Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Miluna to asi ví ale nechce tu o tom psát tak napsala že to neví.

bianka (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Co o něm Milu vlastně víš?
Jste spolu skoro rok. A takové důležité a základní věci tě nezajímají?
Je to tvá věc musím napsat, ale měla bys to vědět.

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Má temnější minulost za sebou,trochu i s drogama.Jak sem ho poznala tak to začínal od znova žít jako já teď při AD..Tak jsme si vzájemně oporou.On je taky jinak na nervy jako já.

Fernando (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Miluno, to se mi líbí, že jste si se Sergejem vzájemnou oporou. A jak se tady nedávno probíraly bývalé milostné vztahy partnerů, tak psychologové doporučují radši zbytečně nerozebírat a hlavně nevyzvídat.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

šlo spíš o zdravotní stav, ty jejich hivy, žloutenky z drog atd. To by vědět měli

bianka (Út, 21. 1. 2020 - 06:01)

Tak nějak. Já nevím, jestli říká oddávající, že snoubenci znají svůj zdravotní stav? A o tom vyzvídání jak píše Fernando. Mé bývalé spolupracovnici řekl muž PO svatbě, že je jeho čtvrtá manželka.:-) No, zkousla to a vydržela s ním nějakou dobu, než mu vlezla do mobilu. To bylo na ní silné kafe.:-D Takže nějak nevím, jestli vědět, nebo nevědět. Ale ohledně zdravotního stavu by podle mě vědět měli.

Fernando (Út, 21. 1. 2020 - 11:01)

Bianko, to byl teda hajzl ten čtyřikrát ženatej! To nevím, co by na tohle řekli ti psychologové... Mě ještě napadl jeden starý vtip, jak se ptá mladý zamilovaný své dívky: "Vy jste ještě vážně neměla kluka?" - "Ne. Jenom holčičku."

no (Út, 21. 1. 2020 - 06:01)

Mém za to, že Miluna o Sergejovi ví, jen o tom nechce psát.

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Nechci už psát o nemocech,už dost!

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Aha, takže ty s ním spíš bez ochrany. To máš to svědomí? Ani nevíš, jestli jsi ho nakazila?

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Hele je to jinak ale já to tu psát nebudu.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Miluno a ale tohle už je i na tvoji jednoduchost moc. ty fakt nevíš, jestli má nějaké choroby i jiné než hiv?

hiv (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

Milunko a Sergej ma taky HIV?

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 18:01)

Nevim.

Miluno (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

to je zvláštní, budete spolu rok, on o tobě ví, že máš HIV a ty o něm nevíš, jestli má nebo ne?

bianka (Ne, 19. 1. 2020 - 06:01)

Milu, tak nějak to může být, může mu nějaký kámoš říct, že tě viděl v baru, jak byl Sergej na šichtě a bude zle. Pravá láska by měla být upřímná. I o minulosti si máte povykládat. Co když je ženatý, má nějaké závazky. A láska?
To je silné slovo. To jsi ještě nezažila. Láska je věčná, měla by být na celý život, ale je i upřímná. Chodí mezi náma dvojice stařečků, drží se za ruce......jsou lidé kteří spolu žijí 60 i více let. To je láska. Být spolu v dobrém i zlém. Jenže ty jak je zle, hledáš uspokojení jinde a jinak.

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 13:01)

