Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Už to nehul. Jsi jak Mike Tyson po vyhulení jeho megashit marjánky.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

"Všem je to líto. Na druhou starnu se nelze divit, že to vzalo tak rychlý konec. Kouřil sto cigaret denně, vypil patnáct kafí a večer whiskey, přičemž skoro nejedl.“ To je jeden komentář z mnoha dalších od občanů Teplic. Právě oni měli k právě zesnulému předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi velmi blízko.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Od zrození jsme předurčení zemřít. Život je někdy to mezitím, i když na zdejší diskusi je to spíš přežívání a položivot polonegramotných imbecilů a sexuálních deprivantů a jejich ohonů, tedy suity přicmrndávačů a patolízalů nejasné sexuální orientace a pohlaví.

je (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

zvláštní číst, co vidíš, když se díváš do zrcadla

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

A jak se liší život lidí , kteří zažili ještě komunismus. Všichni vyrostli prakticky stejnům způsoben, syn či dcera právníka, lékaře, uklizečky, agronoma, kuchařky, zdravotní sestry. A všichni bydleli někde na sídlišti. Hráli si se stejnými hračkami jako merkur, dívali se na stejné pohádky, poslouchali u stejné snídaně stejné rádio ve stejnou dobu a jezdili na stejnou dovolenou, stejné hory, stejné chaty, chalupy, stejně se bavili jejich rodiče, jedli stejná jídla, ze stejně kvalitních surovin. Dnes je to víme jiné. Syn bohatých lidí vůbec nepotká syna a dcery chudých lidí, žije v oddělených často hlídanách residencí se vstupem na povolení, chodí do výběrových škol a pak pracuje vesměs v povolání, kde jsou tihle lidi z těchto rodin. Když se stravuje, tak většinou nechodí do fastfoodů,golf, tenis také zrovna není místo k potkání chudáků a když jede na dovolenou tak ten má soukromou pláž kam nesmí místní chudáci.
Takže upravuji to, a každý ve své skupině má vlastně stejný život ve většině důležitých životních situací a tím je dětství, puberta, první vztahy a sex, založení rodiny a první potomek, práce, stárnutí, dospívání dětí a zpravidla úmrtí rodičů v rané dospělosti dětí a pak vlastní důchod, péče o vnoučata a dost starostí se zdravím,obíhání doktorů, nostalgie na mládí což je prý jediné rozumné co v stáří dělat, protože nic lepšího je už nečeká a pak smrt. Ta nemine chudáka i boháče.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Kubera hodně kouřil, ale o jeho konzumace whisky jsem neslyšel. To, že hodně hulil je o něm známé. Jestli pil k tomu ještě kafe nebo ne, to nevím. Kafe a cigára je dost tvrdá kombinace na srdce samo o sobě. Ovšem jeho organizmus si na to asi postupně zvykla, normálního člověka jeho věku by jeho denní porce patrně zabila ten samý den.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Kapitalismus, toť vlhký sen každého českého restituenta. Umožňuje dávat libovolně vysoký nájem, dle možností a zájmu o pronájem v lokalitě.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Dám prostor druhým, nejsem rudá máčka.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Si mysli co chceš, stejně tady z toho někdo dělá bláznivou politickou diskusi, tak co. Mně je to ukradený, co si o mně kdo myslé. Já zde nehledám seznamku nebo nějkaou naslouchající vrbu.
Když si chci udělat srandu tak si ji udělám.
Mimochodem, tenhle svět je dokonce zprivatizovaný i co do vztahů. Na ty si kapitalista také dělá nárok. Různé pořady, rozhovory se slavnými, vnucující lidem jejich pohled a vzor. Vztahy si dělá normálně každý takové a ke komu chce. Vztahy se vztahují dobrovolně. Základní náležitostí řádné smlouvy je její dobrovolnost. Ta jaksi v kapitalismu chybí.
---------------------------------------------------------
Potom další věc. Kapitalistům vadí Babiš-slovýk a uměl spolupracovat jako tajně i s minulým režimem, oficiálně to ale nepotvrdili. A Slovák Lukačevič co przní místní kulturní zvyky a vztahy mezi lidmi, tím jaký dává prostro excesům v jeho seznamu.cz a všech jeho platformách, ten nevadí ? Co to je za pokrytectví nebo zahleděnost, že si nevidí na špičku nosu a tzn. si se**ou do huby či mejou p*del. Dnes už ani lidi nejsou schopní domluvit se, že si postaví barák, když sou od fochu. Každý totiž jede jen sám na sebe a dopadlo by to tak, že by postavili barák jen prvnímu a ten by se na stavění baráků dalším již vyp.dnul, že nemůže a jel by radši svoje zakázky.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Všecko je možné a nic není normální a reálné. Tak potěš koště. Ještě nám bolševici a Rakato zrušili Boha.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Řekl bych, že tahle diskuse je přehřátá jako ekonomika a trh jde proto dolů, stejně jako kvalita a úroveň diskuse. Je to něčí experiment. Dát někde stránku prázdnou a napsat prvních několik reakcí na nic v podstatě a nechat ty lidi, aby tam diskutovali. Podezírám někoho, že si na tomhle dělá nějakou státnici, či co.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Nebo přihřářátá..Z normálních dělá minoritu a z minorit normální..Někdo si léčí mindrák, že se co nevidět vrátí jeho bourák ze stavby a on bude muset jako psíček v postrojku běhat a výt.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Vztahy se vztahujou k někomu. To je v případě dětí normální. Vzah dítěte k matce je pudový, je založen na jejím těle a závislosti na něm, proto díte matku neopouští. vytvoří si k ní fyzický návyk.

