Reklama

Obřízka

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

Jak napsal natvrdo webmaster jednoho serveru, že někteří nenasytní pediatři od stejně nenasytných urologů za to berou provize. Mám některé tyto urology, kteří hrubě porušují lékařskou etiku zadokumentované, jejich jména si však zveřejnit nedovolím, protože v ČR nemám na rozdíl od Německa žádné právnické krytí.

Martin (Út, 21. 1. 2020 - 05:01)

Fajn, šetrná metoda náhrady obřízky žádná....jenom další hloupé pokusy zazdít diskusi a ještě více prohloubit tuto žumpu. Díky za potvrzení vyslovené doměnky, že jsi Tony ten největší fejk na českém internetu! Teď už to musí být jasné všem! Pěkně jsi se odkopal. Jsi průhledný jako prvok.

Zkoumal (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

On sám používá jakéhosi lékaře k falešné propagaci předkožky, kdy se jedná jen o jiný zákrok směřující k jakési zbytečné činnosti uvolnění nikdy neuvolnitelné fimozy, který gin nazývá "zachováním předkožky" . On ale neví nebo ze sebe zas dělá blba, že cílem NENÍ UVOLNĚNÍ PŘEDKOŽKY, ALE cilem obřízky je UVOLNĚNÍ ŽALUDA , aby se stal trvale uvolněným a obnaženým. Což je ten největší benefit obřízky směřující k oplodnění ženy. Předkožka může být příčinou neoplodnitelnosti ženy. Ale o to ginovi nejde, neboť jeho cílem je učit chlapečky se za ni tahat, což je jeho vlastní zkušenost a úchylka.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 06:01)

Tím mě jenom utvrzuješ, že jsi Zkoumal. Petr, který psal na obrizka.webnode, tam dosvědčoval, že se mu podařilo zatočit s fimózou pomocí mastí až ve svých 32 letech.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Tys tam oxidoval taky, Tony s čárkou za jménem si pamatuju.

Tony, (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

A ty chodíš aj na také ? Tie nechcú být bez plindu.

Tony, (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Halútajú ševci,by okornili sicnu , halútajú z pórky pak bez róry penisem zabachčiť móžú.
Já kalbichem bez plindu nejsú za tasem.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Zase to vypadá, že mi někdo ukradl jméno, ale on má za tím jménem čárku, to dělal i na čůrajících dívkách.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Já mám z toho fejkaření akorát srandu. Zkoumalovi se podařilo tím fejkařením tuto diskuzi úplně zazdít.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 22:01)

Hm. Ať to zase admin radši smaže.

Jakub (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Tady si to už začínám myslet já taky. A to jsem dřív měl Tonyho za vzor.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Ty jsi fejkař. Vůbec nevíš, kde bydlí sestra pravého Jakuba.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Díky za potvrzení mé domněnky, že stejně jako Zkoumal, je i Tony výplod několika lidí, kteří tady z toho mají akorát legraci. Říkal jsem si to už dřív, že tohle není možné, že někdo takový - tolik hloupý, tolik zatrvzelý snad ani nemůže existovat a že on sám je ten největší fejk na českém internetu.....

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Je pravda, že mi občas ZKOUMAL ukrade jméno a načmárá tu pod mým jménem fejk.

Znalec (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

!!!!

Znalec (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Martine za Tonyho zde píšou tři lidi. Takže nevíš komu odpovídat.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Nejsem Zkoumal ani nekonzistentní, pouze ty sis spojil několik lidí do jednoho a navíc někdo jiný se tady podepisuje taky Martin! Uveď dvě šetrné, plnohodnotné a funkční náhrady obřízky, pak ti dám pokoj! Neuvedeš ani jednu, protože prostě nic takového není.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Ale je, proto ti pro tvou zatvrzelost nevěřím.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

*Tvé příspěvky jsou nekonzistentní a postrádají celkovou logiku.*---------------Druhá oprava------------Tvé příspěvky NEJSOU konzistentní a postrádají celkovou logiku.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

*Pokud mně vehementně tvrdíš, že jsi Zkoumala vymyslel*----------oprava: mělo tam být,----------že jsem si Zkoumala vymyslel.

Reklama

Přidat komentář