Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Cvok (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

Teda ta maja mne bere,vypada ze bude skvela mama a super milenka

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

A kdyz mu pomalicku strkam prst do zadecku tak to rika nenene a kdyz mu brnknu na prostatu a pri tom ho saju tak krici jeste a ja nestiham polykat,no proste divocak to je,ale muj

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Prez tyden jak kdy,nekdy jednou nekdy vic ale o vikend kdyz se nemusi rano nikam chvatat tak trikrat za sebou az se mu uz nepostavi,vysaju ho jako houbu,jak rika s usmnevem

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Chci ho nechat at si mne vyholi opatrne,uz se mne ptal ale bala jsem se aby mne neporanil,dnes to asi udelam,trosku mi to povyrostlo,nesnasim chlupy,tak ho ve vane poprosim,vim ze bude rad a ze bude chtit lizat az bude vyholena,libi se mu to a mne taky

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

Docela lstivé řešení,na to mě dostala jedna holka,Měla drobnější postavu malý špičatý prsa a bylo jí 19 vypadala že je jí míň,když se vhodně oblékla a nalíčila tak vypadala hodně nezletile a milovala červenou barvu,v tý měla i erotické oblečky.Když jsem se neměl ani k polibku a jenom sem jí vždy pohladil rameno na rozloučenou tak mě poprosila jestli bych jí nezkontroloval jak si oholila nohy a zašla do koupelny kde byla oblečená jen do těsného trička a kalhotek.Nakonec jsem jí zkontroloval daleko víc a ona mě taky..Bylo zajímavé jí poslouchat jaké měla sexuální zkušenosti,ve 13 jí ojížděl nějaký autobusák tak že pak vždy nemohla dát nohy k sobě a smály se jí kamarádky.I když je můj typ krev a mlíko tak pokaždý když se začla svlékat tak mi hučelo v hlavě jak v ůlu a napínala mi ho k prasknutí.Jediná nevýhoda byla že mi ho vždy postavila tak že se jí nevešel ani do ůst a normálně jí to bolelo tak jsme se vždy udělaly třením a nebo orálem.Strašně mě bralo když mě udělala a zeptala se jestli to má slízat já byl vždy pro tak si nejdřív namočila prst a ochutnala a pak vše slízala a občas sem kmital z toho znova taky :-).A když sem jí lízal já tak jsem si všiml jak na jejích hladkých malých růžových dvorcích to vypadalo jako kdyby tam měla po obvodě paprsky slunce.To bylo velmi vrušující taky.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

Hezka pribeh,dnes prisel nastvanej ze se vcera jak blbec ucil nejakou basen a nevyvolala ho i kdyz se hlasil,chce si opravit posledni trojku,tam jsem ho hladila po vlasech az si lehl do maho klina,otocil se a začal sat nosem a rekl ze tihle vuni se zadna nevyrovna tak jsem povolila stehna a zacal mne lizat,je den ode dne sikovnajsi,udelal mne behem chvilky a kdyz videl na sedace flicek tak rekl no mami ty bryndas,je k sezrani ze..

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Tak to dopadl v tý škole líp jak já já se neučil básně nikdy než na mě přišla řada bylo dost času,jenže jednou se to vzalo naopak a jasksi se mi to nepodařilo ani okecat takže sem to měl za 5 :) A zaracha...

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Tak třeba dřív to měl jinak,přeci jen to nějakou dobu trvá než se zacvičí a určitě se v průběhu doby mění i prožívání těhle okamžiků..Měl jsem ale za to že mu kmitají za den víc podle toho jak píšeš,než jednou večer u telky:-)

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Strasne mne fascinujou jeho varlatka jak vzdy pri vystriku zacnou kmitat nahoru do podbriska a uz jenom se vyprazdni a padnou pomalicku dolu,vsimam si veci co jsem driv nevidela.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 11:01)

Gabi,nevzrusuj se a kdyz se podivas vic zprt tak uvidis ze nejakej debyyyyl pise mamce jako tatka az mamka přestala psat,jsou to chudaci a honi si pri tom pindika a maji ho malickyho vis tak proto jsou agresivni

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

Muj klucik uz odesel do skoly,ja jsem tak vzrusena ze cucham jeho slipy,pyzamo,tricko,vsechno

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 11:01)

Jestli je kluk taky tak nažhavenej tak mu ta škola musí připadat nekonečně dlouhá.Docela by mě zajímalo jestli chodí ven s kamarády a nebo kde ze školy jen domů a věnuje se výhradně tobě?

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Kdyz prijde ze skoli tak ma nejake ukoli,potom jde normalne ven ale moc ho to nebavi,radeji je doma za notasem,potom mi pomaha i co nemusi a na vecer u zaple televize mu pomalicku honin a on vzdy jenom prirazi do ruky,nezrychluju i kdyz by to chtel a on si laska moji carku,snezim se udelat soucasne,kdyz to na mne prichazi tak stisknu a zrychlim a uz cakame oba,je to takovy ritual na dobrou noc

Tom (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

Udělej se, rychle

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 08:01)

A vzrusuje te to?pomahas mu nejak?

Gábina (Po, 20. 1. 2020 - 09:01)

Ano vzrušuje mě to a pomáhám mu tím,že jsem taky nahá a mám na sobě propínací svetr abych ho více povzbudila. Pak mu ho taky honím a kouřím.Svetrem mu lechtám zcela obnažený žalud,to ho moc vzrušuje. Když se blíží vyvrcholení,tak začne vzdychat a najednou vystříkne.Mám to na ruce i svetru a olizuji jeho sperma. Zatím ahoj.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 10:01)

Ahoj,pak zase napis,

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 09:01)

Úchylnej ubožáku !!!

Gábina (Po, 20. 1. 2020 - 10:01)

Ubožák jsi ty,když se ani neumíš podepsat.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 11:01)

Spíš závidí že neměl takový komfort doma sám.A možná nezávidí sám :-) Nicméně ten podpis je irelevantní a nereflektuje realitu může se za ním skrývat kdokoliv.O_o

Reklama

Přidat komentář