22.1. (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Podle jedné teorie je od narození jak chlapec, tak dívka stejně příbuzná matce. Ale pak, když dívka vstoupí do tzv. Phallic fáze vývoje, si uvědomí, že nemá penis, a považuje ho za svojí vadu nebo nedostatek síly, pro kterou matka obviňuje. Když vidí, že její otec - předmět jejího obdivu/platí to i pro otčíma/ - má lásku k matce, dívky mohou zažívat pocit závisti, nepřátelství a dokonce soupeření s matkami.Proto bývají děvčata samostatnější a dříve i odcházení z rodinnho kruhu.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Penis envy není nějaká všeobecně uznávaná teorie. To je blábol u mně. Která dívka, která je spokojená se svým ženským tělem může příčetně závidět mužům penis?Proč?!
Spíše nějaká lesbička může závidět mužům penis, že by jí umožnil se s dívkou svého sexuálního zájmu i vyspat a ne jen olízat.

(St, 22. 1. 2020 - 20:01)

jsi zase ve svém úchylném živlu

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Já si s penis envy nezačal, jen zpochybňuju její platnost plošně. Ženská puberta je jedna věc a to, jestli je to všechno penis envy nebo jen sexuální bouře a experimentování ve vztazích ve fázi "kam až mi dovolí mužská část zajít" je věc druhá. Podle mne je to normální sexální chování a hledání partnera. Když se podíváš na kačenky, tak také za jednou kachnou jezdí deset kačerů a ona vesměs všechny odhání.

nejsi (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

na špatné diskusi?

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Dobře, já si s tématem sexuality nezačal, obraťme tedy list. Sice jsem uvedl lesbičku dopující androgeny(patrně si píchá steroidy), ale jen v souvislosti jak se svět v p.del obrací kvůli nenasytnosti různých podnikavců, které toto požadují po svých "sportovkyních." To samé je v americkém forbale, wrestlingu, MMA.

se (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

sexualitou začínáš pravidelně. A dost nechutně. Jsi jak utržený puberťák, ke všemu úchylný

Reklama

Přidat komentář