říct.A ještě do toho jen zprávy o tom viru.Stačí co mam sama! Tak mi vydrželo být dobře jen měsíc a stejně i s práškama to na mě leze zas:-( Jen nemam nervozity a ataky to je vše.A jak se cítíte vy ostatní? A Alešku jak byla ta dvacetiletá vypatlaná,co dělala? Ty si zvyklej na různý povahy,ta tvoje holka byla taky složitá tak co že tahle byla ještě horší? A nevyplatilo by se ti spíš knížky pujčovat když tak rád čteš?

Miluno, (Ne, 26. 1. 2020 - 20:01)

kdy jsi se naposledy koupala? Už si toho všimli i povídkáři. Ani se Sergejovi nedivim

Miluna (Ne, 26. 1. 2020 - 20:01)

Tak to mi povídkáři nepochopili.Psala sem že se myju téměř denně.Jen někdy jeden den maximálně dva vynecham a myla sem se dnes právě před sexem takže to mnou nemohlo být.Vim jen že měl delší směny v práci.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 19:01)

Jdi do práce. Přijdeš na jiný myšlenky a Sergej nebude mít doma babu, co se jen válí. To by časem odradilo každýho chlapa.

-Aleš- (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Die, ty se směješ, ale já už nemám kde brát, vždyť ony jsou už všechny v kriminálu! Včera jsem na doporučení nabral jednu 20 letou, ale ta byla tak vypatlaná, že jsem dal otočku a zavezl jsem ji zpátky. Ty nový holky nestojí za nic a stará garda to už nedělá nebo je v chládku. No nic, teď jdu k Vietnamcům na nudle a pak se půjdu projít sem

https://www.gotobrno.cz/misto/hady/

abych nasál tu správnou postapokalyptickou atmosféru.

Mia 22 (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Ted mě napadlo, asi jsem vás zmátla tím, že jsem o bytovce psala jako o baráku. My jsme zvyklí tomu zde tak říkat.

Mia 22 (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Asi jsem se někdy blbě vyjádřila. Ale bydlím na okraji vesnice, na takovým trochu kopečku, nejbližší světlo je 20 metrů a ještě ho stíní vzrostlá jedle, takže bez baterky se opravdu nedá. Kolem pole a les je tak 10 minut cesty. Ti pavouci asi ve sklepě jsou, nevím, roky jsem tam nebyla, já mám na chodbě komoru a ta mě stačí. A ti sousedi byli v minulým životě asi sysli, páč sklepní prostory jsou zarovnaný vším možným , ale musí to do tří týdnů všechno vyklidit. Zahrádku mám od družstva, je to 528 metrů čtverečních a mimo keře tam mám jen ten ořech. Oni nechtěli, aby jsem tam sázeli stromy, protože v případě zrušení zahrady by to byl trochu problém s odklízením.

Die (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

To je dobry ta sexuální asistentka))
To aspoň ušetřís

-Aleš- (Ne, 26. 1. 2020 - 09:01)

Já taky patřím k těm, kteří měli za to, že Mia bydlí v domku na okraji vesnice kdesi u moravskýho krasu. Ona jednou psala, že se jí drolí zápraží a to bývá u starých domků, ale teď zjišťuju, že i bytovky mají zápraží :-) Já sice bydlím v domku, jistotu dožití tady ale nemám, protože moje je jenom 1/3 a pokud se bráchové rozhodnou dům prodat, tak budu muset balit kufry. To je moje noční můra, protože to tady miluju. Tady je to jak na vesnici. Ale nemá cenu stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Jinak u mě nic moc, protože moje sexuální asistentka někam zmizela, zřejmě ji zavřeli, takže nemám povyražení. Abych tedy zahnal chmury, tak jsem si koupil dva horory od S. Kinga, vyplázl jsem za ně skoro 800 Kč, ale mám o zábavu postaráno.

Lalla (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Aleši, neplatí stále, že při prodeji domu s několika spoluvlastníky, musí prodávající nabídnout prodej nejprve tobě?

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Že by Aleš byl tak za vodou a vyplatil z domku dva bratry? Nevím, nevím..

