Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

V lete mu bude 15 let tak jsem mu rekla ze si muze pozvat koho chce,treba i holku,jestli ma a rekl ze ma jednu,je krasna a muze si s ni delat co chce a dal mi pusu,tak ze myslel mne

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Mám ještě zajímavou otázku to mu vůbec nechybí nějaký mužský vzor?Já mám volný vztah a dovolené milenky tak se mi taky stalo že jsem se scházel s jednou co byla rozvedená a měla 9 tiletého syna.Když byl s ní doma tak sem se mu věnoval trochu,zajímala ho technika tak sem mu vysvětlil jak funguje tank,postavil s ním nějaký hrad z kostek,on mi najednou říkal tati,a chtěl abych ho pohladil a byl vyloženě až pro mne nepříjemně mazlivý.Když sem je pozval na oběd tak sem zažil bezprostřední reakci že vzal mojí ruku a milenky a říkal láska a lanařil mě abych zůstal a šel ještě na kafe.A docela mě překvapilo když milenka začala povídat jak mu musí přetahovat předkožku a jak si dává záležet a že až bude starší tak si to pak bude dělat rád sám......

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

No po pravde asi zarlit budu a vim ze to prijde a ze budu muset byt rozumna a nechat ho jit,taky ze jo ale jeste ma hooodne casu

Zuzana (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Máš pravdu,děti by měli postupně získávat informace o sexu a erotice od malička,nejlépe od 3-4 let,měli by vědět jak rodiče vypadají nazí,měli by si osahat máminy prsa i pipinu a tátův penis a to i kluci.Pak postupně přidávat další informace s ukázkami. V 9-11 by děti měli vědět vše,včetně toho jak souloží rodiče,dívka by měla umět honit penis,případně to umět udělat ústy, měla by ochutnat sperma a měla by mít zkušenosti s mastrubací matky včetně lízání.To samé by měl umět i syn,mezi 9-11 rokem by mu mělo být umožněno zasunout ho do matky,aby se mohl naučit například ho včas vytáhnout. Někdo namítne,že v jeho věku je penis ještě malý,ale to už ho má při erekci 7-10 cm,stačí s ním alespoň "jezdit" po přirozeni matky hlavně po klitorisu a zasunout ho alespoň na kraj pochvy,jde hlavně o ten pocit si ho "ohřát".

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

A ty jsi to tak udelala?pomohla jsi synkovi nebo dcerce

Zuzana (Út, 21. 1. 2020 - 15:01)

Tak jak jsem to psala,tak jsem to s dětmi probírala,syn 12 a dcerka 9 let. Teď musím odejít,pak napíšu více.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 17:01)

Dobre napis,jsem zvedava jak to probihalo,co se delo,co rikali,co jste delali

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Muj byvaly na lizani moc nebyl,vubec byl takovej hrubian,strkal mi pri soulozi prst do zadecku,nic jsem z toho nemnela,za to klucik to je diiiilo

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Nerozumim zenam co tohle odsuzuji,nepouci dite o nicem,ono potom cumi jak vyorana mys a jenom se citi trapne,ja jsem stastna ze to u nas takhle probiha a synek si mne jenom nadbiha,je nenasytny na lizani,nohl by lizat cely den,rika ze se tehle chuti a vune nikdy nenabazi

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Tak že by o tom neměla ani páru dnešní mládež si nemyslím,tak před 30 lety ano ale teď už ne.Taky mě nikdo neučil a neměl jsem v tom problém,až k tomu došlo.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Vim,vsechno maji na netu,prohlizi si ruzne veci ale tvrdi ze bezemne by o tom vedel jenom ze se to dela ale jake to je se dozvedel odemne,to jeho prvni honeni taky nebylo ono,mackal si predkozku a nemnel potuchy o tom ze ma tak citlivy zalud,ze ma ve vajickach spermie a ze kdyz se mu ztopori je to hezky pocit,a ted uz vi vsechno a je podle mne velmi zkuseny

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Jen si to užívejte.Ale ta fixace na tebe je příliš velká .Měl by v jeho věku už pokukovat po holkách,otrkávat se jiným stylem.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Vim ze to jednou skonci ale zijeme ted a tady,az to prijde tak to bude,odstehuje se asi ale myslim si ze se bude rad vracet na pokec do mne

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

A to nemáš strach že bude jeho partnerka na tebe žárlit že dokážeš syna uspokojit lépe než ona?:-)

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Pevne doufam ze to zustane mezi nani,kdyz do ted nic nerekl tak ted kdyz ho to bavi asi nejvic tak nerekne tuplem nic,vim to

O_O (Út, 21. 1. 2020 - 13:01)

Tohle sem tím nemyslel že by to napřímo řekl,někdy stačí řeč těla u senzibilnějších jedinců,malý příklad - u partnerky se mi stalo že jsem si dobře rozuměl s její mámou,nikdy sem s ní nic neměl,jen sem flirtoval s ní trochu slovně(mám jiný styl humoru než je obvyklé a k tomu je hezká),ona zas dělala blbosti že mi koupila tričko a kalhoty a chtěla abych si ho před ní vyzkoušel a svlékl se do trenýrek.A to stačilo že její přítel začal žárlit zbytečně takovým způsobem že s ním musela ukončit vztah.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Myslim ze uz se moc vyvyjet nebude,a jestli jo tak ta slecne kterou porve napichne na to kopi se urcite rozpuli,hahaha.

Maja (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Na muj klucik je taky pekne vyvynutej ale po tatovi to nema,ten mnel kratkeho a tlusteho,synek ma dlouheko a tak akorát do pusy a zalud pekne do spicky,je uzasny..

Návštěvník (Út, 21. 1. 2020 - 12:01)

Jak to budeš řešit až si ho odvede některá slečna,to se k nim přidáš?Není dobrý se na něho tak vázat.

Dušan (Út, 21. 1. 2020 - 08:01)

Ve 12 letech mě máma načapala jak si ho honím,to už se mi tvořilo i sperma. Řekla mi,že je to správné a ptala se jestli bych chtěl poznat více.Mě to zajímalo a tak mi řekla abych se svlékl celý do naha a pak mi ho začala honit a pak si ho vzala do pusy a brzy jsem vystříkl.Bylo to krásné,máma pak svlékla tričko a podprsenku a já poprvé viděl prsa takto zblízka.Mohl jsem si s nimi hrát a pak mi řekla,abych jí je líbal a cucal bradavky.To však nebylo vše, pak se taky celá svlékla a nechala si hladit čurinu.Potom mi chytla hlavu přitiskla mě a řekla lízej mi ji.Chvíli jsem lízal a pak mi řekla abych si ho znovu honil a sama začala mastrubovat. Díval jsem se na ní jak má roztažené nohy a prstem dráždí poštěváček a chvílemi si prst strká do pochvy.Společná onanie nás oba vzrušovala a brzy jsme se udělali.Byl jsem překvapen,že i žena může mít výron.

Reklama

Přidat komentář