No jako od tý doby co mam ty prášky a neovládaji mi ty stavy,je to mezi náma skvělý.Takhle vidim jak si hodně rozumíme v soužití.Je to moc hezký jak píšeš když takhle ty lidi spolu jsou,jen mam problem s tim stárnutim,na to ani nechci myslet.A ženatej nebo někde děti nic takovýho nemá.Že sem byla v baru s jeho známými to ví,to sem netajila.O jeho bývalejch to sem se ptala ze začátku ale pro mě je to těžký.Já sem ptam a u toho cítim hnusnou žárlivost tak se mi ptá těžko ale zvědavost mi trochu nedala.No předemnou měl vztah přes rok s ukrajinkou,u které zjistil že ho podvádí tak se pak rozešli.Jen nechápu proč jí má na Fb v přátelích.Já už tam žádnýho bývalýho nemam.Naposledy sem mu na fb koukala asi v září tak sem jí viděla jak vypadá a měla tam svatbu jak si bere padesátiletýho čecha:-D a má s čechem už i děti.A o jiných jeho bývalkách nevim,to asi byli jen krátkodobé známosti.A do teď nevim jestli nespal s nějakou tou štětkou v klubu.On říká že ne že tam jen vozil kamaráda ale nevim jestli říká pravdu že fakt on tam s nikym nespal.No a teď už o tom s nim nemluvim ani na fb nekoukam a nic mu neprohledávam.I se snažim nekoukat na co zrovna v mobilu kouká.Prostě nechci vědět nic,je to pro mě nejlepší lék,po ničem nepátrat a pak to funguje dobře.Ze začátku vztahu nás málem zabila ta žárlivost a pak z toho ty hnusný hádky z toho sem ponaučena.Stejně věrnost nejde dokázat,takže tak no.A dnešní mobily maji zámek na otisk prstu,takže to používáme oba a je klid.On zjistil že já si mobil zamykam tak pak si ho začal možná zamykat taky,teda tipuju že ho má taky zamknutej ale nevim to jistě.Ale když třeba usíná a zůstane mu mobil svítit v ruce tak kdybych chtěla můžu mu ho prolézt ale neudělam to a on mi i sám ukazoval kde mu ho mam vypnout když s nim usne ale já do něj nechci hrabat tak mu ho vždy sundam až když mu zhasne displej sám.A za chvíli semnou pojede za Milánkem ale řídit budu já.

Miluno (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

dobře děláš, že nikde Sergejovi nešmejdíš. Ono je to ponižující pro oba. Nerozumím tomu, že žárlíš na jeho bejvalku, i když víš, že má rodinu a děti. Proč? To že ty nemáš bývalé partnery za kamarády, ještě neznamená, že to tak nemá nikdo. Přece jen spolu nějaký čas prožili, mají společné vzpomínky. Ty se vždy s někým rozejdeš a uděláš tlustou čáru. Uměla by sis jen tak popovídat třeba s Jirkou? Bez sexu, samozřejmě :-)

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

Protože nejdřív jí tam neměl ale pak si tam začal dávat krajany z toho místa co pochází a ta bývalka tam bydlela taky na ukrajině asi 2km od jeho domova tak pak si jí tam dal taky.Jen nevim jestli požádal o přátelství on jí nebo ona jeho.No a já to beru ze svého pohledu,já bych si jí tam být jim nedala.Nežárlim na ní vyloženě ale příjemný mi to neni.Nerada na ní koukam.A v začátcích vztahu to sem mu lezla i do profilu protože jsme si dali hesla a zjistila sem že ho ještě jiná jeho krajanka kterou ve škole prý miloval ale nechodil s ní a je to i kamarádka jeho bývalé tak ho tam na fb do něj šťouchala jak tam byla možnost to šťouchnout.Tak sem se tak nasrala a napsala jí ať do něj nešťouchá a dá mu pokoj ale reagovala tak že mě celkově setřela.Sice špatnou češtinou ale pochopila sem co mi napsala a tak sem se pak na ní vykašlala a přestala mu tam lézt a nebudu se s tim rozčilovat.A s Jirkou sem nemluvila asi snad rok.A já ani nevim,nějak se spíš sobě vyhýbáme.Vlastně ví o mě tady z diskuze a já o něm vim přes Alču a děti protože naše děti v kontaktu zůstali.Asi to setkání by bylo hodně rozpačitý.Takový že nevíš jak se chovat a co říkat.Bylo by mezi náma dusno a napětí,oba to asi víme,tak se vyhýbáme.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 13:01)

Píše jak slabomyslná. Věrnost buď je nebo není, netřeba ji dokazovat. Ty věrnost neznáš, skutkem ani slovem, pokud pár týdnů s někým nespíš, tak o tom aspoň přemýšlíš. Jestli Sergej přišel Ukrajince na podvádění, tak se to stejně jednou provalí i s tebou. Svět je malej

Reklama

Přidat komentář