-Aleš- (Ne, 26. 1. 2020 - 11:01)

Máš pravdu, ty peníze nemám a zadlužovat se rozhodně nechci. Ale jak píšu, zatím nebyl náznak že by to chtěli prodat. Jenom se bojím, že až bráchovy dcery dorostou, tak se budou chtít zabezpečit. Ale snad je to jenom moje představa a realita bude ke mně milosrdnější.

Fernando (Ne, 26. 1. 2020 - 02:01)

Miluno, to je zajímavý - my dva jsme měli stejnou představu o bydlišti Miy! Vůbec mě nenapadla bytovka, ale nějakej domeček v přírodě s velkou zahradou a tmavým lesem okolo, kde je po večerech sama, jen se psem a pavoukama ve sklepě, vitr honí spadané listí, návštěva se bez baterky neodváží, do vesnice daleko a do města ještě dál... Možná za to může Mia sama, jak popisovala ty přípravy na zimu... - A Lalla jako autorka "redakční povídky" mně teda nepřipadá; nevím přesně proč, ale zkrátka ne. Jednak mám dojem, že to píše chlap, a potom - ano, Lalla je vtipná, ale jinak: i ve srandě jasná, přímočará :) - A nevím, co furt tady máte proti počasí! Vždyť je to krása: tady bylo celý den tak hezky zataženo, trochu londýnská mlha, žádný déšť ani vítr, naprostý klid a tajemno jak v detektivkách...do tohohle pustit slunce, tak se zvedne akorát ledovej průvan v ulicích, papíry a igelitový pytlíky a vaše procházková idyla je pryč. Ovšemže miluju léto a teplo, už jsem to tady psal, ale i teď je hezky. Příroda odpočívá a město žije. :)

Ota (So, 25. 1. 2020 - 22:01)

Říkal ti to Milunko Sergej? Psal mi že už na to kašle mezi náma, že už nechce nic! Nevim co najednou otočil? Jsem z toho nešťastnej.Co budem dělat nebo co si vůbec myslíš ty jestli ti to taky řekl?

no (So, 25. 1. 2020 - 22:01)

Sergej to asi bral jenom jako dočasné povyražení kvůli Miluně, ale Miluna je jeho holka a ty jsi zachtěl víc. Nedivím se, že se nechce o ni dělit. Možná mu nedělá dobře ani ponižování jiného muže, to se taky líbí jenom Miluně. Sergej se začíná vzpamatovávat, do čeho se dostal a nechce to. Teď budeš muset počkat, jak se Miluna rozhodne.

Ota (So, 25. 1. 2020 - 22:01)

Myslim že máš pravdu že to bude takhle jak píšeš.To je ale pro mě hodně špatný.Myslel jsem že už budu konečně šťastnej že se mi mění život.A že jsem s mym ideálem ženy získal i skvělýho parťáka a on si to takhle rozmyslel.No jsem z toho úplně špatnej.Nevim co mám dělat.

no (So, 25. 1. 2020 - 23:01)

bylo by dost vyjimečné, kdyby v tom pokračovali. Něco jsi zažil a vzpomínky ti zůstanou, ale měl by ses v životě zařídit bez závislosti na těch dvou. Podívej se na to realisticky : Sergej se o Milunu stará, aspoň byli impulsem k tomu, abys zvětšil úvazek a za čas se možná osmělil někoho sám oslovit. Co já vím. Jiní UK kamarádi ti zůstanou, ne?

bianka (So, 25. 1. 2020 - 20:01)

Aha, tak to jsem nevěděla, nečetla. Ale prasáci asi jsou, jedí i syrové maso, tak to může být.

Miluna (So, 25. 1. 2020 - 21:01)

Jo právě ty hady a netopýry nejspíš taky jedli syrový.

bianka (So, 25. 1. 2020 - 20:01)

Milu, ta nálada může být také způsobena počasím, nebo potřebuješ nějakou změnu, zajít se Sergejem třeba na pivko. Jinak ten vir není z netopýrů a dělá se opatření, aby se to zastavilo. Je to taková chřipka, která napadá oslabené lidi a ti chytnou zápal plic a třeba to nevydrží....Já kouknu na nějaký film, nebo zalezu do peřin, také jsem nějaká uondaná.

Reklama

Přidat komentář