Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Jako existuje sexuální kastrace u sexuálních mužských deviantů, která je zbaví mužských hormonů , tak tyhle lesby si cítí potřebu píchat mužské hormony, aby přišli o ty své ženské, takže to je terapie.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Ovšem dnes to buzeranti opravdu táhnou. Vyletí jak čertíci jako první, zvednou vlny a už jede propaganda krajní pravice, přihřejou se a zviditelní hošani v sutanách a katolická lidovecká strana, do toho lidkoprávní obranářky z ČSSD a TOPky a kategorické ne od Komunistů. Nakonec se postaví radar, aby jakoby vyhrála ta gay aktivistická část. O to nakonec jde, prachy, děvky, chlast a zbraně co to pohlídaj, aby to šlo do kapsi těm jedněm.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Blázen žárlí až umírá,
holku krásnou neuhlídá,
blázen neví, co ví celej dům,
co každej přeje žárlivcům.
--------------------------------
To bylo umění a ne těmi buzíky přeplněná tv. Jsem se koukal na prastarý devadesátkový pořad Áčko a tam byl ten příšerný bezcharakterní gay a tlučhuba Honza Musil,pak se máme divit, že jsme zdevastovaný národ, protože tihle jedinci troubí svou charakterovou vadnost do duší mladých skrz tlevizory a učí nás tolerovat gaye a lesby, jakoby tu doteď nežili poměrně bez středu zájmu médií, ale v klidu a normálně.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Stejně kdo si může dovolit kritizovat charakter chudých lidí. Leda Minář,který studuje fildu a jeho kamarádi vesměs ze skauta z dobře situovaných rodin a studenti VŠ a zaměstnanci I.T. nadnárodních firem pravděpodobně, právníci, lékaři, ekonomové.
Rozděl a panuj. V prvním slovese to neznamená přerozděl, ale rozděl lidi mezi sebou, rozhádej je a pak v jejich chaosu jim panuj.
Ovšem bohatí lidé jak známo mají nejmenší potřebu kát se za své činy.

23.1. (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

fizický font notně nulový,v nedohlednu bod cílový.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Kdybych měl vyrůst pouze na této diskusi, takjsem takový odvržený vesnický mrzácký kocour, notně podviživený. Ovšem to se bohdá nestalo. Navíc se držím pravidla, že víno je sice nápoj bohů, ale nemá se pít na prázdný žaludek a prázdnou hlavu.

23.1. (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Kam se poděla ta dokonalost,říkal vodka.

23.1. (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Život jen v notáchpůlových,v hlavě někdy velký kulový,fizický fond not

Rakato (Čt, 23. 1. 2020 - 12:01)

Z tvého příspěvku odkapává deprese. Antidepresiva došly?

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 01:01)

Každý musí psát o tom co ho žere, nemůžu za to, že někdo má zesnulé sebevědomí a podle toho to vypadá.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Názor na politiku ?! Nulový! Po politicích je mi kulový. Zajímá mně jejich program těsně před volbama a vše si dohledám. Nemíním v mezidobí žvatlat nesmysly.

Rakato (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Tady neléčíme depresi. S ní se běž vyplakat na rameno své konkubíně.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 09:01)

"Tady neléčíme depresi. S ní se běž vyplakat na rameno své konkubíně." Stačí si u mně ukázat prstem a ty mladé s vulgárně červení zvýrazněnými rty mi budou padat do náruče.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

To sem nepatří, já jsem dnes měl svůj šálek zde půl-plný.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Toto fórum je naprostá ztráta času.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Žena je dobrá, když je se povede, jinak je to spíše za trest. Nevím který typ je ta pohybující se zde, asi něco mezi.

22.1. (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Že se do toho montuje,to zasebude estráda po Brně.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Bůj nás chraň od ameriky a jejího zhoubného vlivu!

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

O: Bůh nás chraň od ameriky a jejího zhoubného vlivu ! JIž dnes nás vydírají, když chceme po právu regulovat americké internetové giganty, protože berou tady lidem reálnou práci. Amerika chce kontrovat zcela neproporčně uvalením cel na reálné výrobky, dokonce např. zdravotnická lůžka z Nižboru u Berouna. Cynismus a pragmatické vydírání hodné desperáda a ne civilizované země ctící právo a rovné zacházení.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 09:01)

Lůžka z Nižnboru od Berouna, pokud nepůjdou na odbyt v USA a přijdeme kvůli krerénovi Trumpovi o odbyt, tak zdraží a pro zde diskutujícího nesmysla, pak nebude lůžkou v LDN a budou ho muset chodit domů ošetřovat Ahmed s Arankou.

Reklama

Přidat komentář