Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zdena (Pá, 10. 1. 2020 - 14:01)

Jen ať ji Libor příliš nenutí. Sice s Liborem už není taková citlivka, ale to křehké jádro v sobě stále má. Ta holka se taky z toho může složit ale ne tam přímo,ale následně. Nechci z ní dělat chudinku,ale jako máma od dcery tohle vnímám dost silně a pokud má strach,že by jí mohl někdo poznat nebo,že tam jsou kamery, které tam asi určitě mají,ale na WC a sprchách bych si tipla na 100 procent že ne, tak ať je Libor opravdu tolerantní a počká třeba na příště.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

Marti dáš mě ??Jsi hezká ?

Klára (Čt, 9. 1. 2020 - 15:01)

Gabino děkuji, přišla jsem ze školy a budu chvíl doma se ségrou a Libor přijede navečer a půjdeme se podívat na domeček jak se tam pracovalo přes den a pak asi někam ven posedět. Teď jsou po vánocích všednější dny a takový větší stereotyp, ale dnes jsme šly s kamarádkou a čůraly jsme venku ale jinde než u viaduktu ,ale u parku pod stromem a viděl nás nějaký pán, ale my jsme si ho všimly pozdě,ale dělal jakoby nic s pokračoval dál. Kámoška to trochu stopla a dala si před pipinku ruku a pak čůrala dál , já jsem to nechala být jen jsem si dala nohy k sobě a tak trochu jsem si počůrala kousek stehen, ale jen málo. Bylo teplo, ale pršelo a tak jsme šly rychle domů a teď si vařím čaj s medem, někdy si dám i kafe,ale ségra chtěla taky čaj, tak jsme si daly spolu. Mamča už s Liborem vyzkoušela včera poprvé nové auto ale je z toho ještě stále vyklepaná a nemůže se z toho dárku vzpamatovat a o víkendu chce poprvé jet s ním s námi na chaloupku nakrmit ptáčky. Libor by zase rád pokud bude mít čas jel s námi a chtěl by do Schandau se koupat,ale já po tom odhalení se bojím a ségra ta už se odblokovala a klidně by jela,asi já jsem jediná,co jsem tím nejvíce zasažená, takže uvidíme.

Martina (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Já bych se tam do lázní nebála jet, víš, ono se až tolik nestalo a zákaz tam nemáte jen to nenechte zajít tak daleko, abyste zase skončili spolu někde v koutě a tam si užívali. Ale to si myslím, že jste už odnaučení napořád. Neboj se a pozdravuju do pelíšku tebe i Nikolku, ale jak jsi psala asi teď spinkátepřes týden každá u sebe.

Klára (Pá, 10. 1. 2020 - 06:01)

Marti, já se přesto bojím, pro holku je takové odhalení strašné a co když tam byly kamery a teď nás tam každý pozná? Včera jsem nemohla usnout a myslela jsem na to. Písnu později, musím do školy a ségra už je na snídani. Spinkáme každá u sebe,ale já ji jdu dát na dobrou noc pohlazení nabo ona přijde ke mně,ale přes víkend budeme asi u sebe ve společném pelíšku.Dnes jsem měla ráno hodně plnou pipinku a čůrala jsem na záchodě dlouho,ale nebolelo to. Niki ta už byla dřív vzhůru a něco s mamčou chrula v kuchyni a na záchodě byla asi pře de mnou sama.

Martina (Pá, 10. 1. 2020 - 12:01)

Kláro na záchodě určitě kamery nemají a jestli vás někdo viděl, tak vám může spíš jen závidět,že se máte rádi a to mohla být jen ta osoba,co vás načapala. Neboj se.To bude dobrý a když to zvládneš užiješ si hezký den ve vodě. Já pojedu do Mariánek na konci ledna ale jen na tři dny,ale taky se nechám opečovat třeba kosmetikou, masáží ,vířivkou a tak.

Miška (Čt, 9. 1. 2020 - 05:01)

tyhle legrácky na mou osobu jsou nechutné,a někdo zase píše za mně. Nijak jsem se nepočůrala ani trohu a to je odpověď pro Honiče. Na vás ostatní kašlu,co si jen děláte provokativní srandičky.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 02:01)

Ten je zcela mimo, jako je mimo mimoňské náměstí.

Já z Mimone. (Čt, 9. 1. 2020 - 00:01)

Klára, na jaké ulici je ten tvůj a Liboruv dům?

Klára (Čt, 9. 1. 2020 - 06:01)

Více napíšu později, ale odpověď pro šťourala - jestli jsi z Mimoně tak víš,že ten dům byl na prodej a je stále v ulici Zahradní. Ona se tady více prolíná do několika směrů.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 09:01)

Nenapsal jsi toho uz dost?

Martina (Čt, 9. 1. 2020 - 09:01)

jestli myslíš Kláru tak naopak ,jen ať píše dál. A to si myslím nejen já,ale hodně ostatních,co ji sledují, včetně Libora, Nikoly, Mišky a daších. Jestli myslíš sebe, tak dnes už je pozdě na to abys přestala otravovat slušný lidi a dělala z holek kluky. Nebo jsi sama v nepořádku?

A (Čt, 9. 1. 2020 - 10:01)

Sedim v cekarne z xoktora a blbe mi je hodne. Spokojena, pani? Jeste nejakou tvoji zlou slinu?

Gabina (Čt, 9. 1. 2020 - 10:01)

Klárko,příjemný den!

? (Čt, 9. 1. 2020 - 10:01)

...???, blbej den?

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Jestli je něco nechutný tak je to láska autorů k zánětu močáku. To se pozná chlap.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Jako vždy mokré a zase nastydlá

Honič (St, 8. 1. 2020 - 16:01)

A počůrala ses trochu nebo si to stihla stáhnout kalhotky suché?

Miška (St, 8. 1. 2020 - 14:01)

Čurala jsem venku a nemohla jsem to vydržet. Asi jsem nastydla včera v bazénu.

Martia (St, 8. 1. 2020 - 11:01)

Míli,tyhle provokatér ignoruj. Ony nevědí co píší pár hodin před tim a jen provokují.

Reklama

Přidat komentář