Reklama

Muži v dámském prádle.

Jirko (Čt, 28. 12. 2017 - 18:12)

Mohu ti z vlastní zkušenosti potvrdit, že je spousta idiotů kteří to nemohou přenést přes srdce proto, že ti ty prsa závidějí. Těch slepiček co jsou placatý a tolik by si přáli mít taky prsa jako ostatní ženy a tady existují muži kteří mají ženská prsa. Pro ně je to doslova urážka která je doslova irituje a proto tolik kolem sebe kopou. Všichni mužští jsou pro ně úchyláci!

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

Jak spravne Madam pisete...To melo byt,ze by se me libilo mit prsa.

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

ale bylo by super si to na...Chapu Vas a nejste sama, ktera by si to chtela vyzkouset. Ja bych chtel take vyzkiuset mit pipinku a asi bych si ji nechal naporad a take by se ne libili mit prsa.

lena (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

ale bylo by super si to na třeba na 24hod vyzkoušet, co? ;)

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

Pindour není trapnej,...Jak spravne Madam pisete "obcas". Ale urcite ne naporad.Ac ma pipinka take problemy a nemyslim tim pouze menzes.

lena (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

Jsou vic nez my. Zavidim jim...Pindour není trapnej, hlavně když pevně stojí. Občas bych si ho přála taky mít. Na honku je to lepší.

soudruhu (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Jsou vic nez my. Zavidim jim...buď rád,že jsi rád

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

že nejsi normální muž,...Jsou vic nez my. Zavidim jim pipinky i nadra. My mame trapne pindoury a varlata.

Ale musíš taky (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Hello kitty kalhotky mam a...že nejsi normální muž, ale submisívní tranďák, který mimo jiné nosí menstruační vlojdy a holky považuje za nadřazené bytosti.

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Hello kitty kalhotky mam a svrchni pradlo nosim pouze damske dziny, ale ne vyrazne znatelne. Jsou sice elasticke, s nizkym krokem, malyma zadnima kapsama a hodne kratkym poklopcem, ale pod delsi zimni bundou to nejde poznat

18 (Čt, 28. 12. 2017 - 13:12)

Kdo zakazuje?Třeba dnešní...to je pěknej kec. Když budeš chtít, tak můžeš jít "naostro". Nebo si vzít růžový hello kity kalhotky. Nikdo nic nevidí, nikdo nic neřeší. Když jseš odvážnej, a vezmeš si něco viditelnýho na venek, tak ti to taky nikdo NEZAKÁŽE, maximálně se lidi ohlídnou. Zakázaný je jedině jít nahej do ulic. Jinak je to na uvážení každýho jedince, co si vybere.

Ja9 (Čt, 28. 12. 2017 - 11:12)

Kdo zakazuje?Třeba dnešní móda ...

? (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Já v tom rozdíl nevidím?...Nesměly?? A kdo vám to zakazuje?

Pro O.K. (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

Já v tom rozdíl nevidím? Já si nosím co mě vyhovuje a nikoho s tím neotravuji! Jenom si myslím, že po tom co nosím nikomu nic není. To se jenom tady nějaká zdivočelá feministka dožaduje, aby jsme nesměly nosit co určeno jest pro ně ale už nějak zapomíná, že pro ně tento zákaz neplatí!

O.K. (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

My se spíše potřebujeme...Já si taky nosím, co chci. Ale rozdíl mezi námi je v tom, že s tím nikoho neotravuju na veřejné diskuzi.

? (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

My se spíše potřebujeme zbavit lidí kteří se nemohou smířit s tím, že už nemohou někomu něco nařizovat nebo zakazovat! Co kdo nosí je jen a jen jeho věc a nikdo nemá právo mu strkat svůj rypák do jeho kalhotek a jeho prádla. Kdy už to konečně tito lidé pochopí!

BUDOUCTNOST PAT (St, 27. 12. 2017 - 20:12)

LIDI ZIJEME V 21.STOLETI,A TO CO KDO NOSI,VAZNE NERESIM,JE TO KAZDEHO VEC,JA NIKOMU NIC NEZAVIDIM,NIKOHO NEMORALIZUJI,PRIJDE ME TO UBOHE A PRIMITIVNI.LIDI BUDTE STASTNI A ZBAVTE JSE PREDSUDKU,A BUDE VAM DOBRE.

irča (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

Nosím také dámské kalhoty a dámská saka. Pánské mají jiný střih.
Trenýrky ženy nenosí, nosí kalhotky.

žena (Út, 26. 12. 2017 - 13:12)

Tady píšete že co je...Já nosím dámské kalhoty. Kilt je na některých chlapech sexy, ale v čr to je spíš výjimka to vidět na ulici.

jarda (Út, 26. 12. 2017 - 13:12)

Co je určeno pro ženu má...Tady píšete že co je určeno pro ženu má nosit žena. Proč tedy nosíte Vy ženy pánské věci? Jako například pánské kalhoty, trenýrky a jiné věci. Proč nechodíte oblékány jako ženy?! U mnohých z Vás žen zezadu nepoznám jestli se jedná o ženu nebo muže. Bohužel to někdy není poznat ani zepředu. Sám rád nosím sukně kilty.

Reklama

Přidat komentář