Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Čt, 23. 1. 2020 - 00:01)

Bohužel jsem to nevymyslel já. Ale snažím se.

Rakato (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Já nemám nic proti exhibicím např. ve sportu, ale tady na Doktorce mi nesedí. Prostě se to má říct doma do záchodové mísy, i tak se uleví.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Já docela mám, protože je to lež od začátku do konce. Je to jednak domluvené, jednak dopují, jednak ty peníze nejsou takové jak uvádějí, dostávají jen mrzký podíl na celkové sumě za vítězství. Je to podobné jako sprostředkovatel zvěřiny, který odkoupí kilo srnčího za 50 Kč a ve vlastní restauraci prodá za 500Kč.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Sledoval jsem ty kulturisty, to ještě nebylo MMA, Wrestling je patrně nepřenosný, fenomén v USA, stejně ako americký fotbal. Všichni zobali, přitom do časopisů Muscle Fitnes to začli přiznávat, až když jsou v důchodu a přišlo se na to tím, že umírali první excesivní uživatelé a z jejich pitev se poznalo na co to bylo.
Je to uchylné, je to nesmyslné a opět další udělání z normální lidské činnosti nechutný americký byznis pro vyžrané a nechutné nemravné sexuální predátory, podobně jako hollywood, jako MMA, jako všechno v USA.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Musíme se snažit, aby tato diskuse nešla do vývrtky i přes snahu jsme se , ale nevyvarovali podobných excesů.
Různé výstřelky projevů diskutujících. Nadměrná ega, silné názory, vybočení z mezí, nestřídmostv uvažování ,nesoudnost, ba i výtržnosti a sexuální témata.
Je to hnus! Jak je to možné?! Kdo chhce tuto slušnou diskusi poctivých občanů zničit?!
Je to otec nového národa, amerikanofil, zločinec nebo bláznivý klerofašista, komunista nebo snad bolševik?

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

už dóst!

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Já to beru takhle. Sexualita je dar boží. Dneska ta děcka mají skvěle vytvořené podmínky ji nastartovat už od puberty a žádný dědek nebo babka jim do toho nekacá jestli provozují petting v tramvaji nebo francouzáka. Je to fér. Dívka si užije deset let než má partnera s kterým čekají dítě. Pozdě si hledat partnera na potomstvo, když do dokončení VŠ neměla na randění dříve čas. Pak následuje třeba rozvod a polovina už žádného nenajde a jsou z nich takové zakyslé nádhery.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Lesbičky, patrně nemusí být ani trans, to je něco jiného prostě tíhnou k tomu být v mužské roli a jejich tělo je přitom pro ně nedůležité, chtějí ho jen k okouzlení žen a lesbiček, které což je logické, jsou zas uchvácené svým vlastním tělem a naprosto je neinteresuje mužské tělo, tudíž svalnatost své lesbické partnerky jim nějak nevadí, ta stále je ženou, ale demonstruje svou dominanci a to, že je lesba tímto navenek, což submisce imponuje, že žije s dominantní osobou. Dvě pěkné dívky kupodivu nějak nejsou lesbičky, asi by neusnesli, která je ta hezčí, nebo co.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Chlap pokud je normální, tak si také nechce vybrat ženu, která z něj udělá objekt zájmu a budeho mužsky dobývat a a plácat po zadku, i když z hlediska dnešních mladých žen, si nejsem tak jist, omačkávají svým partnerům zadky o sto šest.

a (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

češtinu taky neovládáš. Jsi opravdu jen ujeté prase

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Ujeté prase, tak to sme skončili anonymko. Aby si nepřebrala, můžeš být ráda, že se s tebou někdo baví o sexu.

to (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

si děláš legraci ty debilní negramote?

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Už to nehul. Jsi jak Mike Tyson po vyhulení jeho megashit marjánky.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

"Všem je to líto. Na druhou starnu se nelze divit, že to vzalo tak rychlý konec. Kouřil sto cigaret denně, vypil patnáct kafí a večer whiskey, přičemž skoro nejedl.“ To je jeden komentář z mnoha dalších od občanů Teplic. Právě oni měli k právě zesnulému předsedovi Senátu Jaroslavu Kuberovi velmi blízko.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Od zrození jsme předurčení zemřít. Život je někdy to mezitím, i když na zdejší diskusi je to spíš přežívání a položivot polonegramotných imbecilů a sexuálních deprivantů a jejich ohonů, tedy suity přicmrndávačů a patolízalů nejasné sexuální orientace a pohlaví.

je (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

zvláštní číst, co vidíš, když se díváš do zrcadla

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

A jak se liší život lidí , kteří zažili ještě komunismus. Všichni vyrostli prakticky stejnům způsoben, syn či dcera právníka, lékaře, uklizečky, agronoma, kuchařky, zdravotní sestry. A všichni bydleli někde na sídlišti. Hráli si se stejnými hračkami jako merkur, dívali se na stejné pohádky, poslouchali u stejné snídaně stejné rádio ve stejnou dobu a jezdili na stejnou dovolenou, stejné hory, stejné chaty, chalupy, stejně se bavili jejich rodiče, jedli stejná jídla, ze stejně kvalitních surovin. Dnes je to víme jiné. Syn bohatých lidí vůbec nepotká syna a dcery chudých lidí, žije v oddělených často hlídanách residencí se vstupem na povolení, chodí do výběrových škol a pak pracuje vesměs v povolání, kde jsou tihle lidi z těchto rodin. Když se stravuje, tak většinou nechodí do fastfoodů,golf, tenis také zrovna není místo k potkání chudáků a když jede na dovolenou tak ten má soukromou pláž kam nesmí místní chudáci.
Takže upravuji to, a každý ve své skupině má vlastně stejný život ve většině důležitých životních situací a tím je dětství, puberta, první vztahy a sex, založení rodiny a první potomek, práce, stárnutí, dospívání dětí a zpravidla úmrtí rodičů v rané dospělosti dětí a pak vlastní důchod, péče o vnoučata a dost starostí se zdravím,obíhání doktorů, nostalgie na mládí což je prý jediné rozumné co v stáří dělat, protože nic lepšího je už nečeká a pak smrt. Ta nemine chudáka i boháče.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Kubera hodně kouřil, ale o jeho konzumace whisky jsem neslyšel. To, že hodně hulil je o něm známé. Jestli pil k tomu ještě kafe nebo ne, to nevím. Kafe a cigára je dost tvrdá kombinace na srdce samo o sobě. Ovšem jeho organizmus si na to asi postupně zvykla, normálního člověka jeho věku by jeho denní porce patrně zabila ten samý den.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Kapitalismus, toť vlhký sen každého českého restituenta. Umožňuje dávat libovolně vysoký nájem, dle možností a zájmu o pronájem v lokalitě.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Dám prostor druhým, nejsem rudá máčka.

Reklama

Přidat komentář