Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Sany, oprašování ruštiny je brutál. Já ji celkem v životě využila ale nedávno jsem měla něco napsat azbukou ručně, ne na compu, a hrůza

Sany11 (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Ja jsem kdysi cetla i knizky v originale. ale to uz je taaaak davno, ze uz fakt nic moc. Ale azbuku jeste umim i psat. Ted jsem tu vyhrabala ucebnici, ktera patrila mamince a s dojetim koukam na jeji uhledny rukopis, kterym si psala rovnou do textu tuzkou. Ja skrabu ja kocour, jedno, ci azbukou nebo latinkou.:D Perlicka je, ze kdyz moje mama delala tyhle poznamky, tak jsme navstevovaly obe stejnou skolu. Akorat ja gympl a ona vecerni prumyslovku. Ale bylo to ve stejne budove. Takze film "Marecku, podejte mi pero! " mel realny zaklad. :D Akorat misto Hlinika tam s ni byli ve tride i nejaci Vietnamci.

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

Kam jsi chodila na gympl? Já na Přípotoční

Sany 11 (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

Kladno….to je to mesto, Kladno, to je ten hit. :D

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 17:01)

jo, už jsem si vzpomněla, Kladno a Yo yo band, skvělá muzika

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Pardon, jen zkouška, nešel mi vložit odkaz na ten film...www.csfd.cz/film/41086-posledni-noc-marie-stuartovny/prehled/

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Halooo

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

Tak jsem si vzpomněla na starý film s Annie Girardot, o posledních dnech Marie Stuartovny před popravou. Nádherný dojemný film, kde mimo jiné komorná Marie Stuartovny jí právě před popravou čistí zuby jako běžnou samozřejmost

Sany11 (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

Taky jsem film videla, ale nevim, jestli v tomto obsazeni. Jen si vzpominam, ze prave ve vezeni tam nekdo M. St. naucil cistit si zuby vetvickou nebo klacikem.
Jsem si vzpomnela na tu rustinu, jak ti o ni byla nedavno rec. Tak ne Milca, ale ja si nakonec budu muset mozna oprasit a doplnit na stara kolena rustinu. :D Budu ucit jednu divcinu nemcinu a jeji sef, hotelier, je Rus, ona tedy taky,ale umi cesky a kdyz jsem ji na konci povidala "dasvidania", tak hned , ze jeji sef by taky chtel, ale neumi cesky.:D To by bylo snad poprve, kdy bych tu rustinu na neco vyuzila. :D Ale po tolika letech, no… :D

jj (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

... a zbytek těla se zapudroval :))

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

To víš středověk a vězněná Alžbětou před popravou v Toweru tuším

tak (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

Není třeba to se sprchováním přehánět. Existují vlhčenéubrousky obohacené o kyselinu mléčnou, výtažky z dubu atd. na intimní místa a podpáždí. Jinak se pokožka zbytečně vysušuje, hrozípraskliny, exematická místa, vyrážky. A čištění zubů je důležité večer, ráno pomůže např. kousat do jablka, aby se sejmul povlak během noci. Můj názor. Hodně chemie, převoněná mumie :-)

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 12:01)

zdravím diskutující a myslím, že to říkává Mia: čumím jako puk

bianka (Čt, 23. 1. 2020 - 06:01)

No... tak to zase odlehčím. Jednou jsem zažila, když ještě stály na poště před přepážkama fronty, nepřistupovalo se podle čísel, jak jeden starší muž vyklidil doslova místnost. Byla to menší místnost, bylo horké léto a to byl teda puch. Jako kdyby žil v chlívě. Lidé odcházeli jeden po druhém..... :-) A dodnes vidím toho staříka, byl podobný dědečku hříbečku z Mrazíka....:-D ale určitě nežil v lese.

bože, (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

ještě že tohle nevychovávalo ty děti

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Co sem napsala tak špatnýho ty chytráku že reaguješ takhle debilně!

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Pamatujte migrenici maji silnej citlivej čich a cítí víc než ostatní.Možná Andy ví?

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Ale hovno! Já vonim.Nepotim se a nikdy nesmrdim potem ani nohy mi nesmrdí,netrpim na tyhle smrady.Nedávno smrděla prodavačka za kasou jak kanec spoceninou.Musim říct že ženský smrdí spoceninou víc než chlapi.Ten smrad je štiplavější,agresivnější když někoho cítim ženský versus chlapi.

No, (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

ta paní za tou kasou taky necítila sama sebe. Ale jo, žiješ jak žiješ

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Ta pani podle mě neví co je to antiperspirant.Kdo ho používá nemůže takhle smrdět.Ja čuchnu podpaží a je tam vůně.Kdybych se nenamazala a chodila bych neumytá víc dní,věř že bych ten smrad cítila taky.Takhle silně jak smrděla ona to se snad necítí jen někdo s poškozenym čichem.

Reklama

Přidat komentář